MyFitness

Miks peaks ettevõte toetama sportimist ja miks otsustasite teha koostööd just MyFitnessiga?

On teaduslikult tõestatud, et mõõdukas treenimine aitab parandada meie immuunsust ning tänu sellele vähenevad erinevate haiguste riskid ja pikeneb eluiga. Lisaks annab sportimine meile hea tuju ja enesetunde, et oma tööd paremini teha.

Tegime aastaid tagasi spordiklubi liikmete seas küsitluse, et milliseid treenimise võimalusi soovitakse kasutada. Suur osa vastanutest soovis sportida MyFitnessis. Nii me oma koostöösooviga teie uksele koputasime ja oleme otsusega väga rahul. MyFitness on olnud meie spordiklubide hulgas üks populaarsematest sportimise kohtadest.

Kas olete rahul MyFitnessi teenustega ning klubide valikuga?

MyFitnessi teenustega oleme väga rahul. Teenuse pakettide ja klubide valik on väga lai. Igaüks, sõltuvalt oma päevarutiinidest ja töörütmidest saab valida sobivaima lahenduse. Näiteks soodsamat päevapaketti kasutavad tihti need liikmed, kes käivad graafiku alusel tööl ja täispaketti need, kes peavad töö tõttu rohkem ringi liikuma.

MyFitnessi peale mõeldes, mis on parim asi, mida välja toote?

MyFitness on suurepärane koostööpartner, sest teiega on väga lihtne asju ajada. Olete väga paindlikud ja alati nõus kaasa mõtlema ning leidma sobivaid lahendusi. Suure meeskonnaga spordiklubi vedamisel on see suureks plussiks.

Millised positiivsed küljed saate tööalaselt välja tuua, kui töötaja on füüsiliselt aktiivne?

G4S Spordiklubi liikmete seas on palju turvatööd tegevaid inimesi. Selles valdkonnas on hea füüsiline vorm ja tugev tervis olulisel kohal. See ei tähenda, et inimene peab olema sportlase vormis, vaid pigem seda, et ta peaks pingelistes olukordades vastu ning suudaks pikki vahetusi tehes pidealt jalgadel seista. Füüsiline aktiivsus on hea tervise ja vastupidavuse aluseks. Vähem tähtsad pole õnnerhormoonid, mida füüsiline aktiivsus meie kehas vallandab ja tänu millele oleme kõik oma töös edukamad.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?