MyFitness

MyFitness NTC Day

REGISTREERU

MyFitness esitleb: NTC Day 2017!

 

lars

 

Esimese välistreenerina on meil heameel tutvustada Teile tõelist energiapommi LARZ kodanikunimega Lars Schuijling.

LARZi puhul on tegemist Nike Master Traineriga kes ei jäta kedagi külmaks. Rahvusvaheliselt nõutud ja tunnustatud treenerina lendab ta igapäevaselt üle maailma, et jagada korralik doos energiat kõigile fitnessisõpradele. Ka Teile toome ta kohale otse Pariisist ja lennutame peale NTC Day treeninguid kohe Amsterdami. Tema treeningus ei suuda keegi niisama paigal seista, sest see on ilmvõimatu. Sa lihtsalt oled valmis minema ekstreemsusteni.

Tema lemmiktrennid on Squat Party, 90’s HipHop Dance, NTC, TREP. Nii mõndagi neist saab kogeda ka juba 19.märtsil Saku Suurhallis.

 

Joslyn MyFitness: NTC FEED

 

Maailmatasemel energiapomm: Joslyn
Sel aastal on NTC Day’le oodata Nike Global Master Trainer Joslyn Thompson Rule’i.

Tema nägu võib teile juba tuttav olla, sest Joslyn on olnud aastaid Nike kampaanianäoks ning kannab kõrgeima taseme ehk Global Master Trainer tiitlit, uute Nike treenerite koolitamist üle maailma ja ka tootearendusel kaasa löömist. Joslyni on oma ala ekspert, keda on intervjueerinud sellised ülemailmsed väljaanded ja firmad nagu The Gentlewoman, Women’s Health, Net-a-Porter ning Liberty.

Ammuta inspiratsiooni Joslyni Instagrammist:
https://www.instagram.com/joslynthompsonrule/?hl=en

 

 

Coming SOON  Saad peagi näha!

Coming SOON Saad peagi näha!

Coming SOON Saad peagi näha!

 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?