MyFitness

Timetable
Filters
Club
Rocca al Mare
Mustamäe
Järve
Viru
Postimaja
Rävala
Solaris
Balti Jaama Turg
Ülemiste City
Lasnamäe Linnamäe
Lasnamäe Kärberi
Pirita
Viimsi
Tartu Kesklinn
Tartu Annelinn
Tartu Lõunakeskus
Narva Fama
Viljandi
Trainer
Aina Kikas
Airi Põdra
Aleksa Furs
Aleksandra Zaitseva
Aleksei Kolotkov
Aleksei Tjuljukov
Alina Smirnova
Alla Andruško
Anastassia Matvejeva
Andra Lääts
Andra Moistus
Anna-Liisa Sootalu
Anna Markova
Anne Hanni
Anne Rändva
Ave Roots
Britta-Mai Nõmmik
Carmen Kukk
Deana Mikkel
Deisy Velvelt
Deneli Koppelmann
Diana Johanson
Diana Mogiš
Diana Valge
Egle Villik
Elliko Väljur
Ene Ottokar
Ethel Igatt
Eva Ottas
Evelin Daniel
Evelin Sepp
Fjodor Dunik
Gea Simson
Gina Bergmann
Hedi Haug
Helen Hade
Heleri Kängsepp
Henry Grauberg
Inga Neissaar
Inge Nelk
Ingrid Hamer
Ivar Veskus
Jana Kesvatera
Janeli Voll
Jekaterina Irvanets-Goldmann
Jekaterina Sai
Jelena Orlova
Johanna Vau
Julia Zamatajeva
Kadi Kuslap
Kadi Pärloja
Kadi Reintam
Kadi Salm-Dikker
Kadri-Liis
Kadri Pettai
Kaia Kollo
Kai Kuropatkin
Kaisa Edenberg
Kaisa Rahu
Kaisa Raja
Kalev Ermits
Karim Hossam
Karina Alt
Karina Luik
Karin Hallisk
Karmela Molodõk
Katrena Tenno
Katriina Pärnpuu
Kauri Lillemäe
Keidy Kulbas
Keio Korbe
Keiti Aasavelt
Keiu Paapsi
Keiu Pirnpuu
Kendra Vaino
Kerstin Liitmaa
Kersti Ojalill
Kert Kiil
Ketlin Šavljuga
Kris-Marie Nisu
Krista Köster
Kristel Raba
Kristiina Lauri
Kristi Möldri
Kristina Kniga
Kristin Puranen
Kristjan Maasik
Kärolin Liik
Laura-Liza Sööt
Laura-Lotte Varvas
Lauri Liiv
Lene Vardja
Lenne Piirimägi
Liivia Vanaisak
Ly Kütt
Maarika Haidak
Maarja Gawley
Maarja Jõgi
Madleen Harjak
Maigi Varusk
Maigi Vändre
Marge Jänes
Marge Nõmmik
Margit Rechlin
Mari-Liis Ilves
Maria Helena Vallikivi
Marika Kütt
Mari Kull
Marilin Kosubenko
Marina Ivanova
Martin Kohv
Martin Kõrv
Martin Luik
Matti Berg
Meeli Kask
Merike Kangro
Merike Sula
Merje Kask
Merle Laud
Mihkel Vabrit
Mirjam Mäesalu
Mirjam Rõõmussaar
Natalia Feldbush
Natalja Song
Olga Pantelejeva
Olga Prants
Olga Vilgelmson
Pavel Borovkov
Peeter Karask
Rainer Rebane
Raymo Korkma
Reimo Allik
Rein Kahro
Rica Varul
Rünno Link
Sabrina Grabe
Sergei Tenson
Siim Kängsepp
Suzanna Altunjan
Svetlana Savvatejeva
Talis Ponna
Tanel Lang
Tarmo Rattassep
Tatjana Fesko
Tatjana Sokolova
Tommi Välja
Triinu Spriit
Valentin Zaitsev
Veronika Granjova
Virtuaaltreener
Training style
Body&Mind
Cardio
CrossTraining
Spinning
Strength
Studio X
Ujula
Training
Timeline

