MyFitness

21,1 km Jooksmine | 8 km Jooksmine | 8 km Käimine/Kepikõnd | 2,3km Noortejooks | Lastejooks

21,1 km Jooksmine
0
0
1 Aare Aasmäe M 1991
2 Helina Aavik N 1985
3 Dmitri Aleksandrov M 1986
4 Merle Assmann N 1990
5 Maikel Astur M 1996 Viimsi Tigers Gym
6 Marko Aus M 1991
7 Meelis Aus M 1976
8 Aleksandr Baranov M 1953
9 Alexander Burdyga M 1970
10 Vladimir Demjantšuk M 1982 AngryBoysSports
Roman Dranov 1984 MEIHUA
11 Evelin Edro N 1984
Jevgeni Fenko 1985
12 Jooksja nr 13366 M 1972
13 Viktor Gerassimenko M 1977 DONE CLEANING
14 Aleksandr Godunov M 1982
15 Jan Golõnski M 1995 Nike Run Club
16 Silvia Johanna Haavel N 1994
17 Erkki Haljastamm M 1985
18 Kerli Hansen N 1978
19 Rasmus Hansen M 1983
20 Kadri Hekk N 1986 AS Swedbank Spordiklubi
21 Andres Hellerma M 1987 #Headinimesed
22 Mari Helstein N 1989
23 Risto Hiob M 1986
24 Signe Holm N 1978
Kristo Horm 2003
25 Jorma Härmsalu M 1984
26 Matthew Hyde M 1972
27 Peeter Ingerma M 1973 Kats&Pets
28 Andrei Issakov M 1978 I Love Running
29 Allan-Peeter Jaaska M 1970
30 Imbi Joasaar N 1958
31 Kairi Joasaar N 2001
Annika Juhanson 1988
32 Jooksja nr 13330 M 1981 INOV-8 ESTONIA
33 Aleksei Jurin M 1996 Sportland Team
34 Sander Kabur M 1992 Läänemaa KJK
35 Peeter KadarIk M 1987 MKM jooksuklubi
36 Tarmo Kaisla M 1982 Sparta
37 Archibald-Stiwan Kald M 1983
38 Kadri Kaldam N 1978
39 Liina Kaldma N 1979
40 Liina Kaldma N 1979
Martin Kaljumäe 1983
41 Jooksja nr 12155 N 1987
42 Sergei Karpovits M 1973
43 Aire Karu N 1980
44 Hene Karumaa N 1969
45 Hardo Kasesalu M 1982
46 Jüri Kask M 1978 FB Jooksmine
47 Kristiina Kask N 1969
Tõnis Kiis 1989
48 Kadi Kiiver N 1976
49 Urmas Kirsman M 0
50 Krista Kirspuu N 1968
51 Renetta Kjeldsen N 1988
52 Viktor Kokk M 1968
53 Lore Kongo N 1988
54 Kristina Kossinkova N 1988
55 Ivo Kreutzvald M 1980 ProRunner
56 Marko Kruus M 1971
57 Kitty Kubo N 1972
58 Aleksandr Kuleshov M 1979
59 Aleksandr Kuzmin M 1993
60 Aleksander Kuurmann M 1983
61 Kaspar Kuuse M 1982
62 Klarika Kuusk N 1970 Treeningpartner
63 Reemet Küünruss M 1976 Sparta
64 Agne Laansalu N 1987
65 Andre Labe M 1983 4Teams
66 Indrek Laineveer M 1978 MKM jooksuklubi
67 Kristo Leemets M 1990
68 Helina Leif N 1991
69 Hannes Lember M 1993
70 Kristjan Lemmsalu M 1991 MyFitness Rävala
71 Julija Leonova N 1986
72 Tanel Levkoi M 1990
73 Gustav Liblik M 1991
74 Kalle Liebert M 1969
75 Jaanek Liiskmaa M 1977
76 Jörgen Liister M 1990 Nike Run Club
77 Oliver Liiv M 1988
78 Eero Liivandi M 1978
79 Helery Liivik N 1992
80 Kaido Lilloja M 1988
81 Madis Loit M 1984
82 Andrei Lopsik M 1955
83 Priit Lopsik M 1979 Swedbank SK
84 Reet Luhaäär N 1953
