MyFitness

  CROSSTRAINING 2. BATTLE VÕISTLUSRADA

EDASIJÕUDNUD:

AMRAP 15min / 3-6-9-12-15-18-21…(igal ringil lisandub 3 kordust kõiki harjutusi)

 1. Kalorit Assult bikel
 2. Eestkükk kangiga
 3. Toes to bar (jalgade tõsted vastu kangi)

KESKTASE:

AMRAP15 / 3-6-9-12-15-18-21…(igal ringil lisandub 3 kordust kõiki harjutusi)

 1. Kalorit Assault bikel
 2. Eestkükk hantlitega
 3. Rippes põlvetõsted

VÕISTLUSKLASSIDE RASKUSED

Edasijõudnud:

 • Mehed kasutavad 50 kg kangi.
 • Naised kasutavad 35 kg kangi

Kesktase:

 • Mehed kasutavad kahte 15 kg hantleid.
 • Naised kasutavad kahte 10 kg hantleid.

VÕISTLUSKAVA ÜLESEHITUS

 • Edasijõudnud

Kava alguses seisab võistleja stardijoone taga seljaga ratta poole. Peale starti sõidab võistleja 3 kalorit Assult Bikel, seejärel sooritab 3 eestkükki (mehed 50 kg kangiga ning naised 35 kg kangiga) ning 3 varvastega kangi puudet (toes to bari). Igal ringil lisandub igat harjutust 3 kordust juurde, teises ringis on kõiki harjutusi 6 kordust, kolmandas 9, neljandas 12 jne. Tulemuseks on sooritatud korduste arv 15 minuti jooksul.

 • Kesktase

Kava alguses seisab võistleja stardijoone taga seljaga ratta poole. Peale starti sõidab võistleja 3 kalorit Assult Bikel, seejärel sooritab 3 kahe hantliga eestkükki (mehed kasutavad kahte 15 kg hantlit ning naised kahte 10 kg hantlit) ning 3 rippes põlvetõstet. Igal ringil lisandub igat harjutust 3 kordust juurde, teises ringis on kõiki harjutusi 6 kordust, kolmandas 9, neljandas 12 jne. Tulemuseks on korduste arv sooritatud 15 minuti jooksul.

PUNKTIDE ARVESTUS

Võistleja tulemuseks loetakse korduste arv, mis on sooritatud 15 minuti jooksul. Kui võistlejate vahel tekib viik, siis võidab see, kes lõpetas 12-korduste ringi parema ajaga. Kõige suurema korduste arvuga võistleja saab 200 punkti, teine 199 punkti, kolmas 198 punkti jne.


ASSULT BIKE

KESKTASE: Ratta monitor on nullitud võistluse alguses. Võistleja võib panna monitori tööle. Võistleja peab istuma rattal, kuniks igal ringil on kalorid täis sõidetud. Ekraan nullitakse igal ringil, võistleja võib seda teha ise või kasutada kohtuniku abi.

EDASIJÕUDNUD: Ratta monitor on nullitud võistluse alguses. Võistleja võib panna monitori tööle. Võistleja peab istuma rattal, kuniks igal ringil on nõutud kalorid täis sõidetud. Ekraan nullitakse igal ringil, võistleja võib seda teha ise või kasutada kohtuniku abi.

EESTKÜKK

KESKTASE: Iga ringil võtab võistleja hantlid maast. Võistleja võib võtta hantlid kükki rinnale, sealjuures esimene kordus loeb eestkükina, juhul kui kõik muud harjutuse standardid on täidetud. Iga kordus algab sirutatud puusa ja põlvedega ning kükkides peab puus olema allapoole põlve joont. Mõlemad hantlid peavad püsima rinnal. Hantlid ei tohi üksteisega kokku minna või puudutada võistleja pead. Hantlipea õlgadel puhkamine on lubatud. Hantli käepide ei tohi puhata õlgadel, võistleja peab läbi kogu soorituse hoidma täishaaret. Enne hantlite maha panemist, peab võistleja lõpetama korduse sirutatud puusa ning põlvedega.

EDASIJÕUDNUD: Igal ringil võetakse kang maast, puki kasutamine ei ole lubatud, võistleja võib võtta kangi rinnale püsti või juba kükki, sealjuures esimene kordus loeb eestkükina, kui kõik muud nõuded on täidetud. Kang on rinnal ning võistleja teeb sügavküki, kus puus on allapoole põlvejoont, kordus lõpeb täissirutusega, kus võistleja põlved ning puus on täiesti välja sirutatud.

TOES TO BAR (jalgade tõsted vastu kangi)

KESKTASE: Võistleja alustab liigutust rippudes sirutatud kätega lõuatõmbekangil. Enne korduse sooritamist peab võistleja tooma kannad taha, nii et külgvaates oleksid kannad tagapool kangi. Kordus loetakse ära, kui võistleja põlved on tõstetud puusapiirist kõrgemale.

EDASIJÕUDNUD: Võistleja alustab liigutust rippudes sirutatud kätega lõuatõmbekangil. Enne korduse sooritamist peab võistleja tooma kannad taha, nii et külgvaates oleksid kannad tagapool kangi. Kordus loetakse ära, kui kaks jalga puudutavad samal ajal kangi, kangi võib puudutada ükskõik, mis jalalaba osa.

Võistluste kava on koostanud: Kristiin Oja /peakohtunik/

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?