6:00

21:00

Add new range
NÄITA TULEMUSI
Ülemiste City
Previous Week

27 Week (04.07.2022 - 10.07.2022)

Next Week
Time Monday 04.07.2022 Tuesday 05.07.2022 Wednesday 06.07.2022 Thursday 07.07.2022 Friday 08.07.2022 Saturday 09.07.2022 Sunday 10.07.2022
06:00
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Lower Body+Abs X (06:45 - 07:35) Keiu Pirnpuu Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (06:45 - 07:35) Keiu Pirnpuu Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

07:00
Lower Body+Abs X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 15 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BOXBOX (07:30 - 08:20) Keiu Pirnpuu BoxBox Järve Järve
BOXBOX (07:30 - 08:20) Keiu Pirnpuu BoxBox Järve Järve   
 
Total places: 28 Registered: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!
CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala Rävala   
 
Total places: 12 Registered: 9 NB!Treeningul on vajalik treeningrätik.

Read more about the training

Burn X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Burn X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 30 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:00 - 08:00) Deneli Koppelmann Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Deneli Koppelmann Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 30 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:15 - 08:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (07:15 - 08:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve Järve   
 
Total places: 12 Registered: 14 NB! Treeningul on treeningrätik kohustuslik!

Read more about the training

Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Total places: 16 Registered: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Nike Strong Core and Cardio (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Strong Core and Cardio (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (07:30 - 08:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (07:30 - 08:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Viru Viru   
 
Total places: 20 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Total Body HIIT (07:30 - 08:20) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Total Body HIIT (07:30 - 08:20) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 20 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Total places: 12 Registered: 6 Treeningul on vajalik treeningrätik.

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (07:50 - 08:35) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (07:50 - 08:35) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

TRX (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja
TRX (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 20 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (07:30 - 08:20) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 8

Read more about the training

Burn X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Burn X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Total places: 16 Registered: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyCombat (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyCombat (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve   
 
Total places: 25 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Total places: 22 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Burn X (07:30 - 08:20) Karina Alt Studio X Rävala
Burn X (07:30 - 08:20) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Rocca Rocca al Mare
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 12 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

ERANDKORRAS! Total Body HIIT (07:30 - 08:30) Airi Põdra Stuudio Viljandi Viljandi
ERANDKORRAS! Total Body HIIT (07:30 - 08:30) Airi Põdra Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Total places: 12 Registered: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 30 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 15 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 12 Registered: 4 Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Read more about the training

Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:30 - 08:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (07:30 - 08:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve Järve   
 
Total places: 25 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala
Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala   
 
Total places: 30 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Run X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Run X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 16 Run X tunniga on võimalus rohkem energiat kulutada. Treening koosneb 3 plokist: 8min, 6min ja 5min. Jooksud vahelduvad kõndimisega. SkillMillil on hea samme koguda ning energiat kulutada, põrandal aga hea kogu keha treenida. Treening sobib kõigile! Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Anna-Liisa Sootalu Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (07:30 - 08:30) Anna-Liisa Sootalu Jõusaal Järve Järve   
 
Total places: 12 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (07:30 - 08:20) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 17

Read more about the training

Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BOXBOX (07:30 - 08:20) Diana Mogiš BoxBox Järve Järve
BOXBOX (07:30 - 08:20) Diana Mogiš BoxBox Järve Järve   
 
Total places: 28 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru   
 
Total places: 20 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 20 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

08:00
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 20 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 12 Registered: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 30 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 20

Read more about the training

Burn X (08:00 - 08:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (08:00 - 08:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Burn X (08:15 - 08:45) Kert Kiil Studio X Lasnamäe Linnamäe
Burn X (08:15 - 08:45) Kert Kiil Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 16 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Maarja Gawley Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Maarja Gawley Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 30 Registered: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 12 Registered: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 17

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 23 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Yoga (08:00 - 09:00) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala
Yoga (08:00 - 09:00) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala   
 
