MyFitness

Apple Watch

Tähelepanu, valmis olla – ACTION! 

Treeni ja võida suvistele seiklustele kaaslaseks nutikas Apple Watch Series 9! Suvi ei ole enam kaugel ning enne kui treeningrutiini suviste pidustuste vastu vahetad, esita endale üks lõbus rühmatreeningute väljakutse! Kogu vahemikus 15.04-15.05 kokku 12 trennitemplit, saad kingituseks limited edition spordisokid ning osaled 4 Apple Watch loosimises!

Esita iseendale veel viimane kevadine väljakutse ning pane ennast proovile!

Treeni ühes linnas või kogu kokku kõikide linnade templid!

Valik on Sinu:

Trennis näeme!

 

ACTION CHALLENGE KAMPAANIA REEGLID

1. ACTION Challenge on templimäng, milles saavad osaleda kõik MyFitnessi liikmed ja perioodikaardi omanikud. Kampaaniaperiood on 15.04.15.05.2024. 

2. Mäng ei laiene laste- ja noortetreeningute lepingutele. 

3. Osalejal on kohustus läbida perioodil 15.04.15.05.2024 12 treeningut. Arvesse minevate treenigute valik on linnade lõikes erinev: 

4. MyFitnessi liige saab küsida mängu jaoks vajalikku templikaarti klubi klienditeenindajalt. Templikaarte väljastavad allolevad klubid: 

Tallinnas: MyFitness Rävala, Kristiine, Mustamäe, Järve, Linnamäe ja Viimsi. Tartus: MyFitness Tartu Annelinn ning MyFitness Viljandi ja MyFitness Narva Fama. 

5. Peale iga treeningu läbimist paneb treener templikaardile templi. 

6. Juhul kui osaleja ei läbi treeningut lõpuni, tegevus kirja ei lähe ja treener templit kaardile ei pane. Tagantjärgi tegevusi ja treeninguid mänguarvestusse ei lisata. 

7. 12 treeningu täitumisel tuleb täita templikaardil olevad andmeväljad ning esitada kaart klubi klienditeenindajale. Klienditeenindaja väljastab seejärel kingituse (MyFitnessi spordisokid). 

Kingitusi väljastavad ja täidetud templikaarte võtavad vastu allolevad MyFitnessi klubid: 

Tallinnas: MyFitness Rävala, Kristiine, Mustamäe, Järve, Linnamäe ja Viimsi. Tartus: MyFitness Tartu Annelinn ning MyFitness Viljandi ja MyFitness Narva Fama. 

8. Loosimises osalemiseks tuleb täidetud andmeväljadega templikaart panna punkt 7 nimetatud klubis olevasse loosikaussi. 

9. Kingitusi väljastame ja loosikasti täidetud templikaarte kogume kuni 22.05.2024. 

10. Iga osaleja saab ACTION Challenge’i mängu mängida ühekordselt 

11. Apple Watch kellade loosimine toimub 24.05.2024. Igas linna täidetud templikaartide vahel loositakse välja 1 kell (1 Tallinnas, 1 Tartus, 1 Narvas ja 1 Viljandis) ja võitja teeme avalikuks siin kodulehel ning võtame temaga personaalselt ühendust. Apple Watch Series 9 GPS ekraanisuuruse ja värvi saab võitja ise valida.

12. Kui auhinnavõitjaga ei ole hiljemalt 29.05.2024 õnnestunud kontakti saada, on MyFitnessil õigus auhinda võitjale mitte kätte anda ja loosida välja uus võitja. 

13. Kampaania kingitusi ja auhindu ei ole võimalik vahetada rahaks. 

14. MyFitnessil on õigus kampaaniaperioodil kingituste otsalõppemisel asendada toode teise kingituse vastu.  

15. MyFitnessil on õigus kingitust mitte välja anda, kui esineb informatsiooni, et liige on kampaaniatingimusi rikkunud või andmed ei ole korrektsed.  

16. Kampaanias ei saa osaleda MyFitnessi töötajad.  

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?