MyFitness

Time Monday 10.12.2018 Tuesday 11.12.2018 Wednesday 12.12.2018 Thursday 13.12.2018 Friday 14.12.2018 Saturday 15.12.2018 Sunday 16.12.2018
06:00
BodyPump (06:45 - 07:45) Keiu Pirnpuu Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (06:45 - 07:45) Keiu Pirnpuu Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 2
MyFit abs (06:55 - 07:25) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (06:55 - 07:25) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 0
07:00
Ringtreening (07:15 - 08:00) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 11
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Stuudio 2 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 16
BodyPump (07:30 - 08:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (07:30 - 08:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 9
BodyAttack (07:15 - 08:15) Keiu Pirnpuu Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack (07:15 - 08:15) Keiu Pirnpuu Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 10
Ringtreening (07:15 - 08:00) Maarja Jõgi Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Maarja Jõgi Jõusaal Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 12
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 6
Ringtreening (07:15 - 08:00) Maali Pruul Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Maali Pruul Jõusaal Ülemiste  
Total places: 18 Registered: 10
BodyPump (07:30 - 08:30) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (07:30 - 08:30) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 6
Ringtreening (07:15 - 08:00) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Total places: 18 Registered: 26
Nike Training Club ENDURANCE (07:30 - 08:20) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Ülemiste
Nike Training Club ENDURANCE (07:30 - 08:20) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 2
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 1
08:00
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Maali Pruul Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Maali Pruul Jõusaal Ülemiste  
Total places: 8 Registered: 0
09:00
Brazil butt lift45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste
Brazil butt lift45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 13
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 11
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 1
Väikelaste ujumine 1- 2 aastat (09:45 - 10:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Väikelaste ujumine 1- 2 aastat (09:45 - 10:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 3
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 12
KLUBI AVATUD 09.00-17.00 (09:00 - 10:00) Stuudio 1 Ülemiste
KLUBI AVATUD 09.00-17.00 (09:00 - 10:00) Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
10:00
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 10
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 9
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 0
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 6
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:30 - 11:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:30 - 11:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 9
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 0
BodyBalance (10:15 - 11:15) Tatjana Kreit Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (10:15 - 11:15) Tatjana Kreit Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 2
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (10:00 - 11:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 2
BodyBalance (10:30 - 11:30) Tatjana Kreit Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (10:30 - 11:30) Tatjana Kreit Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 2
KLUBI AVATUD 11.00-21.00 (10:00 - 11:00) Stuudio 1 Ülemiste
KLUBI AVATUD 11.00-21.00 (10:00 - 11:00) Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
11:00
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 5
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 7
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 1
Beebide & väikelaste ujumine 3 kuud- 4 aastat (11:15 - 12:00) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide & väikelaste ujumine 3 kuud- 4 aastat (11:15 - 12:00) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 5
Aqua lapseootel naistele (11:00 - 11:45) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
Aqua lapseootel naistele (11:00 - 11:45) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 1
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Monika Soop Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Monika Soop Jõusaal Ülemiste  
Total places: 8 Registered: 0
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 4
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Ülemiste
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 1
12:00
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Egle Hanson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Egle Hanson Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 16
Aqua lapseootel naistele (12:15 - 13:00) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
Aqua lapseootel naistele (12:15 - 13:00) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 4
Ringtreening (12:00 - 12:45) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (12:00 - 12:45) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 16
Treeningsari NAINE (12:00 - 13:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Ülemiste
Treeningsari NAINE (12:00 - 13:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 2 Treeningsarjas Naine pööratakse palju tähelepanu liikumisele ja heale emotsioonile - see trenn ei võta hingetuks, aga samas aitab kindlasti vormi parandada. Cardio aeroobika on tagasi! Treeningus kasutatakse liikumisel 0,5kg lisaraskust. Keerulised kombinatsioonid puuduvad ning tööd saab kogu keha!
BodyAttack30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 3
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 0
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 3
Jõusaalis valvetreener (12:30 - 13:00) Maarja Jõgi Jõusaal Ülemiste
Jõusaalis valvetreener (12:30 - 13:00) Maarja Jõgi Jõusaal Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
Ringtreening (12:00 - 13:00) Monika Soop Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (12:00 - 13:00) Monika Soop Jõusaal Ülemiste  
Total places: 16 Registered: 6
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 0
BodyPump30+MyFit abs (12:30 - 13:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump30+MyFit abs (12:30 - 13:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 3
13:00
AquaMix (13:00 - 13:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (13:00 - 13:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 16
Ringtreening (13:00 - 13:45) Maarja Jõgi Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (13:00 - 13:45) Maarja Jõgi Jõusaal Ülemiste  
Total places: 12 Registered: 4
Barre (13:00 - 14:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Barre (13:00 - 14:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 2
14:00
BodyBalance (14:00 - 15:00) Tatjana Kreit Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (14:00 - 15:00) Tatjana Kreit Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 14
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 4
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 1
Treeningsari NAINE (14:00 - 15:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste
Treeningsari NAINE (14:00 - 15:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 1 Treeningsarjas Naine pööratakse palju tähelepanu liikumisele ja heale emotsioonile - see trenn ei võta hingetuks, aga samas aitab kindlasti vormi parandada. Cardio aeroobika on tagasi! Treeningus kasutatakse liikumisel 0,5kg lisaraskust. Keerulised kombinatsioonid puuduvad ning tööd saab kogu keha!
