MyFitness

Time Monday 21.08.2017 Tuesday 22.08.2017 Wednesday 23.08.2017 Thursday 24.08.2017 Friday 25.08.2017 Saturday 26.08.2017 Sunday 27.08.2017
07:00
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyPump (07:15 - 08:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (07:15 - 08:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
Ringtreening (07:30 - 08:15) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:15) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Total places: 16 Registered: 3
My Tabata (07:30 - 08:15) Meeme Männiste Spinning Rocca
My Tabata (07:30 - 08:15) Meeme Männiste Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
08:00
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 6
Interval60 (08:00 - 09:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (08:00 - 09:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
AquaMix (08:30 - 09:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (08:30 - 09:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 3
AquaMix (08:15 - 09:05) Piret Kasak Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Piret Kasak Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 5
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 4
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Aili Saar Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Aili Saar Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 0
AquaMix (08:30 - 09:20) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:30 - 09:20) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 7
09:00
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 30 Registered: 4
Jõusaali ABC (09:15 - 10:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (09:15 - 10:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 1
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 15 Registered: 1
BodyVive (09:00 - 09:45) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca
BodyVive (09:00 - 09:45) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 2
AquaToning (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 6
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 3
AquaMix (09:10 - 10:00) Piret Kasak Bassein Rocca
AquaMix (09:10 - 10:00) Piret Kasak Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 2
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca  
Total places: 45 Registered: 3
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 15 Registered: 3
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
AquaMix (09:30 - 10:20) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 3
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Bosu45 (09:15 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Bosu45 (09:15 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:20 - 10:05) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:20 - 10:05) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 7
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 12 Registered: 1
AquaMix (09:15 - 10:00) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (09:15 - 10:00) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 3
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 2
Jõusaalis valvetreener (09:00 - 09:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (09:00 - 09:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Ringtreening (09:30 - 10:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (09:30 - 10:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 7
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 10
10:00
Väikelaste treeningud jätkuvad 28.augustil! (10:00 - 10:45) Bassein Rocca
Väikelaste treeningud jätkuvad 28.augustil! (10:00 - 10:45) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 10:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 10:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Pilates (10:00 - 11:00) Mirjam Tinno Stuudio 1 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Mirjam Tinno Stuudio 1 Rocca  
Total places: 45 Registered: 2
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 12 Registered: 6
Cardio40 (10:30 - 11:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (10:30 - 11:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:00 - 10:45) Tiina Möll Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:00 - 10:45) Tiina Möll Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 11
Väikelaste võimlemine 2-3 aastat (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 2-3 aastat (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 12 Registered: 5
Pilates (10:00 - 11:00) Mirjam Tinno Stuudio 2 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Mirjam Tinno Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 1
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 5
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 5
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:05 - 10:50) Kristi Meikar Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:05 - 10:50) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 8
Uus! Ringtreening (10:30 - 11:30) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Uus! Ringtreening (10:30 - 11:30) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 0
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 12 Registered: 7
Beebide ujumine 3-6 kuud (10:50 - 11:35) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (10:50 - 11:35) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 1
Ringtreening (10:00 - 11:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Ringtreening (10:00 - 11:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 16 Registered: 0
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Aqua kõht selg tuhar (10:10 - 11:00) Elliko Väljur Bassein Rocca
Aqua kõht selg tuhar (10:10 - 11:00) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 16
BodyAttack (10:15 - 11:15) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (10:15 - 11:15) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
11:00
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 8
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 15 Registered: 3
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Zumba (11:00 - 12:00) Triin Pärn Stuudio 1 Rocca
Zumba (11:00 - 12:00) Triin Pärn Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Pilates (11:30 - 12:30) Tanja Vaher Stuudio 2 Rocca
Pilates (11:30 - 12:30) Tanja Vaher Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 2
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Tiina Möll Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Tiina Möll Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 1
Toning (11:00 - 12:00) Loora Salurand Stuudio 1 Rocca
Toning (11:00 - 12:00) Loora Salurand Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 5
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 15 Registered: 2
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (11:45 - 12:30) Tiina Möll Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (11:45 - 12:30) Tiina Möll Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 4
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 5
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
