MyFitness

Koondpunktid:

Total points N Kesktase Total points N edasijõudnud Total points M kesktase Total points M edasijõudnud
1st 140 Marje Piirsalu, Maire Kurm 200 Andra Moistus 200 Even Poltan 190 Raido Liitmäe
2nd 130 Evelin Helde,
Margit Männik,
Kerlyn Roosipõld
180 Mari Oks 180 Martin Baškatov 160 Alvar Veeroja
3rd 100 Reele Komi 160 Terje Leola 140 Veiko Kivirand 120 Ilja Kulikov
4th 90 Gunilla Alas 130 Merilin Varsamaa 100 Janno Rajasalu 100 Sten Maasik
Kristian Semjonov
Miko Lilleorg
5th 80 Helena Vahtramäe 120 Hanna-Maris Vlastova 90 Sergei Suhhostavski 90 Hardo Lillepea
6th 40 Mette-Marti Poltan 90 Helen Karu 80 Andrei Teetlok 80 Markus Arm
7th 30 Laura- Lotte Varvas
Anna-Ly Truusalu
60 Keity Vaistla 70 Deniss Tihhomirov 50 Henri Räim
Jaago Schmuul
8th 20 Evelin Kivilo Paas
Veronika Kadastik
50 Kaia Kollo 60 Priit Ailt 40 Tõnu Jaagu
9th 10 Natalia Jefimova
Ege Tamm
40 Egle Villik
Liia Tiks
50 Madis Laasik
Leonid Nudelman
30 Kaspars Podinš
10th 20 Helena Vahtramäe 40 Toomas Paas 20 Rait Kivi
Indrek Kütt
11th 10 Keiti Aasavelt 20 Eduard Ehala 10 Kalev Truusalu
12th 10 Reijo Liivaste

 

Punktid 1.etapp:

Points N kesktase N edasijõudnud M kesktase M edasijõudnud
100 Maire Kurm Anda Moistus Even Poltan Raido Liitmäe
90 Gunilla Alas Mari Oks Martin Baškatov Alvar Veeroja
80 Evelin Helde Terje Leola Veiko Kivirand Hardo Lillepea
70 Margit Männik Hanna-Maris Vlastova Deniss Tihhomirov Sten Maasik
60 Kerlyn Roosipõld Merilin Varsamaa Priit Ailt Ilja Kulikov ja Kristian Semjonov
50 Marje Piirsalu Kaia Kollo Madis Laasik Henri Räim
40 Mette-Marti Poltan Egle Villik Sergei Suhhostavski Tõnu Jaagu
30 Anna-Ly Truusalu Keity Vaistla ja Helen Karu Janno Rajasalu Kaspars Podinš
20 Evelin Kivilo Paas Helena Vahtramäe Leonid Nudelman Rait Kivi
10 Natalia Jefimova Keiti Aasavelt Reijo Liivaste Kalev Truusalu

 

Tulemused (1. etapp): 

NIMI TULEMUS NIMI TULEMUS NIMI TULEMUS
Margit Männik (K) 61 Keiti Aasavelt (E) 23 Merilin Varsamaa (E) 73
Maire Kurm (K) 72 Hardo Lillepea (E) 76 Hanna-Maris Vlastova (E) 76
Leonid Nudelman (K) 47 Kaspars Podinš (E) 52 Madis Laasik (K) 61
Martin Baškatov (K) 87 Priit Ailt (K) 65 Alvar Veeroja (E) 83
Indrek Lillemägi (K) EI OSALE Veiko Kivirand (K) 72 Erlend Kanarbik (E) 16
Katrena Tenno (E) EI OSALE Even Poltan (K) 95 Tõnu Jaagu (E) 54
Terje Leola (E) 80 Mette-Marti Poltan (K) 55 Kalev Truusalu (E) 45
Mari Oks (E) 91 Marje Piirsalu (K) 56 Anna-Ly Truusalu (K) 43
NIMI TULEMUS NIMI TULEMUS NIMI TULEMUS
Evelin Helde (K) 65 Risto Madi (K) 41 Gunilla Alas (K) 67
Natalia Jefimova (K) 5 Andra Moistus (E) 150 Helen Karu (E) 55
Sergei Suhhostavski (K) 54 Egle Villik (E) 61 Eduard Ehala (K) 28
Sten Maasik (E) 67 Evelin Kivilo Paas (K) 27 Dmitri Jefimov (K) 34
Kaia Kollo (E) 68 Janno Rajasalu (K) 53 Ilja Kulikov (E) 61
Henri Räim (E) 56 Reijo Liivaste (K) 41 Marko Janno (E) EI OSALE
Deniss Tihhomirov (K) 70 Indrek Traks (E) 42 Hardo Kasesalu (K) 18
Raido Liitmäe (E) 106 Helena Vahtramäe (E) 41 Kerlyn Roosipõld (K) 57
Keity Vaistla (E) 55 Rait Kivi (E) 46

