MyFitness

lars

 

Esimese välistreenerina on meil heameel tutvustada Teile tõelist energiapommi LARZ kodanikunimega Lars Schuijling.

LARZi puhul on tegemist Nike Master Traineriga kes ei jäta kedagi külmaks. Rahvusvaheliselt nõutud ja tunnustatud treenerina lendab ta igapäevaselt üle maailma, et jagada korralik doos energiat kõigile fitnessisõpradele. Ka Teile toome ta kohale otse Pariisist ja lennutame peale NTC Day treeninguid kohe Amsterdami. Tema treeningus ei suuda keegi niisama paigal seista, sest see on ilmvõimatu. Sa lihtsalt oled valmis minema ekstreemsusteni.

Tema lemmiktrennid on Squat Party, 90’s HipHop Dance, NTC, TREP. Nii mõndagi neist saab kogeda ka juba 19.märtsil Saku Suurhallis.

Vaata, millega Lars igapäevaselt tegeleb: www.instagram.com/larznl/

 

Joslyn MyFitness: NTC FEED

 

Maailmatasemel energiapomm: Joslyn
Sel aastal on NTC Day’le oodata Nike Global Master Trainer Joslyn Thompson Rule’i.

Tema nägu võib teile juba tuttav olla, sest Joslyn on olnud aastaid Nike kampaanianäoks ning kannab kõrgeima taseme ehk Global Master Trainer tiitlit, uute Nike treenerite koolitamist üle maailma ja ka tootearendusel kaasa löömist. Joslyni on oma ala ekspert, keda on intervjueerinud sellised ülemailmsed väljaanded ja firmad nagu The Gentlewoman, Women’s Health, Net-a-Porter ning Liberty.

Ammuta inspiratsiooni Joslyni Instagrammist: www.instagram.com/joslynthompsonrule

 

Kristi_Roosim2gi_värvilineKristi on üks kiftimaid ja professionaalsemaid treenereid kogu Eestis ja nii tore on teda taas ka NTD üritusel kõigi Teiega jagada!

Kristi on armastatud rühma- ja personaaltreener, bodyART treener ning koolitaja ja MyFitnessi koolitaja! Kas ta juhendab suurel laval või MyFitness klubis, ei ole tähtis, sest ta teeb seda niikuinii täie hingega ja super hästi! Sel MyFitness esitleb: NTC Day`l saate temaga kohtuda MyFit body ja MyBeat treeningutel. Need on täitsa omad MyFitnessi kontsepttreeningud, mille kaasautoriks on ka Kristi isiklikult!

Jälgi Kristi igapäevategemisi siit: www.instagram.com/kristiroosimagi/

 

Sandra Raju MyFitness

Sandra suurimaks kireks on tegeleda erineva treenituse taseme ning sportliku taustaga inimeste juhendamise, motiveerimise ja inspireerimisega!

Tema treeningstiil on funktsionaalne treening, mis Sandra jaoks tähendab ‘’treenimist igapäevaseks eluks’’. Ta usub, et pannes proovile terve oma keha, saavutatakse ka enesele seatud eesmärgid kiiremini, mis omakorda aitavad paremini hakkama saada igapäevaste toimetustega. Sandra on Nike Baltikumi Master Trainer ja seisab hea selle eest, et levitada Baltikumis sõna NTC inspireerivate treeningute kohta nii noortele, vanadele kui ka keskmistele aktiivsetele ja hetkel veel vähemaktiivsetele spordisõpradele.

Sandra toimetustel saad silma peal hoida siin: www.instagram.com/sandraraju/

 

Meeme MyFitness

Meeme Männiste on juhendanud spinningutreeninguid erinevates Tallinna spordiklubides üle 10 aasta. Ta on astunud ka üles külalistreenerina Soomes ja presenterina erinevatel fitnessi üritustel ja festivalidel.

Meeme on viinud läbi spinningu treenerite ideepäevi ja koolitusi, ta on “FAF” Indoor Cycling treenerite koolitaja Eestis ja “Team ICG” Master Instructor. Omab EOK jalgrattaspordi treeneri (EKR 5) kutsetunnistust.

Meeme on olnud aktiivne mägijalgrattur, võistelnud nii kodu, kui ka välismaal. Vabal ajal tegeleb lisaks jalgrattaspordile ka motokrossiga.

Tema väljatöötatud on ka tänase treeningpäeva kavas olev MyFitnessi esimene kontseptsioontreening MyTabata.

Vaata Meeme igapäevatoimetusi siit: www.instagram.com/meememan/

 

Coming SOON

Saad peagi näha!

 

 

 

 

 

 

 

 

Coming SOON Saad peagi näha!

 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?