MyFitness

Miks peaks ettevõte toetama sportimist ja miks otsustasite teha koostööd just MyFitnessiga?

On ju teada tuntud tõde – terves kehas, terve vaim. Meie töötajad töötavad peamiselt kasutades oma vaimu. Istuv eluviis ei ole just kuigi soosiv selleks, et vaim oleks virge ning pea värsketest mõtetest tulvil. Selleks on vaja panna inimesed liikuma! Et aga iga töötaja leiaks just endale sobiva mooduse liikumiseks ja treenimiseks, otsustasime koostööd teha MyFitnessiga.

Kas olete rahul MyFitnessi teenustega ning klubide valikuga?

MyFitnessi klubisid leidub pea igal nurgal ning nimekirjas on palju erinevaid treeninguid ja professionaalseid treenereid. See annab suurepärase võimaluse leida just endale sobiv aeg, koht ja treening. Jah, meie töötajad on väga rahul.

MyFitnessi peale mõeldes, mis on parim asi, mida välja toote?

Mitmekesisus – igaüks leiab endale midagi sobilikku, olgu see siis rühmatreening, tipptasemel seadmetega jõusaal või ujula.

Millised positiivsed küljed saate tööalaselt välja tuua, kui töötaja on füüsiliselt aktiivne?

Füüsiline aktiivsus aitab hoida pea selge, meeleolu positiivse ja mis peamine, füüsiline aktiivsus aitab tervisehädad eemal hoida. Seega on meie töötaja terve, lennukate mõtetega ning rõõmsameelne.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?