MyFitness

 • 8jaanuar

  NETFIT ootab Sind trenni!

  MyFitnessi koduklubi NETFIT on hoos ja loodame, et treenid meiega ikka aktiivselt edasi! NETFITis ootavad Sind lisaks juba ees rohkem kui 40 salvestatud videotreeningut meie parimatest treeningstiilidest – StrengthCardioBody&Mind ja Dance. Iganädalaselt lisandub veel uusi treeninguid.

 • 26detsember

  Alates 28.12.2020 MyFitnessi Tallinna ja Viimsi klubid suletud

  Kõik liikmelepingud on alates 28.12.2020 automaatselt peatatud kuni klubi taasavamiseni. Eraldi avaldust klubile selle kohta edastama ei pea.

 • 11detsember

  Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud täiendavate piirangutega peatame rühmatreeningute programmi

  Võimalusi treenimiseks on aga endiselt palju: Jõusaalid ja basseinid on avatud, rühmatreeningute saalid on avatud iseseisvaks treenimiseks. 1+1 personaaltreeningud jätkuvad, noorte- ja lastetreeninguid jätkuvad, NETFIT online treeningute platvorm stardib.

 • 5detsember

  Täiendavad ennetusmeetmed MyFitnessi spordiklubides 25.11.2020, uuendatud 5.12.2020

  Selleks, et meil kõigil oleks turvaline edasi treenida, oleme Vabariigi Valitsuse korraldustest lähtuvalt võtnud kasutusele täiendavad ennetusmeetmed:

 • 25november

  MyFitness Black Friday

  27.11, vinged eripakkumised kõikides MyFitnessi klubides! TASUTA liitumine, 3 € külastus, 2=3 personaaltreeningud + MyFitnessi tooted -20%.

 • 11november

  Teeme trenni, jääme terveks!

  Vastavalt eilsele valitsuse otsusele jäävad kõik MyFitnessi spordiklubid avatuks ja treenida saab edasi tavapärasel viisil.

 • 6oktoober

  MyFitnessi elektrooniline kinkekaart nüüd saadaval

  MyFitness Kinkekaart on uus plastikkaardil põhinev kinkekaart, mis kehtib maksevahendina kõigis MyFitness klubides üle Eesti.

 • 5oktoober

  Nike Training Club Challenge 2020!

  Liitu Nike Training Club väljakutsega MyFitness klubides 05.10 – 29.11.2020! Iga trenni eest saab koguda ühe templi ning kogutud templid annavad sulle soodustusi Nike esinduskauplustes.

 • 17september

  Armasta ennast!

  Treening on rohkem kui "hea vorm". Läbi arvukate uuringute on leidnud tõestust fakt, et tugeva tervise ja elujõu saladus on füüsiline aktiivsus. On aeg enda eest hoolitseda - armasta ennast!

 • 31august

  MyFitness Virbi 7. sünnipäev

  Perioodil 31.08 – 06.09.2020 toimuvad mitmed põnevad sündmused, mille kohta leiad infot altpoolt või tunniplaanist.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?