85 Ege-Lii Luik N 1989 PPA jooksugrupp
86 Vahur Luik M 1986 A2K Spordiklubi
87 Alari Lumberg M 1982 Treeningpartner
88 Joonas Lõbus M 1988
89 Märt Lääts M 1961
90 Jevgeni Martjušev M 1988
91 Marti Medar M 1996 Treeningpartner
92 Erik Mell M 1976
93 Relika Mell N 1975 LHV
94 Jelena Melnikova N 1982
95 Jooksja nr 13270 N 1986
96 Yuriy Mikitchenko M 1989
97 Valentin Mikson M 1960
98 Kai Miller N 1993
99 Martin Minin M 1984
Raido Mitt 1991
100 Jooksja nr 13268 M 1985
101 Kristi Napritson N 1994
102 Ragnar Nauka M 1987
103 Aleksandr Nikiforov M 1987
104 Jooksja nr 13777 M 1995
105 Vambo Oolberg M 1971
106 Arkko Pakkas M 1988 4TEAMS
107 Kaisa Paluoja N 1983
Aleksandr Pankratjev 1977
108 Martin Pedai M 1974 ProRunner
109 Maarja Peep N 1994
110 Heimar Pehk M 1982 Brit Pettersen & Berit Aunli
111 Ats Pihl M 1990
112 Lauri Pihlak M 1979 Sparta
113 Jaanis Pikkof M 1989 Sportlove
114 Jooksja nr 13454 M 1980 ILR Tallinn
115 Artur Praun M 1973 TriSmile
Oleg Pretskailo 1985
116 Kertu Pruus N 1996
117 Egert Purre M 1989
118 Raido Puust M 1978 Elujooks
119 Katre Põldmaa N 1988
120 Martin Põldoja M 1994 Sportland Team
121 Annika Pärtel N 1981
Rait Raidma 1991
122 Taavi Rannamets M 1987
123 Raido Raspel M 1967 Treeningpartner
Martin Raud 1983
124 Anna Redikson N 1979
125 Alar Ridamäe M 1970 Treeningpartner
126 Aleksei Ronkel M 1984
127 Marek Ross M 1991
128 Arkadi Roždestvenski M 1989
129 Valdur Saar M 1985
130 Valter Saar M 1991
131 Siim Saidla M 1981
132 Rene Salk M 1971
133 Engeli Salus N 1991
134 Madis Salus M 1991
135 Heitti Sammalpärg M 1990
136 Riho Sarv M 1966 TriSmile
137 Kaupo Sasmin M 1986
138 Vladimir Schmidt M 1982
139 Bret Schär N 1990 NTC
140 Anna Silvia Seemel N 1995
141 Ryan Segeberg M 1981
142 Jooksja nr 13559 M 1990
143 Kadri Sirkas N 1991
144 Eve Skoglund N 1964
146 Ralf-Martin Soe 1985
145 Siim Susi M 1980 JK MUST PUUDEL Treeningpartner
146 Marek Suur M 1974
147 Harles Tammeleht M 1989
148 Raul Tammesalu M 1985
149 Terje Tampere N 1985
150 Tauno Tanilas M 1975
Roman Tarask 1991
151 Roman Teemant M 1983
152 Marko Tempel M 1981
153 Kristjan Teär M 1995
154 Nikolai Tihhonov M 1982 Eesti Energia Spordiklubi
155 Piret Tiits N 1977
Dmitri Timofejev 1975
156 Eve Tobias N 1967
157 Liina Toompuu N 1988
158 Aleksander Toots M 1969
159 Giorgi Topuria M 1993
160 Rein Traus M 1948
161 Aleksei Trunin M 1981
162 Julia Trunova N 1993
163 Ruth Trääder N 1979
164 Priit Tuubel M 1969
165 Tanel Tõnisson M 1979
166 Reiko Tääker M 1979 g4s sk
167 Margit Udikas-Susi N 1983
168 Riho Uibo M 1989 MyFitness
169 Taavi Valgmäe M 1988
170 Anneliis Vallimäe N 1983 Sportland Team
171 Mike Van der Valk M 1990