Total places: 25 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio legs+MyFit abs (08:00 - 08:45) Merike Kangro Studio Annelinn Tartu Annelinn
Cardio legs+MyFit abs (08:00 - 08:45) Merike Kangro Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Step (08:30 - 09:15) Svetlana Savvatejeva Stuudio Narva Narva Fama
Step (08:30 - 09:15) Svetlana Savvatejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 20 Registered: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Run X (08:30 - 09:20) Karina Alt Studio X Rävala
Run X (08:30 - 09:20) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 11 Run X tunniga on võimalus rohkem energiat kulutada. Treening koosneb 3 plokist: 8min, 6min ja 5min. Jooksud vahelduvad kõndimisega. SkillMillil on hea samme koguda ning energiat kulutada, põrandal aga hea kogu keha treenida. Treening sobib kõigile! Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 20 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 10 Registered: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Studio Annelinn Tartu Annelinn
Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 11

Read more about the training

Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 20 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 15 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Total Body X (08:30 - 09:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (08:30 - 09:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (08:00 - 09:00) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (08:00 - 09:00) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 12 Registered: 1 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Read more about the training

MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Studio Annelinn Tartu Annelinn
MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (08:00 - 08:55) Siim Kängsepp Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Siim Kängsepp Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 12 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (08:00 - 09:00) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi
CrossTraining (08:00 - 09:00) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Total places: 12 Registered: 1 Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Lower Body+Abs X (08:15 - 09:05) Katrena Tenno Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (08:15 - 09:05) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 19 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (08:30 - 09:30) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala Rävala
Yoga (08:30 - 09:30) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala Rävala   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

09:00
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 25 Registered: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 15 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 30 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 25 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Step (09:15 - 10:00) Svetlana Savvatejeva Stuudio Narva Narva Fama
Step (09:15 - 10:00) Svetlana Savvatejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 20 Registered: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (09:00 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (09:00 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 40 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Burn X (09:00 - 09:50) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn
Burn X (09:00 - 09:50) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 16

Read more about the training

BodyPump (09:15 - 10:15) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyPump (09:15 - 10:15) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio sculpt (09:15 - 10:00) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Cardio sculpt (09:15 - 10:00) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

EI TOIMU! Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
EI TOIMU! Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Cardio sculpt (09:35 - 10:20) Merle Laud Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Cardio sculpt (09:35 - 10:20) Merle Laud Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (09:00 - 09:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:00 - 09:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 25

Read more about the training

BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Total places: 20 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (09:00 - 10:00) Krista Köster Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Krista Köster Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Treeningsari NAINE (09:10 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Treeningsari NAINE (09:10 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+FatBurn (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+FatBurn (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 15 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BOXBOX (09:30 - 10:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve
BOXBOX (09:30 - 10:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve   
 
Total places: 28 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!
BodyCombat (09:30 - 10:30) Alina Smirnova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
BodyCombat (09:30 - 10:30) Alina Smirnova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (09:35 - 10:35) Keiu Paapsi Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
MyFit body (09:35 - 10:35) Keiu Paapsi Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 23 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 25 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi
YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 25 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

EI TOIMU! BodyBalance (09:10 - 10:10) Stuudio Pirita Pirita
EI TOIMU! BodyBalance (09:10 - 10:10) Stuudio Pirita Pirita   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (09:15 - 10:10) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (09:15 - 10:10) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 8

Read more about the training

Burn X (09:30 - 10:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (09:30 - 10:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Run X (09:30 - 10:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Run X (09:30 - 10:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 15 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Total places: 20 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

ERANDKORRAS! BodyBalance (09:00 - 10:00) Tatjana Sokolova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
ERANDKORRAS! BodyBalance (09:00 - 10:00) Tatjana Sokolova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 23 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Total Body X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Järgmine treening 05.08! Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Järgmine treening 05.08! Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (09:30 - 10:30) Jekaterina Sai Jõusaal Narva Narva Fama
CrossTraining (09:30 - 10:30) Jekaterina Sai Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Total places: 10 Registered: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Järgmine treening 29.07! Lapsega vormi 1-2 aastat (09:30 - 10:30) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 29.07! Lapsega vormi 1-2 aastat (09:30 - 10:30) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 17 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 24

Read more about the training

StrongBody (09:20 - 10:20) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi Viimsi
StrongBody (09:20 - 10:20) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Total places: 12 Registered: 3 Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 24 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Fjodor Dunik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Fjodor Dunik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 40 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (09:45 - 10:45) Martin Kohv Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
CrossTraining (09:45 - 10:45) Martin Kohv Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 12 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe Mustamäe
Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

