MyFitness

Miks peaks ettevõte toetama sportimist ja miks otsustasite teha koostööd just MyFitnessiga?

Eks tervislikel ja sportlikel eluviisidel on suur mõju töötajate võimekusele. Terves kehas, terve vaim nagu öeldakse. Tänasel päeval tundub ettevõttena spordi toetamine igati loogiline. Esiteks on töötajate ootus taolisele hüvele selgelt olemas ja teiseks muudab hüve pakkumine tööandja ihaldusväärsemaks. Lõpuks on ju tööandjal tähtis investeerida oma inimestesse ja üks os asellest on kindlasti ka sportimise toetamine.

Otsuse tegemine ei olnud raske, sest MyFitness on meie väga hea koostööpartner olnud pikalt ja asub mitmetes Astri Grupi üksustes üle Eesti nagu näiteks Lõunakeskuses, Balti Jaama Turul ja Fama Keskuses. Lühidalt öeldes katab ära peaaegu kõik linnad, kus asuvad meie üksused ja kontorid.

 

Kas olete rahul MyFitnessi teenustega ning klubide valikuga?

Igati rahul! Klubide valik on Eesti suurim ning ka spordiklubide kvaliteedi osas ei saa nuriseda.

 

MyFitnessi peale mõeldes, mis on parim asi, mida välja toote?

Laialdane klubide valik on see, mis annab valikuvõimaluse, millises klubis või mis linnas trennis käia. Meie inimesed liiguvad tihti Tallinna, Tartu ja Narva vahet ning väga mugav on see, et saab sama paketiga ka teistes linnades MyFitnessis trenni tegemas käia.

 

Millised positiivsed küljed saate tööalaselt välja tuua, kui töötaja on füüsiliselt aktiivne?

Füüsiline aktiivsus annab juurde energiat ja maandab stressi. Erinevad uuringud näitavad, et füüsiliselt aktiivsed inimesed, kes tegelevad ka vaimse tervise teemadega, on tööpostil suutlikumad ja edukamad.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?