MyFitness

Time Monday 18.03.2019 Tuesday 19.03.2019 Wednesday 20.03.2019 Thursday 21.03.2019 Friday 22.03.2019 Saturday 23.03.2019 Sunday 24.03.2019
06:00
BodyPump (06:45 - 07:45) Keiu Paapsi Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (06:45 - 07:45) Keiu Paapsi Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 18
MyFit abs (06:55 - 07:25) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (06:55 - 07:25) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 8
07:00
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 22
Ringtreening (07:15 - 08:00) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste  
Total places: 14 Registered: 17
BodyPump (07:30 - 08:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (07:30 - 08:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 15
BodyAttack (07:15 - 08:15) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack (07:15 - 08:15) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 10
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 21
Ringtreening (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Jõusaal Ülemiste  
Total places: 18 Registered: 19
BodyPump (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 27
Ringtreening (07:15 - 08:00) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Total places: 18 Registered: 20
Nike Training Club ENDURANCE (07:30 - 08:20) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Ülemiste
Nike Training Club ENDURANCE (07:30 - 08:20) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 3
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 20
08:00
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Miko Lilleorg Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Miko Lilleorg Jõusaal Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 0
09:00
Brazil butt lift45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste
Brazil butt lift45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 9
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 14
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 19
Väikelaste ujumine 1- 2 aastat (09:45 - 10:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Väikelaste ujumine 1- 2 aastat (09:45 - 10:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 12
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 12
10:00
Zumba (10:00 - 11:00) Irina Autio Stuudio 2 Ülemiste
Zumba (10:00 - 11:00) Irina Autio Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 6
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 8
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 9
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 14
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 10
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:30 - 11:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:30 - 11:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 11
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 10
BodyBalance (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 17
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 9
BodyPump (10:00 - 11:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (10:00 - 11:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 30
BodyBalance (10:30 - 11:30) Tatjana Kreit Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (10:30 - 11:30) Tatjana Kreit Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 18
11:00
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 6
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 8
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 12
Beebide & väikelaste ujumine 3 kuud- 4 aastat (11:15 - 12:00) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide & väikelaste ujumine 3 kuud- 4 aastat (11:15 - 12:00) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 9
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Monika Soop Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Monika Soop Jõusaal Ülemiste  
Total places: 8 Registered: 0
Aqua lapseootel naistele (11:15 - 12:00) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
Aqua lapseootel naistele (11:15 - 12:00) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 18
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 8
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Ülemiste
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 17
Ringtreening (11:00 - 12:00) Jass Murutalu Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (11:00 - 12:00) Jass Murutalu Jõusaal Ülemiste  
Total places: 18 Registered: 19
MyFit abs (11:05 - 11:35) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (11:05 - 11:35) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 2
BodyAttack (11:35 - 12:35) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack (11:35 - 12:35) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 7
12:00
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Egle Hanson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Egle Hanson Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 12
Aqua lapseootel naistele (12:15 - 13:00) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
Aqua lapseootel naistele (12:15 - 13:00) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 10
Treeningsari NAINE (12:00 - 13:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste
Treeningsari NAINE (12:00 - 13:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 15 Treeningsarjas Naine pööratakse palju tähelepanu liikumisele ja heale emotsioonile - see trenn ei võta hingetuks, aga samas aitab kindlasti vormi parandada. Cardio aeroobika on tagasi! Treeningus kasutatakse liikumisel 0,5kg lisaraskust. Keerulised kombinatsioonid puuduvad ning tööd saab kogu keha!
Ringtreening (12:00 - 12:45) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (12:00 - 12:45) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste  
Total places: 14 Registered: 18
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 20
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 11
BodyAttack30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 15
Ringtreening (12:00 - 13:00) Monika Soop Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (12:00 - 13:00) Monika Soop Jõusaal Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 22
Ringtreening (12:15 - 13:00) Maarja Jõgi Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (12:15 - 13:00) Maarja Jõgi Jõusaal Ülemiste  
Total places: 18 Registered: 11
BodyPump30+MyFit abs (12:30 - 13:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump30+MyFit abs (12:30 - 13:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 13
Jõusaali ABC (12:00 - 13:00) Jass Murutalu Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (12:00 - 13:00) Jass Murutalu Jõusaal Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 0
13:00
AquaMix (13:00 - 13:50) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
AquaMix (13:00 - 13:50) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 12
UUS AEG! AquaMix (13:30 - 14:20) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
UUS AEG! AquaMix (13:30 - 14:20) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 9
Jõusaalis valvetreener (13:00 - 13:30) Maarja Jõgi Jõusaal Ülemiste
Jõusaalis valvetreener (13:00 - 13:30) Maarja Jõgi Jõusaal Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
Barre (13:00 - 14:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Barre (13:00 - 14:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 19
14:00
BodyBalance (14:00 - 15:00) Egle Hanson Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (14:00 - 15:00) Egle Hanson Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 12
Laste ujumistreeningud (laste- ja suur bassein 2 rada broneeritud) (14:00 - 16:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (laste- ja suur bassein 2 rada broneeritud) (14:00 - 16:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 21
Laste ujumistreeningud (laste- ja suur bassein 2 rada broneeritud) (14:00 - 16:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (laste- ja suur bassein 2 rada broneeritud) (14:00 - 16:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 18
Treeningsari NAINE (14:00 - 15:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste
Treeningsari NAINE (14:00 - 15:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 9 Treeningsarjas Naine pööratakse palju tähelepanu liikumisele ja heale emotsioonile - see trenn ei võta hingetuks, aga samas aitab kindlasti vormi parandada. Cardio aeroobika on tagasi! Treeningus kasutatakse liikumisel 0,5kg lisaraskust. Keerulised kombinatsioonid puuduvad ning tööd saab kogu keha!
