MyFitness

Aeg Esmaspäev 18.11.2019 Teisipäev 19.11.2019 Kolmapäev 20.11.2019 Neljapäev 21.11.2019 Reede 22.11.2019 Laupäev 23.11.2019 Pühapäev 24.11.2019
07:00
BodyPump (07:30 - 08:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyPump (07:30 - 08:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
BodyPump (07:30 - 08:30) Anastasia Jevdokimova Stuudio Lasnamäe
BodyPump (07:30 - 08:30) Anastasia Jevdokimova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
08:00
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 6
BodyBalance (08:30 - 09:30) Tatjana Beljajeva Stuudio Lasnamäe
BodyBalance (08:30 - 09:30) Tatjana Beljajeva Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
09:00
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Marilin Kosubenko Stuudio Lasnamäe
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Marilin Kosubenko Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
10:00
Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe
Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyPump (10:00 - 11:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyPump (10:00 - 11:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
11:00
BodyPump (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyPump (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
BodyCombat (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyCombat (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio Lasnamäe
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
12:00
Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Pärloja Stuudio Lasnamäe
Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Pärloja Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 5
BodyCombat (12:00 - 12:45) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyCombat (12:00 - 12:45) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Pilates (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe
Pilates (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
BodyPump (12:00 - 13:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyPump (12:00 - 13:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Yoga (12:00 - 13:00) Maarja Jõgi Stuudio Lasnamäe
Yoga (12:00 - 13:00) Maarja Jõgi Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
MyFit abs (12:00 - 12:30) Merje Kask Stuudio Lasnamäe
MyFit abs (12:00 - 12:30) Merje Kask Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
StrongBody (vene keeles) (12:30 - 13:30) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe
StrongBody (vene keeles) (12:30 - 13:30) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
13:00
BodyCombat (13:00 - 13:45) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyCombat (13:00 - 13:45) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Pilates (13:00 - 14:00) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe
Pilates (13:00 - 14:00) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
15:00
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Anastasia Jevdokimova Stuudio Lasnamäe
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Anastasia Jevdokimova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Anastasia Jevdokimova Stuudio Lasnamäe
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Anastasia Jevdokimova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
17:00
Brazil butt lift45 (17:10 - 17:55) Marilin Kosubenko Stuudio Lasnamäe
Brazil butt lift45 (17:10 - 17:55) Marilin Kosubenko Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 11
Cardio legs (17:00 - 17:30) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe
Cardio legs (17:00 - 17:30) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1 30minutiline lihtsate liikumistega, tempokas cardio treening, kus treenitakse vastupidavust ning läbi tõhusate harjutuste alakeha lihaseid.
Pilates (17:30 - 18:30) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe
Pilates (17:30 - 18:30) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
Cardio sculpt (17:30 - 18:15) Marilin Kosubenko Stuudio Lasnamäe
Cardio sculpt (17:30 - 18:15) Marilin Kosubenko Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1 45minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid.
Zumba (17:30 - 18:30) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio Lasnamäe
Zumba (17:30 - 18:30) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
bodyART (17:00 - 18:00) Merrit Helistve Stuudio Lasnamäe
bodyART (17:00 - 18:00) Merrit Helistve Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
18:00
Sh'bam (18:00 - 18:45) Tatjana Sokolova Stuudio Lasnamäe
Sh'bam (18:00 - 18:45) Tatjana Sokolova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 13
Jõusaalis treener (18:30 - 19:30) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe
Jõusaalis treener (18:30 - 19:30) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyBalance (18:50 - 19:50) Tatjana Sokolova Stuudio Lasnamäe
BodyBalance (18:50 - 19:50) Tatjana Sokolova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 9
BodyPump (18:30 - 19:30) Valentin Zaitsev Stuudio Lasnamäe
BodyPump (18:30 - 19:30) Valentin Zaitsev Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
UUS! Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe
UUS! Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
BodyAttack (18:20 - 19:05) Martin Ots Stuudio Lasnamäe
BodyAttack (18:20 - 19:05) Martin Ots Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Bosu (18:00 - 19:00) Ruth Mägi Stuudio Lasnamäe
Bosu (18:00 - 19:00) Ruth Mägi Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
19:00
MyFit abs (19:30 - 20:00) Valentin Zaitsev Stuudio Lasnamäe
MyFit abs (19:30 - 20:00) Valentin Zaitsev Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Fit (19:00 - 20:00) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe
Fit (19:00 - 20:00) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
StrongBody (19:30 - 20:30) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe
StrongBody (19:30 - 20:30) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2
BodyPump (19:15 - 20:15) Martin Ots Stuudio Lasnamäe
BodyPump (19:15 - 20:15) Martin Ots Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
StrongBody (19:00 - 20:00) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe
StrongBody (19:00 - 20:00) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0
MyFit abs (19:00 - 19:30) Ruth Mägi Stuudio Lasnamäe
MyFit abs (19:00 - 19:30) Ruth Mägi Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
20:00
BodyPump (20:00 - 21:00) Martin Ots Stuudio Lasnamäe
BodyPump (20:00 - 21:00) Martin Ots Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 6

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?