MyFitness

Aeg Esmaspäev 15.01.2018 Teisipäev 16.01.2018 Kolmapäev 17.01.2018 Neljapäev 18.01.2018 Reede 19.01.2018 Laupäev 20.01.2018 Pühapäev 21.01.2018
07:00
Ringtreening (07:30 - 08:15) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe
Ringtreening (07:30 - 08:15) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2
BodyPump (07:30 - 08:30) Julia Zamatajeva Stuudio Lasnamäe
BodyPump (07:30 - 08:30) Julia Zamatajeva Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 7
MyRide+ Cardio (07:30 - 08:10) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Cardio (07:30 - 08:10) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0
BodyPump (07:30 - 08:30) Anastasia Jevdokimova Stuudio Lasnamäe
BodyPump (07:30 - 08:30) Anastasia Jevdokimova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 9
08:00
Jõusaalis valvetreener (08:15 - 08:45) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe
Jõusaalis valvetreener (08:15 - 08:45) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 10
Interval45 (08:45 - 09:30) Julia Zamatajeva Spinning Lasnamäe
Interval45 (08:45 - 09:30) Julia Zamatajeva Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 6
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 13
Ringtreening (08:30 - 09:15) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe
Ringtreening (08:30 - 09:15) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
MyRide+ Sports (08:30 - 09:30) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Sports (08:30 - 09:30) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2
Fatburn45 (08:30 - 09:15) Marek Kõiv Spinning Lasnamäe
Fatburn45 (08:30 - 09:15) Marek Kõiv Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4
09:00
BodyBalance (09:30 - 10:30) Tatjana Beljajeva Stuudio Lasnamäe
BodyBalance (09:30 - 10:30) Tatjana Beljajeva Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 8
Yoga (09:30 - 10:30) Anastassia (Nesty) Hisamova Stuudio Lasnamäe
Yoga (09:30 - 10:30) Anastassia (Nesty) Hisamova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 5
Brazil butt lift45 (09:30 - 10:15) Kerstin Liitmaa Stuudio Lasnamäe
Brazil butt lift45 (09:30 - 10:15) Kerstin Liitmaa Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 5
10:00
MyRide+ Interval (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Interval (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 1
Brazil butt lift45 (10:30 - 11:15) Egle Hanson Stuudio Lasnamäe
Brazil butt lift45 (10:30 - 11:15) Egle Hanson Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
MyRide+Cardio (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+Cardio (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyPump (10:00 - 11:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
11:00
BodyPump (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyPump (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 11
Bosu (11:00 - 12:00) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe
Bosu (11:00 - 12:00) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 3
MyRide+ Cardio (11:15 - 11:55) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Cardio (11:15 - 11:55) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 1
Grit (11:00 - 11:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
Grit (11:00 - 11:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Interval45 (11:35 - 12:20) Fjodor Dunik Spinning Lasnamäe
Interval45 (11:35 - 12:20) Fjodor Dunik Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 1
BodyAttack (11:00 - 12:00) Martin Ots Stuudio Lasnamäe
BodyAttack (11:00 - 12:00) Martin Ots Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
12:00
Yoga (12:00 - 13:00) Gina Laagus Stuudio Lasnamäe
Yoga (12:00 - 13:00) Gina Laagus Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 4
GRIT Strength (12:00 - 12:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
GRIT Strength (12:00 - 12:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 5
Interval45 (12:30 - 13:15) Fjodor Dunik Spinning Lasnamäe
Interval45 (12:30 - 13:15) Fjodor Dunik Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2
Pilates (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe
Pilates (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 11
GRIT Strength (12:00 - 12:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
GRIT Strength (12:00 - 12:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 4
Interval45 (12:35 - 13:20) Fjodor Dunik Spinning Lasnamäe
Interval45 (12:35 - 13:20) Fjodor Dunik Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 5
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio Lasnamäe
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 5
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2
MyFit abs (12:00 - 12:30) Martin Ots Stuudio Lasnamäe
MyFit abs (12:00 - 12:30) Martin Ots Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
13:00
Pilates (13:00 - 14:00) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe
Pilates (13:00 - 14:00) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
Step (13:00 - 14:00) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe
Step (13:00 - 14:00) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
14:00
MyRide+ FatBurn (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ FatBurn (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2
BodyPump (14:00 - 15:00) Mihkel Vabrit Stuudio Lasnamäe
BodyPump (14:00 - 15:00) Mihkel Vabrit Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 6
15:00