Yoga (14:00 - 15:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (14:00 - 15:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 0
BodyPump (14:00 - 15:00) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (14:00 - 15:00) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 2
15:00
Laste ujumistreeningud (lastebassein broneeritud) (15:15 - 16:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (lastebassein broneeritud) (15:15 - 16:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 30 Registered: 2
AquaTone (15:00 - 16:00) Elliko Väljur Bassein Ülemiste
AquaTone (15:00 - 16:00) Elliko Väljur Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 0
Sh'bam (15:00 - 15:45) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
Sh'bam (15:00 - 15:45) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 1
Laste ujumistreeningud (lastebassein broneeritud) (15:15 - 16:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (lastebassein broneeritud) (15:15 - 16:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Stuudio 1 Ülemiste
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 30 Registered: 0
MyFit abs (15:05 - 15:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (15:05 - 15:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 0
Barre (15:30 - 16:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
Barre (15:30 - 16:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 0
16:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
Jõusaali ABC (16:45 - 17:30) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (16:45 - 17:30) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Total places: 8 Registered: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (16:30 - 17:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (16:30 - 17:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 0
Zumba (16:30 - 17:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
Zumba (16:30 - 17:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 0
17:00
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (ÜKE) (17:00 - 17:45) Helena Thalson Stuudio 1 Ülemiste
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (ÜKE) (17:00 - 17:45) Helena Thalson Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
MyFit abs (17:00 - 17:30) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste
MyFit abs (17:00 - 17:30) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 14
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 12
Ringtreening (17:30 - 18:30) Monika Soop Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (17:30 - 18:30) Monika Soop Jõusaal Ülemiste  
Total places: 18 Registered: 18
Zumba (17:35 - 18:20) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste
Zumba (17:35 - 18:20) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 24
Step (17:45 - 18:45) Kadri Carrico Stuudio 1 Ülemiste
Step (17:45 - 18:45) Kadri Carrico Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 13
BodyPump (17:00 - 18:00) Anja Kägo Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (17:00 - 18:00) Anja Kägo Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 3
Yoga (17:30 - 18:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (17:30 - 18:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 2
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 4
Pilates (17:15 - 18:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (17:15 - 18:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 3
BodyPump (17:30 - 18:30) Kristjan Prüüs Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (17:30 - 18:30) Kristjan Prüüs Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 9
Ringtreening (17:30 - 18:30) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (17:30 - 18:30) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Total places: 18 Registered: 20
BodyBalance (17:30 - 18:30) Tatjana Kreit Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (17:30 - 18:30) Tatjana Kreit Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 1
MyFit abs (17:30 - 18:00) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (17:30 - 18:00) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (17:30 - 18:30) Deneli Paal Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (17:30 - 18:30) Deneli Paal Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 3
18:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:00 - 19:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:00 - 19:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
Jõusaali ABC (18:30 - 19:30) Monika Soop Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (18:30 - 19:30) Monika Soop Jõusaal Ülemiste  
Total places: 8 Registered: 0
BodyBalance (18:45 - 19:45) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (18:45 - 19:45) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 16
BodyAttack (18:45 - 19:30) Kristiina Lauri Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack (18:45 - 19:30) Kristiina Lauri Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 5
Ringtreening (18:00 - 19:00) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (18:00 - 19:00) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Total places: 18 Registered: 22
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:30 - 19:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:30 - 19:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
Barre (18:30 - 19:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
Barre (18:30 - 19:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 1
Yoga (18:15 - 19:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (18:15 - 19:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 0
BodyAttack (18:35 - 19:35) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack (18:35 - 19:35) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 1
BodyCombat (18:00 - 18:45) Meeli Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyCombat (18:00 - 18:45) Meeli Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 3
Sh'bam (18:30 - 19:15) Tatjana Sokolova Stuudio 2 Ülemiste
Sh'bam (18:30 - 19:15) Tatjana Sokolova Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:30 - 19:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:30 - 19:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
Brazil butt lift45 (18:50 - 19:35) Jekaterina Nezdoli Stuudio 1 Ülemiste
Brazil butt lift45 (18:50 - 19:35) Jekaterina Nezdoli Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 1
BodyBalance (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 2
AquaMix (18:00 - 18:50) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
AquaMix (18:00 - 18:50) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Total places: 20 Registered: 0
BodyBalance (18:20 - 19:20) Kadi Pärloja Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (18:20 - 19:20) Kadi Pärloja Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 0
19:00
BodyPump (19:35 - 20:35) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (19:35 - 20:35) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 23
Nike Training Club ENDURANCE (19:00 - 19:50) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Ülemiste
Nike Training Club ENDURANCE (19:00 - 19:50) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 2
Täiskasvanute ujumiskursused (suur bassein, 2 rada broneeritud) (19:30 - 20:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste
Täiskasvanute ujumiskursused (suur bassein, 2 rada broneeritud) (19:30 - 20:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
Zumba (19:30 - 20:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
Zumba (19:30 - 20:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 1
MyFit abs (19:35 - 20:05) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (19:35 - 20:05) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 1
Täiskasvanute ujumiskursused (suur bassein, 2 rada broneeritud) (19:30 - 20:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste
Täiskasvanute ujumiskursused (suur bassein, 2 rada broneeritud) (19:30 - 20:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste  
Total places: 0 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (19:30 - 20:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (19:30 - 20:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Ülemiste  
Total places: 32 Registered: 1
20:00
Kõht selg tuhar45 (20:00 - 20:45) Tatjana Fesko Stuudio 1 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (20:00 - 20:45) Tatjana Fesko Stuudio 1 Ülemiste  
Total places: 45 Registered: 3

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Please review our privacy notice.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?