MyFitness

Lisateenused ärikliendile

MyFitnessis saab lisaks kuutasulistele pakettidele panustada oma töötajate tervisesse mitmel erineval moel. Pakume laia valikut lisateenuseid Sinu töötajale just selleks, et tutvustada aktiivse liikumise olulisust ning mõju töötulemustele. Oleme välja töötanud parimad kombinatsioonid võimalikest teenustest, et muuta tervislik eluviis kättesaadavaks igaühele – muidugi oleme avatud ka täiesti uutele mõtetele.

Rühmatreening ettevõttele

Kui Sinu ettevõtte töötajad on juba ammu avaldanud soovi midagi ühiselt koos teha, võib rühmatreening MyFitnessis olla just midagi neile! Meie juures saab korraldada aktiivse koosviibimise enda lemmiktreeneri juhendamisel. Treeningu tulemuseks on garanteeritud energiataseme tõus ning suurepärased emotsioonid!

• Vabalt valitud rühmatreening kestusega 45 – 60 min.
• Hinnas sisaldub treener ning sissepääs klubisse.

Kontorivõimlemine ettevõtte ruumides

Kas istuv töö mõjutab ka Sinu töötajate produktiivsust? MyFitness pakub lahenduse – saadame Sinu kontorisse treeneri, kelle juhendamisel täitub tööruum energiaga! Kontorivõimlemine annab töötajatele teadmised erinevate pingeseisundit vähendavate tehnikate iseseisvaks kasutamiseks.

• Kontorivõimlemine/venitamine töötajate produktiivsuse tõstmiseks ettevõtte kontoris kestusega 15-30 min.
• Hinnas sisaldub treener.

Grupi personaaltreening ettevõttele

Personaaltreening grupile on ideaalne võimalus omandada teadmised ning harjutusvara läbi personaalse lähenemise. Erinevalt individuaalsest personaaltreeningust on grupi personaaltreeningus võimalus vahetada mõtteid ning areneda koos teiste treenitavatega. See on suurepärane vahend, mis aitab kaasa töötajate omavaheliste suhete hoidmisele peegeldudes ka töötulemustes. Langeta kaalu/alanda rasvaprotsenti,saavuta parem enesetunne ja madalam stressitase ning tõsta enesekindlust tulemuste parandamise läbi!

• Grupipersonaaltreeningus saab osaleda maksimaalselt 4 inimest.

Ettevõtte tervisepäev

Ettevõtte tervisepäev on suurepärane vahend tõstmaks meeskonnatunnet läbi aktiivse koosviibimise. Regulaarselt kehaliselt aktiivsetel töötajatel kasvab produktiivsus tööl märgatavalt.

Hinnas sisaldub
• Sissepääs spordiklubisse
• Hariv terviseteemaline loeng
• Töötajate tervisenäitajate mõõtmine
• Näidistreening
Tervisepäeva jaoks tuleks varuda vähemalt 3 tundi. MyFitness varustab osalejaid tervislike snäkkide ning veega.

Kehakoostise mõõtmine MyFitnessis või ettevõtte ruumides

Kehakoostise mõõtmine annab suurepärase ülevaate kehas toimuvast ja on heaks infoallikaks treeningutega alustamisel või progressi jälgimisel. Kehakoostise määramisel kasutatakse täpset bioimpedantsi analüüsi (BIA), mis annab detailse analüüsi keha toitumise seisundi kohta. Seade toetab rasvumise põhjustatud tervisehäiretest tulenevate riskide tuvastamist ja võimaldab alatoitumuse seisundi avastamist.

Testi aeg koos treeneri personaalse tagasisidega on umbes 15 min.

Workshop/töötuba treeningteemadel

Teadmistest pakatavad kasulikud töötoad on parim võimalus tutvustada aktiivse eluviisi põhitõdesid töökollektiivile. Õpitoad sobivad hästi aktiivse eluviisiga alustamiseks, vigastuste ennetamiseks treeningutel või kollektiivi tiimitöö parandamiseks.

• Töötoa kestvuseks on 90 – 120 min.

Hariv terviseteemaline loeng

MyFitnessi kogenud treenerid toovad tervisega seotud teemad Sinu töötajateni vormis, mis on väärt kuulamist. Saame soovi korral olla abiks teema valikul, kuid oleme valmis koostama loengu ka vastavalt Sinu vajadustele.

• Loengu pikkuseks on 60 – 90 min.

MyFitness spordiürituste piletid

Kui Sinu töökollektiiv on suurel hulgal sportlik või vähemalt tahaks olla, leiad parimaid emotsioone just MyFitnessi spordiüritustelt. Pane kokku tiim ning tule ja veeda sportlik päev MyFitnessiga! Võimaldame ka ettevõttesisest võistlust MyFitnessi spordiüritustel.

MyFitnessi spordiürituste alla kuuluvad

MyFitness Madness Race: Pirita
MyFitness Madness Race: Keila

Too oma ettevõte MyFitnessisse juba täna!

Rainer Lausing – MyFitness korporatiivmüügi haldur
Rainer.Lausing@myfitness.ee
+372 56 00 4219

Sisene

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?