Jõusaalis valvetreener (11:30 - 12:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (11:30 - 12:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (11:20 - 12:20) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:20 - 12:20) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 2
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyPump (11:30 - 12:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:30 - 12:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 2
12:00
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
AquaMix (12:30 - 13:20) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (12:30 - 13:20) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 6
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyPump (12:00 - 13:00) Marina Ivanova Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:00 - 13:00) Marina Ivanova Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 3
Interval45 (12:00 - 12:45) Meeme Männiste Spinning Rocca
Interval45 (12:00 - 12:45) Meeme Männiste Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyPump (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
AquaMix (12:00 - 12:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (12:00 - 12:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 3
BodyPump (12:15 - 13:15) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:15 - 13:15) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 3
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Yoga75 (12:45 - 14:00) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca
Yoga75 (12:45 - 14:00) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 1
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Bosu (12:35 - 13:35) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Bosu (12:35 - 13:35) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 2
13:00
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Total places: 20 Registered: 2
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Anne Hanni Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Anne Hanni Stuudio 2 Rocca  
Total places: 20 Registered: 0
MyBeat (13:00 - 13:50) Siret Sulaoja Stuudio 1 Rocca
MyBeat (13:00 - 13:50) Siret Sulaoja Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (14:00 - 15:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 8
Cardio20 (14:00 - 14:20) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio20 (14:00 - 14:20) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Interval60 (14:00 - 15:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (14:00 - 15:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
AquaMix (14:05 - 14:55) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (14:05 - 14:55) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 0
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Brazil butt lift45 (14:00 - 14:45) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (14:00 - 14:45) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 2
Yoga (14:30 - 15:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:30 - 15:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 1
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
15:00
Laste üldfüüsiline treening (II) (15:00 - 15:45) Vello Liivamägi Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (II) (15:00 - 15:45) Vello Liivamägi Stuudio 1 Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Interval20 (15:00 - 15:20) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval20 (15:00 - 15:20) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Laste üldfüüsiline treening (I) (15:00 - 15:45) Lauri Pakkas Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (I) (15:00 - 15:45) Lauri Pakkas Stuudio 1 Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (15:00 - 18:15) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (15:00 - 18:15) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
SHOWTANTS I-II (15:30 - 16:30) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I-II (15:30 - 16:30) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
Laste üldfüüsiline treening (II) (15:00 - 15:45) Vello Liivamägi Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (II) (15:00 - 15:45) Vello Liivamägi Stuudio 1 Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (15:00 - 18:15) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (15:00 - 18:15) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Laste üldfüüsiline treening (I) (15:00 - 15:45) Lauri Pakkas Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (I) (15:00 - 15:45) Lauri Pakkas Stuudio 1 Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
SHOWTANTS I-II (15:30 - 16:30) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I-II (15:30 - 16:30) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (15:00 - 17:30) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (15:00 - 17:30) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
SHOWTANTS I-II (15:30 - 16:30) Keisy Põldsam Stuudio 1 Rocca
SHOWTANTS I-II (15:30 - 16:30) Keisy Põldsam Stuudio 1 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
16:00
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (16:00 - 17:30) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (16:00 - 17:30) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Laste üldfüüsiline treening (III) (16:00 - 17:00) Mart Mandel Jõusaal Rocca
Laste üldfüüsiline treening (III) (16:00 - 17:00) Mart Mandel Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Cardio40 (16:00 - 16:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (16:00 - 16:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
SHOWTANTS III-IV (16:30 - 17:30) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS III-IV (16:30 - 17:30) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
Jõusaalis valvetreener (16:45 - 17:15) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (16:45 - 17:15) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (16:00 - 17:30) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (16:00 - 17:30) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Laste üldfüüsiline treening (III) (16:00 - 17:00) Mart Mandel Jõusaal Rocca
Laste üldfüüsiline treening (III) (16:00 - 17:00) Mart Mandel Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
SHOWTANTS III-IV (16:30 - 17:30) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS III-IV (16:30 - 17:30) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Bosu45 (16:45 - 17:30) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Bosu45 (16:45 - 17:30) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 2
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
SHOWTANTS III-IV (16:30 - 17:30) Keisy Põldsam Stuudio 1 Rocca
SHOWTANTS III-IV (16:30 - 17:30) Keisy Põldsam Stuudio 1 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
Fitbox (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
Fitbox (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
AquaBox (16:30 - 17:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaBox (16:30 - 17:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 0
17:00
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 4
Jõusaalis valvetreener 17.30-18.00 (17:30 - 18:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener 17.30-18.00 (17:30 - 18:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
