MyFitness

Time Monday 22.05.2017 Tuesday 23.05.2017 Wednesday 24.05.2017 Thursday 25.05.2017 Friday 26.05.2017 Saturday 27.05.2017 Sunday 28.05.2017
07:00
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Ringtreening (07:30 - 08:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 4
Ringtreening (07:30 - 08:30) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 16 Registered: 1
Fitbox (07:15 - 08:15) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca
Fitbox (07:15 - 08:15) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca  
Total places: 32 Registered: 3
TRX+ Ringtreening (07:30 - 08:15) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca
TRX+ Ringtreening (07:30 - 08:15) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca  
Total places: 18 Registered: 2
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyPump (07:15 - 08:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (07:15 - 08:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 3
Ringtreening (07:30 - 08:15) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:15) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca  
Total places: 16 Registered: 1
My Tabata (07:30 - 08:15) Meeme Männiste Spinning Rocca
My Tabata (07:30 - 08:15) Meeme Männiste Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
08:00
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 14
Interval60 (08:00 - 09:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (08:00 - 09:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
AquaMix (08:30 - 09:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (08:30 - 09:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 18
AquaMix (08:15 - 09:05) Piret Kasak Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Piret Kasak Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 11
Jõusaalis valvetreener (08:15 - 08:45) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (08:15 - 08:45) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 8
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Aili Saar Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Aili Saar Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 0
AquaMix (08:30 - 09:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca
AquaMix (08:30 - 09:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 20
09:00
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Ringtreening (09:00 - 10:00) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Total places: 30 Registered: 20
Jõusaali ABC (09:15 - 10:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (09:15 - 10:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 0
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 15 Registered: 9
BodyVive (09:00 - 09:45) Gea Simson Stuudio 2 Rocca
BodyVive (09:00 - 09:45) Gea Simson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 3
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 13
AquaToning (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 10
AquaMix (09:10 - 10:00) Piret Kasak Bassein Rocca
AquaMix (09:10 - 10:00) Piret Kasak Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 12
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca  
Total places: 45 Registered: 8
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Jõusaalis valvetreener (09:30 - 10:00) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (09:30 - 10:00) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 15 Registered: 23
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 30 Registered: 6
AquaMix (09:30 - 10:20) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 7
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Bosu45 (09:15 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Bosu45 (09:15 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 2
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:20 - 10:05) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:20 - 10:05) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 26
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 12 Registered: 21
AquaMix (09:15 - 10:00) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (09:15 - 10:00) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 28
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 10
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 30
10:00
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 10:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 10:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Tiina Möll Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Tiina Möll Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 12
Pilates (10:00 - 11:00) Mirjam Tinno Stuudio 1 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Mirjam Tinno Stuudio 1 Rocca  
Total places: 45 Registered: 11
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 12 Registered: 17
Cardio40 (10:30 - 11:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (10:30 - 11:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:00 - 10:45) Tiina Möll Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:00 - 10:45) Tiina Möll Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 35
Väikelaste võimlemine 2-3 aastat (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 2-3 aastat (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 12 Registered: 10
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 38
Pilates (10:00 - 11:00) Mirjam Tinno Stuudio 2 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Mirjam Tinno Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 2
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 31
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:05 - 10:50) Kristi Meikar Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:05 - 10:50) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 27
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 12 Registered: 23
Uus! Ringtreening (10:30 - 11:30) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Uus! Ringtreening (10:30 - 11:30) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 1
Beebide ujumine 3-6 kuud (10:50 - 11:35) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (10:50 - 11:35) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 10
Uus aeg! Ringtreening (10:00 - 11:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Uus aeg! Ringtreening (10:00 - 11:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 16 Registered: 2
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Aqua kõht selg tuhar (10:10 - 11:00) Elliko Väljur Bassein Rocca
