MyFitness

Nike Training Club Challenge 2021

Meil kõigil on see “miski” mille poole me pürgime. Teeme seda järjepidevalt ja isegi, kui vahel kukume või teeme time-out’i, tõuseme taas ja liigume edasi. See protsess ei peatu kunagi, hoolimata sellest, mis meie ümber toimub. Kui tunned, et nautisid suve üle pika aja täiel rinnal ja treeningrutiin on kaugele kadunud – ei ole hullu, we got you!

Tunned, et üksi ei jaksa – siin tuleme mängu meie. Koos Nike Training Club liikmete ja treeneritega leiad Sa täpselt selle inspiratsiooni- ja motivatsioonilaengu, mis viib Sind edukalt oma eesmärgini. Kuidas saaksidki jätta trenni minemata, kui seal ootab Sind ees uskumatu kambavaim? Liitu Nike Training Club väljakutsega MyFitness klubides 20.09–28.11.2021!

MIS ON NIKE TRAINING CLUB CHALLENGE?

Treeningud, mille käigus on võimalik templeid koguda, toimuvad valitud MyFitnessi klubides, ajavahemikus 20.09–28.11.2021. Nike Training Club (NTC) on üldkehaline treening, mis pakub kõikidele sportlastele* kõrgetasemelist, efektiivset ja eesmärgipärast treeningut läbi kolme peamise fookuse – jõud (STRENGTH), liigese liikuvus (MOBILITY) ning vastupidavus (ENDURANCE).

Lisamotivatsiooniks saavad Nike Training Club Challenge’is osalejad koguda preemiapunkte: iga trenni eest saab ühe templi ning kogutud templid annavad Sulle soodustusi Nike esinduskauplustes.

Püüa planeerida oma nädal nii, et jõuaksid võrdselt arendada nii oma vastupidavuse- kui ka jõunäitajaid, samas pakkuda kehale ka taastavaid liikuvustreeninguid, mis on treeningprotsessis olulisel kohal.

Et ükski NTC treening ei jääks olude sunnil vahele, annab NTC Sulle lisavõimaluse asendada spordiklubi treening kolmel erineval moel. Selleks tuleb Sul sotsiaalmeedias ära märkida, millist treeningut asendad ning postituses ära märkida ka treener, kelle NTC treeningut asendasid. Võimalused asendus treeninguteks on järgmised:

  1. Tee treening järele NTC APPis;
  2. Tee treening järele Nike Training Club Eesti Facebooki grupis;
  3. Tee NTC treening järgi NETFITi keskkonnas.

MILLISED PREEMIAD SIND OOTAVAD?

  • 15 trenni = -20%
  • 30 trenni = -30%
  • 40 trenni = -40%

NB! Ühekordne soodustus Nike Viru ja Ülemiste esinduskaplustes.

KUIDAS OSA VÕTTA?

  1. Vali välja meelepärane MyFitnessi klubi – Rävala, Balti Jaama Turg, Postimaja, Mustamäe, Järve, Tartu Kesklinn või Tartu Lõunakeskus.
  2. Vaata treeningute kellaaegu MyFitnessi tunniplaanist.
  3. Registreeri ennast treeningule.
  4. SAA OSA KÕIGE VINGEMAST TREENINGPUNDIST!

Challengega võid liituda igal ajal + kutsu sõber ka trenni!

MyFitnessi mitteliikmel on NTC treeningu külastus 5 €! Küsi rohkem infot letist.

* Kui Sul on keha, siis oled Sa sportlane.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

MyFitness

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?