172 Villu Veel M 1971 SJK SARMA SK MAAILMARÄNDURID IRL
173 Karel Veski M 1977
174 Marek Viiklaid M 1975
175 Georgi Vinogradov M 2000 JK Kalev
176 Vladimir Vinogradov M 1966 InFocus
177 Marko Viru M 0
Aleksei Vorontsov 1973
178 Merike Õispuu N 1976
179 Jooksja nr 13273 M 1995
180 Tauri Õunmaa M 1998

8 km Jooksmine
201 Mark Abner M 1998 Treeningpartner/Sportland
202 Anti Adulas M 1977
203 Ahto Ahven M 1994
204 Anna Akimova N 1982
205 Maarit Alas N 1986
206 Katriin Alasoo N 1981
207 Paul Andreas Allik M 2001
208 Manuel Anaya M 1980
209 Ruth Andresen N 1974
Karl Anton 1990
210 Anni Antonis N 1994
211 Martin Antonis M 1991
212 Triin Aring N 1982
213 Triin Avikainen N 1992
214 Merit Baumann N 1987 Telia Spordiklubi
215 Sofia Beketova N 1999
216 Katrin Borgen N 1979
217 Jan Dubrovski M 1984
218 Jooksja nr 13638 M 1994
219 Nadezda Dvorjantsikova N 1991
220 Karen Einre N 1986
544 Riho-Rene Ellermaa 1963
221 Kairi Ennok N 1972
222 Irina Fomitševa (Kisseljova) N 1985
223 Jooksja nr 13143 N 1994 Sportland Viimsi
224 Egert Gahler M 2000 Kuusalu Spordiklubi
218 Jooksja nr 13581 M 1987
373 Jooksja nr 13582 M 1991
535 Anna Ger N 1984 Myfitness rocca al mare
228 Svetlana Golovina N 1983
229 Toomas Greenbaum M 1976
515 Marek Grigorjev 1999
230 Nikita Grishin M 2000
231 Galina Gritskevich N 1999 Tallinna SS Kalev
232 Elena Hansov N 1988
233 Hanno Hansov M 1983
234 Jooksja nr 13124 N 1979 Sportland Team
235 Einar Hillep M 1970 Justiitsministeerium
236 Toomas Hirmat M 1967 Täppsportlased
237 Marina Hristoforova N 1979 MyFitness
497 Kirke Härma-Tamme 1986 Mudamiljontrennipäevas
238 Carita Ignatjeva N 1993 Sportland Team
239 Jooksja nr 13185 M 1992
240 Regina Ikonnikova N 1989 Jüri Taipoksiklubi
Gülnara Irbe 1987
241 Kaspar Jaaska M 2007
242 Aiki Jalakas N 2002 RR Suusaklubi
243 Ranel Jallai M 2010
244 Viktoria Jallai N 1983
496 Tiit Janson 1981 Mudamiljon trenni päevas
245 Janek Jerofejev M 1974
246 Marie Johanson N 1991 BORNtoSQUAT
247 Ene-Ly Juganson N 1996
248 Annika Juursoo N 1974
249 Kertu Jõgi N 1989 Sportland Team
250 Kersti Jääskeläinen N 1961
251 Ken Kadakas M 0
252 Kevin Kadakas M 2001
253 Tiia Kala N 1973
254 Tiina Kala N 1987 SK Jooksupartner
255 Meelis Kaldma M 1979
256 Keisi Kallas N 1996
257 Aivo Kallaste M 1982
258 Mairis Kangro N 1970
259 Hendrik Kangur M 2001
260 Sander Kangur M 2001
261 Jooksja nr 13518 N 1974
262 Leiu Kari N 1973
263 Jooksja nr 13278 N 1982
264 Aveli Karu N 1986
265 Birgit Kask N 2004
266 Erik Kask M 2006
267 Gerda Kask N 1977
268 Terje Kaunissaar N 1992 Sportland Team
539 Marina Kelman-Kiipli 1986
269 Karol Keskküla M 1974
527 Kerti Kesküla 1993