10:00
FitBall Toning (10:00 - 10:45) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
FitBall Toning (10:00 - 10:45) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Järgmine treening 18.07! Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 18.07! Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (10:00 - 10:55) Anne Rändva Stuudio Viljandi Viljandi
Yoga (10:00 - 10:55) Anne Rändva Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Total places: 20 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

EI TOIMU! BodyPump (10:15 - 11:15) Stuudio 1 Viimsi Viimsi
EI TOIMU! BodyPump (10:15 - 11:15) Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (10:30 - 11:30) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (10:30 - 11:30) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 23 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Burn X (10:30 - 11:20) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn
Burn X (10:30 - 11:20) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Maarja Gawley Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Maarja Gawley Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 25 Registered: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 15 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita
BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita   
 
Total places: 25 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (10:30 - 11:30) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (10:30 - 11:30) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 16 Registered: 2

Read more about the training

EI TOIMU! Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
EI TOIMU! Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (10:30 - 11:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (10:30 - 11:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (10:30 - 11:15) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:30 - 11:15) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Burn X (10:30 - 11:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Burn X (10:30 - 11:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (10:00 - 10:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (10:00 - 10:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 8

Read more about the training

Järgmine treening 03.08! Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 03.08! Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 16 Registered: 23 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Cardio legs (10:00 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio legs (10:00 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (10:15 - 11:15) Fjodor Dunik Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:15 - 11:15) Fjodor Dunik Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
MyFit abs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 10

Read more about the training

Järgmine treening 03.08! Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 03.08! Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:50 - 11:50) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:50 - 11:50) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 40 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru   
 
Total places: 22 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 18 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Matti Berg Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Matti Berg Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (10:00 - 11:00) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi
StrongBody (10:00 - 11:00) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Total places: 12 Registered: 7 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:05 - 11:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:05 - 11:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
Brazil butt lift45 (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Brazil butt lift45 (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio legs & MyFit abs (10:40 - 11:35) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Cardio legs & MyFit abs (10:40 - 11:35) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Total places: 0 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
MyFit body (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Total places: 20 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (10:30 - 11:15) Maigi Varusk Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (10:30 - 11:15) Maigi Varusk Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 16 Registered: 2

Read more about the training

BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru
Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru   
 
Total places: 20 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 23 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 12

Read more about the training

Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (10:20 - 10:50) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (10:20 - 10:50) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Total places: 0 Registered: 0
Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 17 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
EI TOIMU! MyFit abs (10:30 - 11:00) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! MyFit abs (10:30 - 11:00) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Total Body X (10:30 - 11:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Total Body X (10:30 - 11:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Total places: 16 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (10:30 - 11:30) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (10:30 - 11:30) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (10:30 - 11:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (10:30 - 11:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Viru Viru   
 
Total places: 22 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Burn X (10:30 - 11:20) Kert Kiil Studio X Rävala
Burn X (10:30 - 11:20) Kert Kiil Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio arms&abs (10:30 - 11:00) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi
Cardio arms&abs (10:30 - 11:00) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 18 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama
Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Total places: 10 Registered: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!
YinYoga75 (10:45 - 12:00) Krista Köster Stuudio 2 Postimaja Postimaja
YinYoga75 (10:45 - 12:00) Krista Köster Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 18 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 14 Registered: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 12 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 9 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Järgmine treening 07.08! Yoga (10:00 - 11:00) Stuudio 2 Järve Järve
Järgmine treening 07.08! Yoga (10:00 - 11:00) Stuudio 2 Järve Järve   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 23 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (10:00 - 11:00) Henry Grauberg Jõusaal Mustamäe Mustamäe
StrongBody (10:00 - 11:00) Henry Grauberg Jõusaal Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 12 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (10:00 - 11:00) Ketlin Šavljuga Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
StrongBody (10:00 - 11:00) Ketlin Šavljuga Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 12 Registered: 0 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (10:30 - 11:30) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (10:30 - 11:30) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 40 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio legs (10:30 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Cardio legs (10:30 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

UUS KAVA! Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
UUS KAVA! Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 23 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

11:00
BodyBalance (11:00 - 11:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Järgmine treening 18.07! Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 18.07! Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 15 Registered: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita   
 