 

Punktid 2.etapp:

Points N kesktase N edasijõudnud M kesktase M edasijõudnud
100 Reele Komi Andra Moistus Even Poltan Miko Lilleorg
90 Marje Piirsalu Mari Oks Martin Baškatov Raido Liitmäe
80 Helena Vahtramäe Terje Leola Andrei Teetlok Markus Arm
70 Kerlyn Roosipõld Merilin Varsamaa Janno Rajasalu Alvar Veeroja
60 Margit Männik Helen Karu Veiko Kivirand Ilja Kulikov
50 Evelin Helde Hanna-Maris Vlastova Sergei Suhhostavski Jaago Schmuul
40 Maire Kurm Liia Tiks Toomas Paas Kristian Semjonov
30 Laura-Lotte Varvas Keity Vaistla Leonid Nudelman Sten Maasik
20 Veronika Kadastik Eduard Ehala Indrek Kütt
10 Ege Tamm Hardo Lillepea

 

Tulemused (2. etapp):

NIMI AEG NIMI AEG NIMI AEG
Georgi Andžans (K) ei tulnud kohale Indrek Traks (E) 14:27:19 Leonid Nudelman (E) 185
Merilin Varsamaa (E) 12:31:33 Hardo Lillepea (E) 13:41:98 Hanna-Maris Vlastova (E) 14:13:10
Toomas Paas (K) 14:03:05 Kaspars Podinš (E) 14:09:39 Laura-Lotte Varvas (K) 13:28:10
Evelin Kivilo-Paas (K) 14:27:37 Ege Tamm (K) 14:02:53 Jaago Schmuul (E) 12:16:61
Indrek Lillemägi (K) ei tulnud kohale Veiko Kivirand (K) 12:00:67 Erlend Kanarbik (E) 173
Liia Tiks (E) 14:24:12 Even Poltan (K) 10:27:37 Kristian Semjonov (E) 12:19:57
Martin Baškatov (K) 10:40:56 Mette-Marti Poltan (K) 14:24:19 Kalev Truusalu (E) 13:54:67
Raido Liitmäe (E) 10:13:35 Marje Piirsalu (K) 12:22:31 Rait Kivi (E) 14:13:73
Helena Vahtramäe (K) 12:24:65 Kerlyn Roosipõld (K) 12:35:74 Indrek Kütt (E) 12:39:38
Maire Kurm (K) 13:14:97 Janno Rajasalu (K) 11:34:33 Renata Korberg (K) 113
Miko Lilleorg (E) 9.04.27
NIMI AEG NIMI AEG NIMI AEG
Mari Oks (E) 10:42:00 Reele Komi (K) 11:52:10 Evelin Helde (K) 13:14:45
Andrei Teetlok (K) 11:24:34 Andra Moistus (E) 9:30:00 Keity Vaistla (E) 14:53:08
Natalia Jefimova (K) 160 Egle Villik (E) ei tulnud kohale Eduard Ehala (K) 180
Sergei Suhhostavski (K) 13:36:79 Helen Karu (E) 13:51:50 Markus Arm (E) 10:51:20
Kristiina Rebane (K) 14:36:25 Margit Männik (K) 13:10:15 Alvar Veeroja (E) 11:50:86
Krista Koval (K) 166 Hardo Killing (K) ei tulnud kohale Veronika Kadastik (K) 13:32:42
Sten Maasik (E) 12:24:60 Terje Leola (E) 11:37:48 Ilja Kulikov (E) 12:15:26

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?