MyFitness

 Uksed avame kell 10.30 ja esimene treening algab kell 12.15.
 Ürituse sissepääsu tagava käepaela saad välja võtta kuni 16.03 kell 18.00 järgnevatest MyFitnessi klubidest: 
NB! Välja saad võtta ainult enda käepaela.

Kui Sa ei jõua enne üritust oma käepaela välja võtta või Sinu linnas ei väljastata käepaelu, siis ära muretse, sest käepaelu väljastame ka üritusel kohapeal alates kell 10.30. Järjekordade vältimiseks soovitame käepaela aga võimalusel varem välja võtta.

NB! Kui Sul ei õnnestunud ennast soovitud treeningusse registreerida, siis ära muretse! Igasse treeningusse on saadaval veel pooled kohad ehk kokku üle 500 koha. Registreerimise nendele vabadele kohtadele avame üritusel kohapeal kell 11. Läbi online lingi Sa enam registreeruda ei saa. Sealt näed Sa ainult oma aktiivseid broneeringuid.

Iga osaleja saab registreeruda kokku kahte treeningusse – üks treening, ühte treeningalasse. Seda selleks, et kõik huvilised saaksid osa kõrvalala treeningutest. Juhul kui enne treeningut on saadaval vabu kohti või keegi ei jõua õigeks ajaks (5 min enne treeningut) kohale, siis on võimalus treeningus osaleda ka neil kes on juba oma 2 broneeringut ära kasutanud. Igasse treeningusse tekitame ka ootejärjekorra, mille alusel pääseb tundi nimekirjas järgmine inimene.

Pea meeles! Sa pead olema oma treeningul kohal vähemalt 5 minutit enne treeningu algust. Vastasel juhul vabaneb Sinu koht ootejärjekorras järgmisele inimesele. Seega palun arvesta hoolikalt oma treeningute planeerimist, et Sul mitu treeningut liiga üksteise otsa ei jookseks.

Sisekorra eeskirjad
Sissepääs on jagatud eraldi sektoriteks:
  • Käepaeltega – need osalejad, kes on enda käepaelad varasemalt klubis välja võtnud.
  • Listid – osalejad, kes on lisatud erinevatesse listidesse, pole saanud kinnituskirja ja pole oma käepaelu kätte saanud.
  • Üldsissepääs (2x) – osalejad, kes on pileti ostnud või lisatud listi ning saanud kinnituskirja aga ei ole oma käepaela veel välja võtnud või soovivad pääset üritusele osta.
Palun jälgi suunavaid silte ja ära mine vale sissepääsu juurde, sest seal Sind ei teenindata. Jälgime palun etteantud reegleid, et kõik muretult sujuks.
Sissepääsu ja ürituse ruumide plaani leiad SIIT.
Kohapeal on 2 garderoobi kuhu saab hoiustada nii üleriideid kui kotte. Garderoobi teenust pakub Saku Suurhall ja see maksab 2 EUR. Arveldamine nii kaardiga kui sularahas.

Saku Suurhallil on range reegel oma toidu ja jookide kohta – need pole lubatud. Uksel on turvamees, kes jälgib reeglitest kinnipidamist. Lubatud on oma trennipudel ja batoonid – neid ei hakka keegi ära võtma.Alumisel korrusel on ka riietusruumid ja pesemisvõimalused eraldi meestele ja naistele. Juhindu uksel olevatest siltidest.
NB! Palun võta üritusele kaasa ka oma (jooga)matt või suur treeningrätik!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

MyFitness