Total places: 25 Registered: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:00 - 12:00) Maarja Jõgi Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Maarja Jõgi Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 25 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (11:05 - 12:05) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (11:05 - 12:05) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (11:15 - 12:15) Karin Hallisk Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Karin Hallisk Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 12 Registered: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (11:30 - 12:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (11:30 - 12:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve Järve   
 
Total places: 12 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 15 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Maarja Gawley Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Maarja Gawley Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 25 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (11:30 - 12:25) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:25) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Total places: 12 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Brazil butt lift45 (11:30 - 12:15) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
Brazil butt lift45 (11:30 - 12:15) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:45 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (11:45 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 25 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyCombat (11:00 - 12:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyCombat (11:00 - 12:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyCombat (11:15 - 12:15) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:15 - 12:15) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 20 Registered: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump30+MyFit abs (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Total places: 15 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (11:30 - 12:30) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
MyFit body (11:30 - 12:30) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

EI TOIMU! Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
EI TOIMU! Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 23 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Lower Body+Abs X (11:45 - 12:35) Merle Laud Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (11:45 - 12:35) Merle Laud Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio sculpt (11:50 - 12:35) Matti Berg Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Cardio sculpt (11:50 - 12:35) Matti Berg Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 14 Registered: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 25 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (11:15 - 12:05) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (11:15 - 12:05) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru   
 
Total places: 20 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Järgmine treening 03.08! Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 03.08! Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Total places: 22 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Total places: 0 Registered: 0
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:50 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:50 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
BodyCombat (11:00 - 12:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:00 - 12:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 20 Registered: 12 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 40 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve Järve
Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve Järve   
 
Total places: 18 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Total places: 20 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 15 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

EI TOIMU! MyFit abs (11:00 - 11:30) Stuudio 1 Viimsi Viimsi
EI TOIMU! MyFit abs (11:00 - 11:30) Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja
Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Total places: 0 Registered: 0
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Cätlyn Toomere Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Cätlyn Toomere Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Total places: 0 Registered: 0
MyFit body (11:10 - 12:10) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
MyFit body (11:10 - 12:10) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

EI TOIMU! BodyCombat (11:30 - 12:15) Stuudio 1 Viimsi Viimsi
EI TOIMU! BodyCombat (11:30 - 12:15) Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (11:30 - 12:25) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:25) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Total places: 12 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Fit (11:00 - 12:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Fit (11:00 - 12:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 40 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 15 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Pirita Pirita
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Pirita Pirita   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

EI TOIMU! MyFit abs (11:00 - 11:30) Stuudio 1 Viimsi Viimsi
EI TOIMU! MyFit abs (11:00 - 11:30) Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (inglise keeles) (11:00 - 12:00) Karim Hossam Jõusaal Postimaja Postimaja
StrongBody (inglise keeles) (11:00 - 12:00) Karim Hossam Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Total places: 12 Registered: 0 NB!Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 25 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (11:15 - 12:15) Karin Hallisk Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Karin Hallisk Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 12 Registered: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (11:30 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
MyFit body (11:30 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (11:30 - 12:30) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Viimsi Viimsi
CrossTraining (11:30 - 12:30) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Total places: 12 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (11:45 - 12:15) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit abs (11:45 - 12:15) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (11:45 - 12:40) Siim Kängsepp Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (11:45 - 12:40) Siim Kängsepp Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 10 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:50 - 12:50) Tatjana Sokolova Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:50 - 12:50) Tatjana Sokolova Stuudio Pirita Pirita   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio legs+MyFit abs (11:00 - 11:50) Johanna Vau Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio legs+MyFit abs (11:00 - 11:50) Johanna Vau Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (11:00 - 12:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve   
 
Total places: 18 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Sh'bam (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Sh'bam (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi
MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:05 - 11:50) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (11:05 - 11:50) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 30 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (11:30 - 12:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Viru Viru
MyFit abs (11:30 - 12:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Viru Viru   
 
Total places: 22 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (11:35 - 12:35) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (11:35 - 12:35) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
MyFit abs (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
AquaMix (11:00 - 11:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (11:00 - 11:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 24