Aqua kõht selg tuhar (10:10 - 11:00) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 24
BodyAttack (10:15 - 11:15) Kadi Kuslap Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (10:15 - 11:15) Kadi Kuslap Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 12
Ringtreening (10:00 - 11:00) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (10:00 - 11:00) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 19
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
11:00
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 26
Väikelaste ujumine 2-4 aastat (11:00 - 11:45) Tiina Möll Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 2-4 aastat (11:00 - 11:45) Tiina Möll Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 5
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 15 Registered: 4
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Tiina Möll Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Tiina Möll Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 10
Zumba (11:00 - 12:00) Mariann Kilg Stuudio 1 Rocca
Zumba (11:00 - 12:00) Mariann Kilg Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 9
Pilates (11:30 - 12:30) Tanja Vaher Stuudio 2 Rocca
Pilates (11:30 - 12:30) Tanja Vaher Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 3
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Tiina Möll Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Tiina Möll Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 6
Toning (11:00 - 12:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Rocca
Toning (11:00 - 12:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 11
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 15 Registered: 2
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (11:45 - 12:30) Tiina Möll Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (11:45 - 12:30) Tiina Möll Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 18
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 4
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 6
Jõusaalis valvetreener (11:30 - 12:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (11:30 - 12:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (11:20 - 12:20) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:20 - 12:20) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 37
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (11:30 - 12:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:30 - 12:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 26
12:00
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 7
AquaBox (12:30 - 13:20) Siret Sulaoja Bassein Rocca
AquaBox (12:30 - 13:20) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 15
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BootCamp (12:15 - 13:00) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca
BootCamp (12:15 - 13:00) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca  
Total places: 16 Registered: 1
BodyPump (12:00 - 13:00) Marina Ivanova Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:00 - 13:00) Marina Ivanova Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 14
Erandkorras! Interval45 (12:00 - 12:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Erandkorras! Interval45 (12:00 - 12:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 1
Vabaujumine - treening edasijõudnutele (12:30 - 13:30) Elke Kaar Bassein Rocca
Vabaujumine - treening edasijõudnutele (12:30 - 13:30) Elke Kaar Bassein Rocca  
Total places: 5 Registered: 3
Treening lapseootel naistele (12:45 - 13:45) Piret Kasak Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (12:45 - 13:45) Piret Kasak Stuudio 2 Rocca  
Total places: 20 Registered: 0
BodyPump (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 7
Jõusaali ABC (12:00 - 13:00) Aili Saar Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (12:00 - 13:00) Aili Saar Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 0
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
AquaBox (12:00 - 12:50) Siret Sulaoja Bassein Rocca
AquaBox (12:00 - 12:50) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 16
BodyPump (12:15 - 13:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:15 - 13:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 10
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Yoga75 (12:45 - 14:00) Maarja-Liis Loo Stuudio 2 Rocca
Yoga75 (12:45 - 14:00) Maarja-Liis Loo Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 2
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Bosu (12:35 - 13:35) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Bosu (12:35 - 13:35) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 13
13:00
Ringtreening (13:00 - 13:50) Aili Saar Jõusaal Rocca
Ringtreening (13:00 - 13:50) Aili Saar Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 0
UUS AEG! Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Veronika Granjova Stuudio 2 Rocca
UUS AEG! Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Veronika Granjova Stuudio 2 Rocca  
Total places: 20 Registered: 4
Jõusaalis valvetreener (13:00 - 13:30) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (13:00 - 13:30) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
MyBeat (13:05 - 13:55) Siret Sulaoja Stuudio 1 Rocca
MyBeat (13:05 - 13:55) Siret Sulaoja Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 2
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Fitbox (13:00 - 14:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca
Fitbox (13:00 - 14:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca  
Total places: 33 Registered: 4
Jõusaali ABC (13:00 - 14:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (13:00 - 14:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 0
Maraton (13:00 - 14:00) Kristi Pedaru Spinning Rocca
Maraton (13:00 - 14:00) Kristi Pedaru Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (14:00 - 15:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 9
Cardio20 (14:00 - 14:20) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio20 (14:00 - 14:20) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Interval60 (14:00 - 15:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (14:00 - 15:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 4
AquaBox (14:05 - 14:55) Siret Sulaoja Bassein Rocca
AquaBox (14:05 - 14:55) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 9
