MyFitness

Uuel aastal üllatasime oma liikmeid kahe värske MyFitness treeninguga – MyFit abs ning MyBeat!

Palusime meie rühmatreeningute juhil, Eva Ottasel, rääkida lähemalt just uuest  MyBeat trennist, millest on lühikese ajaga saanud MyFitness treeningsaalide hitt.

Eva Ottas

Eva Ottas,
MyFitnessi rühmatreeningute juht

„Pidevalt uuritakse ja küsitakse minult uusi ja põnevaid treeninguid. Tahetakse midagi uut ja lahedat! Tegelikkus on aga see, et meie anatoomia ajas ei muutu ning klassikalised harjutused jäävad ikka suhteliselt sarnasteks. Pidevalt tullakse välja küll uute põnevate treeningvahenditega, aga kasutust leiavad ikka „vanad head“ hantel, kangid, pallid.

Midagi põnevat, millel oleks ka kasutegur juures, on kohati raske leida ning alati see uus ja huvitav  pole jätkusuutlik – paar korda osaleda ekstravagantses rühmatrennis on tore, aga kas ma käiksin seal ka näiteks 3 aastat järjepidevalt?

Võin tõesti öelda, et olen näinud praktiliselt kõiki treeninguid, mida saab rühmatreeninguteks teha ja vaadates MyFitnessi treeningplaane, siis pakume erinevaid võimalusi jõu-, kardio ja keha-meele treenimiseks.

Tunniplaanist oli meil puudu vaid ainult üks lahe ja fun tund, kus teed tegelikult palju trenni, kulutad energiat, AGA trenn ise on lõbus, teistmoodi, palju energilisem ning musikaalsem.

 

Selles treeningus oled Sina rock-staar!

Kristi Roosimägi

Kristi Roosimägi,
MyFitnessi rühmatreener

Koos MyFitness treener Kristi Roosimägiga nuputasime, mis see uus huvitav tund võiks olla ja nii sündiski MyBeat – MyFitnessi oma kontsepttreening. Treeningvahendina kasutame päris trummipulkasid, mis tagavad tõhusa ülakeha treeningu ja töö samal ajal, kui pingutad alakeha.

Treeningu playlistis on 11 lugu poplugudest raju rockini! Töötame tõhusalt alakeha ja kere keskosaga. Käed ning triitseps saavad koormuse, lüüa saab mõnusalt ja rajult! Trennis ise kohal olles tekitab hoopis teise emotsiooni kui pealtvaadates tunduda võib.

Mina ise pole päris trumme kunagi mänginud, aga trennis on sama eufooriline tunne, trummipulgadmida vist tunnevad päris trummarid bändiga laval olles 🙂 Tahaksingi öelda, et MyBeat treening annab tõelise rock-staari tunde. Kujutle end laval trummarina löö nii tugevalt kui jaksad – limiiti pole, mida tugevamini lööd, seda rohkem energiat saad kulutada.

Sassi ajamist ei tule üldse karta, sest vahet ju pole. Läheb sassi ongi punk! Teen edasi ja täiega! Kõige olulisem on lahkuda hea tujuga ja seda MyBeat teebki!

Kes väga rütmilöömist kardab, siis tasub ikka end proovile panna! Rütmitunnetuse arendamine aitab meid misiganes elualal, seega on MyBeat just heaks treeninguks, kus saad arendada nii oma üldfüüsilist vormi, kui ka koordinatsiooni ja rütmitaju.“

MyBeat treeningud leiad järgmiste MyFitness klubide tunniplaanist: Rocca al Mare, Viru, Postimaja, Lasnamäe Kärberi, Lasnamäe Virbi ja Pirita. Õige pea jõuavad treeningud ka MyFitness klubidesse üle Eesti!

 

Kas teadsid, et…

….rütmil on inimeste elus väga oluline osa. Esimene kokkupuude rütmiga on trummid MyBeatmeil oma ema südametukseid kuulates. Sealt edasi saadab meid rütm kogu elu. Väidetavalt muusika ja rütm mõjutavad inimese ajutegevust nii, et soodustavad kahjustunud ajufunktsioonide paranemist ja taastumist. Lisaks mõjutab rütm keha igapäevaseid rütmilisi protsesse, nagu näiteks pulsi kiirust, hingamissagedust jms. Seega lõbusal trummipulga treeningul võib olla palju sügavam mõju Sinu heale enesetundele.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?