MyFitness

Miks peaks ettevõte toetama sportimist ja miks otsustasite teha koostööd just MyFitnessiga?

Sport hoiab vaimu värske, keha toonuses ja eesmärgid silme ees. Just seepärast on meile ettevõttena töötajate liikumisharrastustesse panustamine tähtis. Seda nii meeskonnaspordi,  kambavaimu ja heade emotsioonide loomiseks kui ka individuaalse arengu seisukohalt tervise hoidmiseks. MyFitnessi lai spordiklubide võrk ja mitmekülgne treeningvõimaluste valik annab meie töötajatele vabaduse valida endale sobivaim viis treenimiseks.

 

Kas olete rahul MyFitnessi teenustega ning klubide valikuga?

Võimalus valida erinevate grupitreeningute, iseseisva treenimise, personaaltreeningute ja erinevate lisateenuste vahel ning seda niivõrd laiade asukohtade valikuga, teeb MyFitnessist meie jaoks suurepärase partneri töötajate sporditegevuse toetamisel.

 

MyFitnessi peale mõeldes, mis on parim asi, mida välja toote?

Hindame enim MyFitnessi laiaulatuslikku spordiklubide võrgustikku üle Eesti ning mitmekülgseid treeningvõimalusi nendesees.

 

Millised positiivsed küljed saate tööalaselt välja tuua, kui töötaja on füüsiliselt aktiivne?

Aktiivne eluviis on aluseks, et olla õnnelik ja terve mitte ainult füüsiliselt, aga ka vaimselt ning vaid ennast igakülgselt hästi tundes saab anda endast tööülesannetes maksimumi ja olla valmis mistahes väljakutseteks.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?