MyFitness

Cheerleading

CheerleadingCheerleading tantsutreening on 11-14-aastastele tütarlastele mõeldud treening, kus õpitakse show-, klassikalise ja loovtantsu elemente, lisaks arendatakse painduvust ning koordinatsiooni läbi akrobaatilise liikumise; valmistatakse ette esinemiskavasid ja käiakse esinemas. Treener Olga Lans.

Alates 2016/17 hooajast pakub MyFitness Cheerleading treeningute külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega 32€/kuus.

Lepingut palume sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi. Cheerleading treeningpaketi kuutasu sisaldab vaid lepingujärgseid treeninguid. Lisatreeningud treeneri juhendamisel on lisatasu eest.

Paketi raames on lapsel võimalik klubi külastada kõikidel lahtiolekuaegadel. Lapse treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

Esmane proovitreening on TASUTA!

Treeningute toimumisajad:

Esmaspäeviti 15.30-16.30
Reedeti 15.30-16.30
TÄHELEPANU Riigi- ja rahvuspühadel tantsutreeninguid ei toimu, koolivaheaegadel treeningud jätkuvad.

MyFitnessi lastetreeningutes osalenud laste vanematel ei ole võimalik maksustamisperioodi tulust maha arvata maksustamisperioodil tasutud kulusid, kuna MyFitness ei kvalifitseeru seaduse alusel selleks kohustatud asutuste alla.

Trennis näeme!
Sinu MyFitness

 

Küsimuste korral palume ühendust võtta järgmiste kontaktidega:
MyFitness Lasnamäe Virbi klienditeenindus tel 6006366, lasnamae@myfitness.ee
Treeningute spetsialist Loora Salurand tel 538 10 511, loora.salurand@myfitness.ee/lastetreeningud@myfitness.ee

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?