MyFitness

Hea treenija!

Juba aprillis on Sul võimalik liituda mitmete ägedate väikegrupi personaaltreeningute programmidega, mida juhendavad MyFitnessi personaaltreenerid. Võib-olla on Su sooviks kaalu langetada, saada tugevamaks või alles päris algusest sinasõbraks saada kõikide treeningvahenditega – kindlasti leiad just endale sobiva programmi!

Väikegrupi treeningutel ootab Sind:

  • Toetav grupp
  • Personaaltreeneri nõuanded
  • Püsiv motivatsioonitase
  • Tulemuslikkus treeningutel
  • Soodsam treening personaaltreeneriga

LIITU EFEKTIIVSETE TREENINGPROGRAMMIDEGA

KOGU KEHA VORMI PROGRAMM (01.04.24-16.05.24)

Grupi peamiseks eesmärgiks on tekitada osalejates mõnus treeningrutiin, et olla suuteline sama usinalt jätkama ka peale treeningprogrammi lõppu.Treeningud sobivad nii alustajatele, jätkajatele kui ka edasijõudnutele. Personaaltreeningu suunitlusega treeningud loovad võimaluse isiklike eesmärkide efektiivseks realiseerimiseks.

Toimumiskoht: MyFitness Rocca al Mare

Treeningprogramm koosneb 14 trennist.

TREENI TARGALT PROGRAMM (19.03.24 – 02.05.24)

Treeninggrupiga on oodatud liituma kõik, kes tahavad jõusaalitreeningutega alustada, aga pole veel julgust leidnud. Trennis loome liikumisharjumuse ning saavutame oskused ja enesekindluse, et jõusaalis iseseisvalt edasi käia.

Toimumiskoht: MyFitness Viru

Treeningprogramm koosneb 14 trennist.

KAALULANGETUSPROGRAMM (15.04.24– 29.05.24)

Grupi eesmärgiks on koos kehakaalu langetada, teha lõbusaid treeninguid, õppida harjutuste sooritamise tehnikat, treenida jõusaalis nii masinate, vabade raskuste kui ka iseenda keharasaskusega. Parandada rühti, tõsta enesehinnangut ja olla teineteisele toeks. Õpime kuidas tasakaalustatult toituda ja kaalunumbrit püsivalt langetada, ilma et kõigele elus ei ütleme – JAH, see on võimalik!

Toimumiskoht: MyFitness Ülemiste City

Programmis on kokku 21 treeningut, millest üks on toitumisnõustamine.

MEESTE TREENINGPROGRAMM (01.04-16.05.24)

Programmi jooksul loome parema versiooni iseendast nii tänaseks, homseks kui ka kogu ülejäänud eluks. Treeningute käigus saame tugevamaks ning vastupidavamaks, teeme lõbusaid ning tõhusaid treeninguid, õpime harjutuste sooritamise tehnikat, treenime jõusaalis nii masinate, vabade raskuste kui ka keharaskusega. Parandame rühti, tõstame enesehinnangut ja oleme teineteisele toeks.

Toimumiskoht: MyFitness Rocca al Mare

Treeningprogramm koosneb 14 trennist.

NOORTELE MÕELDUD TREENINGPROGRAMM (11-15a)

Programmi käigus õpivad noored jõutreeningu põhitõdesid ning harjutusi korrektse tehnikaga sooritama mis on iseseisvalt treeningute jätkamise eelduseks. Programmi lõppedes on võimalik jätkata jätkuprogrammiga või individuaalsete personaaltreeningutega.

Toimumiskoht: MyFitness Ülemiste City

Treeningprogramm koosneb 7 trennist.

Oodatud on kõik kes soovivad kevadet alustada aktiivsete ja motiveerivate grupitreeningutega!

Tule sõbraga või üksi, väikegrupis treenides treenid soodsamalt. Lisainfo ja registreerimine SIIN >

Trennis näeme!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?