MyFitness

Jõulud on kohe-kohe ukse ees ja jõuluvana kingipakist on Sul kindlasti puudu üks toos energiaannust? Kingi oma lähedasele, sõbrale või kolleegile tervist ning pista kingikotti MyFitness kinkekaart või tervisest pakatavad MyFitness vitamiinid.

MYFITNESS KINKEKAART

MyFitness elektrooniline kinkekaart on suurepärane kingitus, kui soovid kinkida rohkem energiat ja paremat tervist! Kinkekaardi summa saad ise valida ja selle oma lähedasele kinkida!

  • MyFitness Kinkekaart on uus plastikkaardil põhinev kinkekaart, mis kehtib maksevahendina kõigis MyFitness klubides üle Eesti.
  • Kinkekaarti on võimalik soetada kõigist meie spordiklubidest kohapealt. Klubide kontaktid leiad siit > 
  • MyFitness kinkekaart on määramata väärtusega, millele saab teha ühekordse rahalise sissemakse miinimumsummas kümme (10) eurot.
  • MyFitness kinkekaarti saab saldo ulatuses mitu korda kasutada kuni summa on ära kulutatud.
  • MyFitness kinkekaardil olevat rahaliste vahendite jääki ja kinkekaardi kehtivusaega saab kontrollida iga MyFitness klubi klienditeeninduses ja skanneerides kaardil olevat QR-koodi.
  • MyFitness kinkekaart kehtib alates ostmise päevast 12 kuud.

MYFITNESS VITAMIINID

MyFitness Vitamiinid on 7 treeningkorra kaart, mis lubab külastada vabalt valitud MyFitness klubisid ning soovitab osaleda kaardil märgitud treeningutel. Vitamiinikuuri edukatele läbijatele teeme kingituse – kehaanalüüs või tasuta liitumine spordiklubiga.

Vitamiine saab manustad vabalt valitud MyFitness klubist klubi lahtoleku ajal hinnaga 45 eur/tk.

Kingi tervist!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?