Yoga (14:00 - 15:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (14:00 - 15:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 27
BodyPump (14:00 - 15:00) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (14:00 - 15:00) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 21
15:00
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Stuudio 1 Ülemiste
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 30 Registered: 6
AquaTone (15:00 - 16:00) Elliko Väljur Bassein Ülemiste
AquaTone (15:00 - 16:00) Elliko Väljur Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 8
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Stuudio 1 Ülemiste
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 30 Registered: 5
MyFit abs (15:05 - 15:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (15:05 - 15:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 3
Barre (15:30 - 16:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
Barre (15:30 - 16:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 4
16:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (16:30 - 17:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (16:30 - 17:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 12
Zumba (16:30 - 17:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
Zumba (16:30 - 17:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 3
17:00
MyFit abs (17:00 - 17:30) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste
MyFit abs (17:00 - 17:30) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 11
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 20
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (ÜKE) (17:00 - 17:45) Helena Thalson Stuudio 1 Ülemiste
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (ÜKE) (17:00 - 17:45) Helena Thalson Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
Ringtreening (17:30 - 18:30) Monika Soop Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (17:30 - 18:30) Monika Soop Jõusaal Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 24
Zumba (17:35 - 18:20) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste
Zumba (17:35 - 18:20) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 29
Step (17:45 - 18:45) Kadri Carrico Stuudio 1 Ülemiste
Step (17:45 - 18:45) Kadri Carrico Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 25
BodyPump (17:00 - 18:00) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (17:00 - 18:00) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 25
Jõusaali ABC (17:30 - 18:30) Miko Lilleorg Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (17:30 - 18:30) Miko Lilleorg Jõusaal Ülemiste  
Total places: 8 Registered: 0
Yoga (17:30 - 18:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (17:30 - 18:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 29
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 18
Pilates (17:15 - 18:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (17:15 - 18:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 22
BodyPump (17:30 - 18:30) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (17:30 - 18:30) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 26
MyFit abs (17:30 - 18:00) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (17:30 - 18:00) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 12
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 24
Ringtreening (17:30 - 18:30) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (17:30 - 18:30) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Total places: 18 Registered: 18
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (17:30 - 18:30) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (17:30 - 18:30) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 17
18:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:00 - 19:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:00 - 19:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
BodyBalance (18:45 - 19:45) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (18:45 - 19:45) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 14
Kõht selg tuhar45 (18:45 - 19:30) Kristiina Lauri Stuudio 1 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (18:45 - 19:30) Kristiina Lauri Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 20
BodyCombat (18:00 - 19:00) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste
BodyCombat (18:00 - 19:00) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 10
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:30 - 19:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:30 - 19:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
Ringtreening (18:30 - 19:30) Miko Lilleorg Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (18:30 - 19:30) Miko Lilleorg Jõusaal Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 12
Barre (18:30 - 19:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
Barre (18:30 - 19:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 12
Yoga (18:15 - 19:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (18:15 - 19:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 11
BodyAttack (18:35 - 19:35) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack (18:35 - 19:35) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 12
BodyCombat (18:00 - 18:45) Meeli Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyCombat (18:00 - 18:45) Meeli Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 16
Sh'bam (18:30 - 19:15) Tatjana Sokolova Stuudio 2 Ülemiste
Sh'bam (18:30 - 19:15) Tatjana Sokolova Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 6
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:30 - 19:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:30 - 19:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
Brazil butt lift45 (18:50 - 19:35) Siret Sulaoja Stuudio 1 Ülemiste
Brazil butt lift45 (18:50 - 19:35) Siret Sulaoja Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 20
BodyBalance (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 7
MyFit abs (18:35 - 19:05) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (18:35 - 19:05) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 5
AquaMix (18:00 - 18:50) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
AquaMix (18:00 - 18:50) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 20
BodyBalance (18:20 - 19:20) Kadi Pärloja Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (18:20 - 19:20) Kadi Pärloja Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 1
19:00
BodyPump (19:35 - 20:35) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (19:35 - 20:35) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 34
Nike Training Club ENDURANCE (19:00 - 19:50) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Ülemiste
Nike Training Club ENDURANCE (19:00 - 19:50) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 11
Täiskasvanute ujumiskursused (suur bassein, 2 rada broneeritud) (19:30 - 20:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste
Täiskasvanute ujumiskursused (suur bassein, 2 rada broneeritud) (19:30 - 20:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
Zumba (19:30 - 20:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
Zumba (19:30 - 20:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 6
MyFit abs (19:35 - 20:05) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (19:35 - 20:05) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 14
Täiskasvanute ujumiskursused (suur bassein, 2 rada broneeritud) (19:30 - 20:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste
Täiskasvanute ujumiskursused (suur bassein, 2 rada broneeritud) (19:30 - 20:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (19:30 - 20:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (19:30 - 20:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 5
20:00
Kõht selg tuhar45 (20:00 - 20:45) Tatjana Fesko Stuudio 1 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (20:00 - 20:45) Tatjana Fesko Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 8

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Please review our privacy notice.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?