Read more about the training

Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 9 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Total Body X (11:00 - 11:50) Kadri-Liis Studio X Rävala
Total Body X (11:00 - 11:50) Kadri-Liis Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ene Ottokar Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ene Ottokar Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Ketlin Šavljuga Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Ketlin Šavljuga Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (11:15 - 12:15) Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
BodyPump (11:15 - 12:15) Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 20 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:20 - 12:05) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:20 - 12:05) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (11:30 - 12:25) Tommi Välja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (11:30 - 12:25) Tommi Välja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Step Interval (11:30 - 12:30) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Step Interval (11:30 - 12:30) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 18 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga75 (11:50 - 13:05) Kadi Reintam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga75 (11:50 - 13:05) Kadi Reintam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

12:00
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 15 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

EI TOIMU Total body HIIT (12:00 - 13:00) Jõusaal Narva Narva Fama
EI TOIMU Total body HIIT (12:00 - 13:00) Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Total places: 1 Registered: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Cardio legs+MyFit abs (12:00 - 12:50) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio legs+MyFit abs (12:00 - 12:50) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Järgmine treening 18.07! Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 18.07! Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (12:00 - 13:00) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
MyFit body (12:00 - 13:00) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 23 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 20 Registered: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (12:00 - 13:00) Anna-Liisa Sootalu Jõusaal Rocca Rocca al Mare
CrossTraining (12:00 - 13:00) Anna-Liisa Sootalu Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 12 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Total places: 20 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru
Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru   
 
Total places: 22 Registered: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (12:20 - 12:50) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
MyFit abs (12:20 - 12:50) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Matti Berg Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Matti Berg Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio legs (12:00 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio legs (12:00 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (12:00 - 13:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (12:00 - 13:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Total places: 16 Registered: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Järve Järve   
 
Total places: 18 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala Rävala
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala Rävala   
 
Total places: 30 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Olga Prants Studio X Lasnamäe Linnamäe
Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Olga Prants Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 16 Registered: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (12:00 - 13:00) Maarja Jõgi Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (12:00 - 13:00) Maarja Jõgi Stuudio Pirita Pirita   
 
Total places: 25 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Burn X (12:00 - 12:50) Valentin Zaitsev Studio X Viimsi
Burn X (12:00 - 12:50) Valentin Zaitsev Studio X Viimsi   
 
Total places: 16 Registered: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (12:00 - 13:00) Kristjan Maasik Jõusaal Postimaja Postimaja
StrongBody (12:00 - 13:00) Kristjan Maasik Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Total places: 12 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

FitnessRope (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Poksi Stuudio Viljandi
FitnessRope (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Poksi Stuudio Viljandi   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (12:30 - 13:30) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
Yoga (12:30 - 13:30) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio arms (12:30 - 13:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio arms (12:30 - 13:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru   
 
Total places: 22 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 6

Read more about the training

Brazil butt lift45 (12:45 - 13:30) Matti Berg Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Brazil butt lift45 (12:45 - 13:30) Matti Berg Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 12 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (12:00 - 13:00) Kaia Kollo Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (12:00 - 13:00) Kaia Kollo Jõusaal Järve Järve   
 
Total places: 12 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 18 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Gea Simson Stuudio Rävala Rävala
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Gea Simson Stuudio Rävala Rävala   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyCombat (12:00 - 13:00) Keiu Paapsi Stuudio Solaris Solaris
BodyCombat (12:00 - 13:00) Keiu Paapsi Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 16 Registered: 3

Read more about the training

Cardio legs (12:00 - 12:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio legs (12:00 - 12:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

EI TOIMU! Pilates (12:00 - 13:00) Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
EI TOIMU! Pilates (12:00 - 13:00) Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi
Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi   
 
Total places: 20 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Airi Põdra Stuudio Viljandi Viljandi
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Airi Põdra Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Total places: 25 Registered: 1

Read more about the training

Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 12 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (12:00 - 12:55) Siim Kängsepp Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (12:00 - 12:55) Siim Kängsepp Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 10 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (12:15 - 13:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (12:15 - 13:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Total places: 12 Registered: 5 Treeningul on vajalik treeningrätik.

Read more about the training

BodyPump (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Matti Berg Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Matti Berg Stuudio 1 Järve Järve   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (12:30 - 13:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit abs (12:30 - 13:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!