Yoga (14:00 - 15:00) Liis Sildnik Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:00 - 15:00) Liis Sildnik Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 1
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Brazil butt lift45 (14:00 - 14:45) Eva Ottas Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (14:00 - 14:45) Eva Ottas Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 2
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Zumba (14:00 - 15:00) Ene Ottokar Stuudio 1 Rocca
Zumba (14:00 - 15:00) Ene Ottokar Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 11
14.00-15.45 LASTETREENINGUD (LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (14:00 - 15:45) Bassein Rocca
14.00-15.45 LASTETREENINGUD (LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (14:00 - 15:45) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Yoga (14:30 - 15:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:30 - 15:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
15:00
Interval20 (15:00 - 15:20) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval20 (15:00 - 15:20) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Laste üldfüüsiline treening (XIII, XIV ja XV) (15:00 - 15:45) Vello Liivamägi Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (XIII, XIV ja XV) (15:00 - 15:45) Vello Liivamägi Stuudio 1 Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
SHOWTANTS (9-12a) (15:00 - 16:00) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS (9-12a) (15:00 - 16:00) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
SHOWTANTS (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
SHOWTANTS (9-12a) (15:00 - 16:00) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS (9-12a) (15:00 - 16:00) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
SHOWTANTS (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
Pilates (15:00 - 16:00) Veronika Granjova Stuudio 2 Rocca
Pilates (15:00 - 16:00) Veronika Granjova Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 2
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
SHOWTANTS (7-10a ja 9-12a) (15:30 - 16:30) Keisy Põldsam Stuudio 1 Rocca
SHOWTANTS (7-10a ja 9-12a) (15:30 - 16:30) Keisy Põldsam Stuudio 1 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
AquaBox (15:45 - 16:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaBox (15:45 - 16:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 9
16:00
SHOWTANTS JUUNIORID II (13-16a) (16:00 - 17:00) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID II (13-16a) (16:00 - 17:00) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
Cardio40 (16:00 - 16:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (16:00 - 16:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
SHOWTANTS JUUNIORID I (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID I (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
Jõusaalis valvetreener (16:45 - 17:15) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (16:45 - 17:15) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 3
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Jõusaalis valvetreener (16:00 - 16:30) Ott Mänd Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (16:00 - 16:30) Ott Mänd Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
SHOWTANTS JUUNIORID II (13-16a) (16:00 - 17:00) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID II (13-16a) (16:00 - 17:00) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
SHOWTANTS JUUNIORID I (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID I (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Bosu45 (16:45 - 17:30) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Bosu45 (16:45 - 17:30) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 2
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
16-20:30 UJUMISVÕISTLUSED (16:00 - 20:30) Bassein Rocca
16-20:30 UJUMISVÕISTLUSED (16:00 - 20:30) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Tatjana Johanson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Tatjana Johanson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 4
Fitbox (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
Fitbox (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 35 Registered: 3
SHOWTANTS Juuniorid I + Juuniorid II (13-16a) (16:30 - 17:30) Keisy Põldsam Stuudio 1 Rocca
SHOWTANTS Juuniorid I + Juuniorid II (13-16a) (16:30 - 17:30) Keisy Põldsam Stuudio 1 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
AquaToning (16:45 - 17:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaToning (16:45 - 17:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 10
17:00
Jõusaalis valvetreener 17.30-18.00 (17:30 - 18:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener 17.30-18.00 (17:30 - 18:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
BodyCombat40 (17:30 - 18:10) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca
BodyCombat40 (17:30 - 18:10) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 7
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 25
Fatburn40 (17:00 - 17:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn40 (17:00 - 17:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Bosu (17:00 - 18:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
Bosu (17:00 - 18:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 3
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 3
Yoga (17:00 - 18:00) Maarja-Liis Loo Stuudio 2 Rocca
Yoga (17:00 - 18:00) Maarja-Liis Loo Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 1
GRIT Strength (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca
GRIT Strength (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 4
TRX+Ringtreening (17:30 - 18:30) Ott Mänd Jõusaal Rocca
TRX+Ringtreening (17:30 - 18:30) Ott Mänd Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 1
Jõusaalis valvetreener (17:00 - 17:30) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (17:00 - 17:30) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
MyBeat (17:30 - 18:15) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
MyBeat (17:30 - 18:15) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
TRX+Ringtreening (17:30 - 18:15) Maali Pruul Jõusaal Rocca
TRX+Ringtreening (17:30 - 18:15) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 16 Registered: 1
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 24
BodyBalance (17:30 - 18:30) Anne Hanni Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Anne Hanni Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 3