BodyCombat40 (17:30 - 18:10) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca
BodyCombat40 (17:30 - 18:10) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 3
Fatburn40 (17:00 - 17:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn40 (17:00 - 17:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Bosu (17:00 - 18:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
Bosu (17:00 - 18:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 3
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 1
Yoga (17:00 - 18:00) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca
Yoga (17:00 - 18:00) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
GRIT Strength (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca
GRIT Strength (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Jõusaalis valvetreener (17:00 - 17:30) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (17:00 - 17:30) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
TRX+Ringtreening (17:30 - 18:15) Maali Pruul Jõusaal Rocca
TRX+Ringtreening (17:30 - 18:15) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 16 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
BodyBalance (17:30 - 18:30) Anne Hanni Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Anne Hanni Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
AquaToning (17:30 - 18:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaToning (17:30 - 18:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 2
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
18:00
Ringtreening (18:00 - 19:00) Darola Kruusik Jõusaal Rocca
Ringtreening (18:00 - 19:00) Darola Kruusik Jõusaal Rocca  
Total places: 14 Registered: 0
BodyPump (18:15 - 19:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (18:15 - 19:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 22
BodyAttack (18:30 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyAttack (18:30 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
Aquamix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
Aquamix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 4
TRX+Ringtreening (18:00 - 19:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca
TRX+Ringtreening (18:00 - 19:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 16 Registered: 0
Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Eva Ottas Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Eva Ottas Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 4
Zumba (18:30 - 19:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
Zumba (18:30 - 19:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 3
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 2
Fitbox (18:00 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
Fitbox (18:00 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 32 Registered: 0
Jõusaalis valvetreener (18:00 - 18:30) Darola Kruusik Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (18:00 - 18:30) Darola Kruusik Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
BodyJam (18:00 - 19:00) Mihkel Lubi Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Mihkel Lubi Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Ringtreening (18:30 - 19:30) Darola Kruusik Jõusaal Rocca
Ringtreening (18:30 - 19:30) Darola Kruusik Jõusaal Rocca  
Total places: 14 Registered: 0
AquaInterval (18:40 - 19:30) Marta Kask Bassein Rocca
AquaInterval (18:40 - 19:30) Marta Kask Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 0
Step Interval (18:00 - 18:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Step Interval (18:00 - 18:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Fitbox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
Fitbox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 33 Registered: 0
AquaToning (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaToning (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 3
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 7
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
BodyJam (18:00 - 19:00) Ketri Künnapas Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ketri Künnapas Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
MyFit abs (18:30 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (18:30 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
19:00
Jõusaali ABC (19:15 - 20:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (19:15 - 20:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 0
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 6
BodyBalance45min (19:30 - 20:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance45min (19:30 - 20:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 3
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 1
Jõusaali ABC (19:00 - 20:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (19:00 - 20:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 8
MyFit abs (19:30 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:30 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
Vabaujumine - treening edasijõudnutele (19:30 - 20:30) Elke Kaar Bassein Rocca
Vabaujumine - treening edasijõudnutele (19:30 - 20:30) Elke Kaar Bassein Rocca  
Total places: 5 Registered: 2
BodyBalance (19:00 - 20:00) Kadi Pärloja Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (19:00 - 20:00) Kadi Pärloja Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
MyFit abs (19:00 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:00 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 2
TaiBox (19:35 - 20:50) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (19:35 - 20:50) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 4
Vabaujumine - treening edasijõudnutele (19:30 - 20:30) Elke Kaar Bassein Rocca
Vabaujumine - treening edasijõudnutele (19:30 - 20:30) Elke Kaar Bassein Rocca  
Total places: 5 Registered: 0
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 3
BodyPump (19:35 - 20:35) Loora Salurand Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:35 - 20:35) Loora Salurand Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 3
20:00
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 20:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 20:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
MyFit body (20:20 - 21:20) Aigi Kõiv Stuudio 1 Rocca
MyFit body (20:20 - 21:20) Aigi Kõiv Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 7
BodyCombat (20:00 - 21:00) Eva-Liisa Tamm Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (20:00 - 21:00) Eva-Liisa Tamm Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 3
Fatburn60 (20:00 - 21:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (20:00 - 21:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyPump (20:05 - 21:05) Martin Ots Stuudio 1 Rocca
BodyPump (20:05 - 21:05) Martin Ots Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 21:00) Kristina Koroljak Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 21:00) Kristina Koroljak Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
21:00
BodyPump (21:30 - 22:30) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Close

Forgot your password?