MyFitness

Nutrition myths

EVIAN RELAX LOUNGE 13:45-14:30

Kendra K Vaino

Koolitaja: Kendra K Vaino – Alates 2009.aastast olnud MyFitnessi treener ja juhendab erinevaid rühmatreeninguid, 12-15 aastaste noortetreeninguid ning viib läbi ringtreeninguid jõusaalis. Tema põhivaldkonnaks on aga toitumisnõustamine, olles lisaks toitumisnõustaja õppele lõpetanud tervisenõustaja toitumise alal jätkuõppe.

Kendra selgitab, millised on spordiharrastajate enamlevinud müüdid tervislikust toitumisest Eestis. Ta annab nõu, millised peaksid olema tegelikult tervislikud toiduvalikud aktiivsele inimesele. Samuti räägib ta vee vajalikkusest organismile.

Koolitus toimub Silent Disco süsteemiga, kus osalejad kuulevad koolitust spetsiaalsetest juhtmeta kõrvaklappidest.

Igale koolituse osalejale kingib evian pudeli looduslikku mineraalvett.

Kinesio taping

EVIAN RELAX LOUNGE 15:00-15:45

Koolitaja: Karl Lumi – Eesti esimene ja ainukene kinesioteipide tootja Medpoint esindaja. Karl on ka 10x Eesti meister kõrgushüppes ja töötanud spordimeditsiin vallas üle 5 aasta.

Kinesioteipimise põhitõed – Igaüks saab kinesioteibi paigaldamisega hakkama! Lihtsustatud lühikoolitus igaühele, kes soovib abi saada kinesioloogilisest sporditeibist.

Koolitus toimub Silent Disco süsteemiga, kus osalejad kuulevad koolitust spetsiaalsetest juhtmeta kõrvaklappidest.

Igale koolituse osalejale kingib evian pudeli looduslikku mineraalvett.

 

Air Relax Recovery massage (Medpoint)

EVIAN RELAX LOUNGE 13:00-17:00

Suurepärane ja efektiivne vahend treeningust taastumiseks. Püksid jalga ja nupu vajutus on kõik, mis vaja teha, et nautida efektiivset jalgade massaaži igal pool. Taastumine on sama oluline kui treenimine ja toitumine ning see peaks olema iga sportlase treeningprogrammi lahutamatu osa. EVIAN RELAX LOUNGE-s saavad kõik soovijad näha ja tasuta proovida Air Relax massaažiseadet. Iga massaažiseansi järel on oluline juua puhast vett ja selle eest hoolitseb evian.

 

Roll massage (Roll Spot Viimsi)

EVIAN RELAX LOUNGE 13:00-17:00

Rullmassaaž on terve keha üldmassaaž, mis sobib nii aktiivsetele kui ka vähem aktiivsetele inimestele. Tegemist on efektiivse lümfimassaažiga, mis viib organismist üleliigset vett ja mürkaineid välja, vähendab keha ümbermõõte ja parandab üldist enesetunnet. Massaaž muudab naha pehmemaks ja siledamaks, kiirendab ainevahetust ning sobib nii meestele kui ka naistele. Samuti aitab hästi treeningust taastuda. Iga rullmassaaži seansi hetkel tuleb tarbida vett. Selle eest hoolitseb evian.

Nike Training Day powered by MyFitness ürituse puhul on Roll Spot Viimsi poolt kohapeal eripakkumine 10x kaartidele. Saab tasuda nii sularahas kui ka pangakaardiga.

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

MyFitness