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
18:00
BodyPump (18:15 - 19:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (18:15 - 19:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 35
BodyAttack (18:30 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyAttack (18:30 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 16
Aquamix (18:40 - 19:30) Ave-Riin Sepp Bassein Rocca
Aquamix (18:40 - 19:30) Ave-Riin Sepp Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 16
UUS! Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Eva Ottas Stuudio 1 Rocca
UUS! Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Eva Ottas Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 33
TRX+Ringtreening (18:00 - 19:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca
TRX+Ringtreening (18:00 - 19:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 16 Registered: 1
Zumba (18:30 - 19:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
Zumba (18:30 - 19:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 9
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 14
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
Fitbox (18:00 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
Fitbox (18:00 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 32 Registered: 5
Interval45 (18:30 - 19:15) Julia Zamatajeva Spinning Rocca
Interval45 (18:30 - 19:15) Julia Zamatajeva Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 1
Jõusaalis valvetreener (18:30 - 19:00) Ott Mänd Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (18:30 - 19:00) Ott Mänd Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
AquaInterval (18:40 - 19:30) Marta Kask Bassein Rocca
AquaInterval (18:40 - 19:30) Marta Kask Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 11
Fitbox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
Fitbox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 33 Registered: 4
AquaToning (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaToning (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 24
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 39
Interval45 (18:00 - 18:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (18:00 - 18:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
MyFit abs (18:30 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (18:30 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 1
19:00
Jõusaali ABC (19:15 - 20:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (19:15 - 20:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 0
Step (19:20 - 20:20) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Rocca
Step (19:20 - 20:20) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 14
BodyBalance45min (19:30 - 20:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance45min (19:30 - 20:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 6
Jõusaali ABC (19:00 - 20:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (19:00 - 20:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 34
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 1
UJUMISKURSUSED TÄISKASVANUD ALGAJATELE 11/12 treening (19:30 - 20:30) Elke Kaar Bassein Rocca
UJUMISKURSUSED TÄISKASVANUD ALGAJATELE 11/12 treening (19:30 - 20:30) Elke Kaar Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
MyFit abs (19:30 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:30 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 5
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 6
MyFit abs (19:00 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:00 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 5
TaiBox (19:35 - 20:50) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (19:35 - 20:50) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 2
UJUMISKURSUSED TÄISKASVANUD ALGAJATELE 12/12 treening (19:30 - 20:30) Elke Kaar Bassein Rocca
UJUMISKURSUSED TÄISKASVANUD ALGAJATELE 12/12 treening (19:30 - 20:30) Elke Kaar Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
BodyPump (19:35 - 20:35) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:35 - 20:35) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 18
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 5
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
TaiBox (19:00 - 20:15) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (19:00 - 20:15) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 2
BodyPump (19:00 - 20:00) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 19
20:00
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 20:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 20:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Toning (20:20 - 21:20) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Rocca
Toning (20:20 - 21:20) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 14
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 11
Fatburn60 (20:00 - 21:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (20:00 - 21:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyCombat (20:00 - 21:00) Eva-Liisa Tamm Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (20:00 - 21:00) Eva-Liisa Tamm Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 9
Vabaujumine - treening edasijõudnutele (20:30 - 21:30) Elke Kaar Bassein Rocca
Vabaujumine - treening edasijõudnutele (20:30 - 21:30) Elke Kaar Bassein Rocca  
Total places: 5 Registered: 6
BodyPump (20:05 - 21:05) Deneli Paal Stuudio 1 Rocca
BodyPump (20:05 - 21:05) Deneli Paal Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 6
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 21:00) Kristina Koroljak Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 21:00) Kristina Koroljak Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Interval45 (20:30 - 21:15) Julia Zamatajeva Spinning Rocca
Interval45 (20:30 - 21:15) Julia Zamatajeva Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Vabaujumine - treening edasijõudnutele (20:30 - 21:30) Elke Kaar Bassein Rocca
Vabaujumine - treening edasijõudnutele (20:30 - 21:30) Elke Kaar Bassein Rocca  
Total places: 5 Registered: 4
MyFit abs (20:40 - 21:10) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (20:40 - 21:10) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
21:00
BodyPump (21:30 - 22:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 11
BodyPump (21:30 - 22:30) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 2

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Close

Forgot your password?