MyRide+ Sports (15:00 - 15:40) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Sports (15:00 - 15:40) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 1
CHEERLEADING (11-14a) (15:30 - 16:30) Olga Lans Stuudio Lasnamäe
CHEERLEADING (11-14a) (15:30 - 16:30) Olga Lans Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
MyRide+Cardio (15:00 - 16:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+Cardio (15:00 - 16:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 1
MyFit abs (15:00 - 15:30) Mihkel Vabrit Stuudio Lasnamäe
MyFit abs (15:00 - 15:30) Mihkel Vabrit Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 4
CHEERLEADING (11-14a) (15:30 - 16:30) Olga Lans Stuudio Lasnamäe
CHEERLEADING (11-14a) (15:30 - 16:30) Olga Lans Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
16:00
Jõusaalis valvetreener (16:30 - 17:30) Karin Hallisk Jõusaal Lasnamäe
Jõusaalis valvetreener (16:30 - 17:30) Karin Hallisk Jõusaal Lasnamäe  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyRide+ FatBurn (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ FatBurn (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0
17:00
Brazil butt lift45 (17:10 - 17:55) Marilin Kosubenko Stuudio Lasnamäe
Brazil butt lift45 (17:10 - 17:55) Marilin Kosubenko Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 5
Ringtreening (17:30 - 18:30) Karin Hallisk Jõusaal Lasnamäe
Ringtreening (17:30 - 18:30) Karin Hallisk Jõusaal Lasnamäe  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9
Pilates (17:30 - 18:30) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe
Pilates (17:30 - 18:30) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 14
EI TOIMU! Fatburn45 (17:30 - 18:15) Spinning Lasnamäe
EI TOIMU! Fatburn45 (17:30 - 18:15) Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Jõusaali ABC (17:30 - 18:30) Ilja Lavrentjev Jõusaal Lasnamäe
Jõusaali ABC (17:30 - 18:30) Ilja Lavrentjev Jõusaal Lasnamäe  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
Yoga (17:45 - 18:45) Inge Nelk Stuudio Lasnamäe
Yoga (17:45 - 18:45) Inge Nelk Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 11
Bosu (17:30 - 18:30) Marilin Kosubenko Stuudio Lasnamäe
Bosu (17:30 - 18:30) Marilin Kosubenko Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 10
Bosu (17:30 - 18:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Lasnamäe
Bosu (17:30 - 18:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
MyRide+ Sports (17:00 - 17:40) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Sports (17:00 - 17:40) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0
bodyART (17:00 - 18:00) Merrit Helistve Stuudio Lasnamäe
bodyART (17:00 - 18:00) Merrit Helistve Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
18:00
MyFit body (18:00 - 18:55) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe
MyFit body (18:00 - 18:55) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7
Interval30+MyFit abs (18:45 - 19:45) Martin Ots Spinning Lasnamäe
Interval30+MyFit abs (18:45 - 19:45) Martin Ots Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 6
BodyPump (18:30 - 19:30) Valentin Zaitsev Stuudio Lasnamäe
BodyPump (18:30 - 19:30) Valentin Zaitsev Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 24
Fit (18:45 - 19:45) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe
Fit (18:45 - 19:45) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 11
UUS! Interval30+MyFit abs (18:15 - 19:15) Martin Ots Spinning Lasnamäe
UUS! Interval30+MyFit abs (18:15 - 19:15) Martin Ots Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4
BodyAttack (18:30 - 19:30) Monika Aarniste Stuudio Lasnamäe
BodyAttack (18:30 - 19:30) Monika Aarniste Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 4
Kõht selg tuhar45 (18:30 - 19:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Lasnamäe
Kõht selg tuhar45 (18:30 - 19:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
Interval45 (18:15 - 19:00) Julia Zamatajeva Spinning Lasnamäe
Interval45 (18:15 - 19:00) Julia Zamatajeva Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 1
Brazil butt lift45 (18:15 - 19:00) Miko Lilleorg Stuudio Lasnamäe
Brazil butt lift45 (18:15 - 19:00) Miko Lilleorg Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
19:00
Bosu (19:00 - 20:00) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe
Bosu (19:00 - 20:00) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 15
MyFit abs (19:30 - 20:00) Valentin Zaitsev Stuudio Lasnamäe
MyFit abs (19:30 - 20:00) Valentin Zaitsev Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 15
Brazil butt lift45 (19:45 - 20:30) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe
Brazil butt lift45 (19:45 - 20:30) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 12
BodyPump (19:30 - 20:30) Martin Ots Stuudio Lasnamäe
BodyPump (19:30 - 20:30) Martin Ots Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 18
BodyPump (19:15 - 20:15) Julia Zamatajeva Stuudio Lasnamäe
BodyPump (19:15 - 20:15) Julia Zamatajeva Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
20:00
BodyPump (20:00 - 21:00) Martin Ots Stuudio Lasnamäe
BodyPump (20:00 - 21:00) Martin Ots Stuudio Lasnamäe  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 15
MyRide+ Cardio (20:20 - 21:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Cardio (20:20 - 21:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 3
MyRide+ Sports (20:00 - 21:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Sports (20:00 - 21:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?