MyFitness

 1. 6NTC Nike Training Club– treeningul kasutatakse keskmisest rohkem jooksu, hüppeharjutusi, mitmesuunalisi liikumisi, reaktsiooniharjutusi ning raskusena pigem oma keharaskust ja ‘hantlina’ paarilist. Tegemist on pigem HIT (high intensity training) või olenevalt treeningu suunitlusest klassikalise intervalltreeninguga, mille käigus arendame keha kiirust, vastupidavust, reaktsiooni ning koordinatsiooni vaheldades aktiivset tööd puhkepausidega. Iga sportlane* valib oma tempo ning treener pakub välja erinevad versioonid harjutuste sooritamiseks.
 2. MyFit abs– MyFit abs on MyFitness treenerte poolt loodud kontseptsioon treening, kus fookuses on kerelihased. Treening kestab vaid 30 min. ja selle aja jooksul töötatakse efektiivselt läbi kogu kere keskosa. Koormust saavad peamiselt kõhulihased, aga ka seljalihased, mis kokku moodustavad 360-kraadise (tugeva) korseti! Just nende lihasgruppide tugevus näitab kui tugev Sa tegelikult oled ja on vajalik kõikide keerukamate harjutuste õige tehnilise soorituse jaoks.
 3. MyBeat– MyBeat on MyFitness treenerite poolt loodud kontseptsioon treening, milles kasutatakse trummipulkasid. Treeningus kasutatakse kaasahaaravat muusikat, mille saatel sooritatakse erinevaid lihtsamaid liikumisi ja liigutusi ning arendatakse nii koordinatsiooni kui vastupidavust, hea tuju ning mõnus energialaeng on boonuseks. Tule ela ennast välja ja tunne end rokk-staarina!
 4. NTC Circuit– ringtreeninguvormis toimuv NTC tund, kus kasutatakse lisaks keharaskusele erinevaid treeningvahendeid.
 5. Studio X– unikaalse disainiga kõrge intensiivusega treeningstuudio, kus saad ühendada kardio- ja lihastreeningu. Treeningul on 3 erinevat harjutusjaama, kus saad joosta, raskusi tõsta ja topispalliga harjutusi teha. Jooksul kasutatav Technogym SkillMill on ideaalne trenažöör nii jooksmiseks, alakeha kui kõhulihaste treenimiseks. Tule ja avasta selle põnevaid funktsioone ja mõju Sinu kehale.5
 • Upper Body+Abs X – ülakehale ja kerelihastele suunatud treening.
 • Abs X – kerelihastele suunatud treening.
 • Total Body X– kogu keha treenimisele suunatud treening.
 • Burn X– kardiotreening harjutused, mis panevad mõnusalt higistama.
 • Lower Body X– jalalihastele suunatud treening.
 • NTD Special X– spetsiaalselt Nike Training Day jaoks loodud Studio X treeningkava
 • Finisher X– Viimane pingutus, viimane võimalus Studio X treeninguks Nike Training Day’l. 
 1. Dance– härra Rainer omas mahlas lahutamas meelt ja keerutamas jalga!
 2. BodyCombat Superhits– Les Mills kontsepttundide hulka kuuluv võitluskunstidest inspireeritud treening, kus erinevad enesekaitse- ja poksiliigutused on ühendatud kaasakiskuva muusikaga. Ideaalne üldfüüsiline treening, mis arendab vastupidavust ja koordinatsiooni.
  Nike Training Day jaoks ekstra valitud kõige parema BodyCombat lood!
 3. ((NAINE))FITNESS– Ole Sina ise ja liigu nii, et oleks fun! Higi on moes ning seda sa sellest treeningust ka saad. Mõnus liikumine=palju kulutatud kaloreid. Ma olen NAINE! (aga meestele ka see treening väga meeldib ja sobib)!
 4. Ready! Set! Party! Lõpetame treeningpäeva lõbusalt treenides! Kalorid veel põlema ning hea tujuga koju! Oma keharaskusega lihastreening, milles ka väike üllatus sees 😊
 5. VERVE– Igas inimeses on tuli ja jõuline energia, mis paneb meid looma, andma ja inspireerima. Lihtsalt igapäevastes askeldustes unustame end ja see kirev ning loov tuli kustub. VERVE äratab meid ülesse ja annab meile võimaluse kasutada oma keha, kui instrumenti, millel on piiramatud võimed. Lase oma keha vabaks ning koge unustamatut keha ja meele treeningu kogemust.
 6. NTC Yoga– Nike Training Club joogatreening
 7. CrossTraining– Mitmekülgne kogu keha treening, mis arendab jõudu, vastupidavust ja osavust ning seda läbi võimalikult mitmekülgsete harjutuste. Treeningu ajal võistled iseenda võimetega, mis annab sulle võimaluse parandada enda vormi ja vastupidavust kiirelt ja efektiivselt.
 8. AMRAPas many rounds as possible. Võistled ainult iseendaga ja teed nii palju kui suudad! Kindlasti suudad rohkem, kui praegu arvad!
 9. Sweat to the Beat!- Muusika on parim motivaator. Laseme heal muusikal endale jõudu anda, et kere-ja jalalihased tööle panna! Varsti saad teada, kes on see DJ kes selle treeningu eriti ägedaks teeb!
 10. Interval Spinning– kiiremaid ja aeglasemaid intervalle sisaldav siserattatreening, mis keskendub vastupidavuse arendamisele ning suurendab kalorite kulutust ja tõstab üleüldist töövõimet. Treener paneb kaasahaarava treeningu kokku mõnusatest muusikapaladest ning treeningul tekib tunne nagu sõidaksid hoopis linnas või mägiteedel!
 11. Fatburn– siserattatreening, mille pulsisagedus ja sõidutehnika on suunatud rasva põletusele.
 12. MyTabata– MyFitnessi loodud kontsepttreening. Tegemist on siserattasaalis toimuva kõrge intensiivsusega intervalltreeninguga, mille kulminatsiooniks on jaapani treeneri ja sporditeadlase Izumi Tabata poolt välja töötatud intervallisüsteem, nn Tabata. Treening koosneb soojendusest, ettevalmistusest intervallideks, Tabata intervallidest, millele järgneb lühike cardio osa ning taastumine ja venitused.
 13. Ride&Beats– siserattatreening, kus treeningul on suur rõhk eriti heal muusikal, mis aitab pingutusele kaasa ja motiveerib.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?