270 Liilia Kesküla N 1964
271 Kai Kiiver N 1981
272 Tarmo Kiivit M 1975
273 Teele Kirimägi N 1995 Sportland team
529 Pärt Kivaste 1976
274 Liina Kivi N 1983 SK Jooksupartner
275 Natali Kivi N 1970
276 Liivi Kivimäe N 1993 MyFitness
534 Markus Kivistik 2001
277 Nicole Maria Klais N 1996 Tallinna SS Kalev
278 Jevgenia Kolk N 1993 ABCGRUPP
279 Liina Kolk N 1992
280 Kadi-Liis Koplimägi N 1989
281 Eve-Lyn Korka N 1981
282 Merly Kristi Kosenkranius N 1991
283 Veronika Kossar N 1980
284 Jaan Kostjukov M 1987
285 Veronika Kotilevits N 1974
286 Ivo Kropatšjov M 1984
545 Erki Kukk 1980
287 Riin Kustavson N 1994 Sportland Team
288 Marju Kuuse N 1975
289 Kerli Kuusk N 1995
290 Marek Kõiv M 1976 Sportland team
291 Piret Kõo N 1975
292 Marko Käis M 1982 Etlanta
293 Madis Kärner M 2004
294 Kerli Käär N 1981
295 Ingomar Künnapuu M 1980
296 Marti Küttis M 1992
297 Andres Laast M 1964
298 Taavo Laatsit M 1981
299 Regina Labent N 1975
300 Anneli Laines N 1983
301 Priit Lang M 1969
302 Jane Lanno N 1994 SportlandTeam
303 Jooksja nr 13717 N 1981 Mudamiljon trenni päevas
304 Mairi Lembinen N 1987
305 Ingrit Lepasild N 1967
306 Mona Leppoja N 1990
307 Mari-Liis Liipa N 1979
308 Gerda Lill N 1989
309 Claire Lillesaar N 1984
310 Andrei Litvinjuk M 1980
311 Julia Loginovskaja N 1980
312 Randar Lohu M 1976
514 Lauri Loodsalu 1979 PPA jooksugrupp/Treeningpartner
313 Grete-Liis Loog N 1996 Sportland Team
314 Lev Lubenskiy M 1946 MyFitness
315 Kairi Lumberg N 1984
316 Christine Lumen N 1990
317 Hanna Brita Luts N 1994
513 Marek Läte 1984 #headinimesed
318 Maidu Lääne M 1950
319 Merlyn Lükk N 1990 #headinimesed
320 Matti Maasikas M 1967
321 Anneli Maiste N 1972
322 Darja Makejeva N 1989
323 Ervin Makko M 1976
324 Mihhail Malkin M 1987
325 Volodymyr Manytskyi M 1981
326 Ranno Maripuu M 1982 Pärnu Jahtklubi
327 Anneli Martinson N 1973
328 Monika Matsina N 1969
329 Tarvi Matsiselts M 1974
330 Jooksja nr 13290 N 1993
500 Üllar Metsküla 1968
331 Martti Meumers M 1979
332 Holger Mies M 1968
333 Andrei Mihhailov M 2000 MyFitness Lasnamäe Linnamäe
Martin Moppel 2000
334 Külli Mõtsnik N 1977
335 Kaija Mägi N 1987
336 Andreas Mäll M 1977 Autocar Autorent
337 Karmen Mändla N 1992 Sportland Team
338 Raul Mändla M 1972 Täppsportlased
339 Pille-Riin Mändoja N 1994 Team sportland
340 Jooksja nr 11946 N 1977
341 Karmen Müller N 1997
342 Hannah Nagel N 1995
343 Anna Naumova N 1989
344 Kristel Nei N 1989 Sportland Team
345 Ian Nelis M 1984
346 Maarja Nigol N 1990 Sportland Team
347 Sven Niidu M 1988
348 MARKO NUGIS M 1976
349 Roman Nuritdinov M 1987 Bork
350 Jooksja nr 13265 N 1989
351 Sander Nõmme M 1985
352 Erik Nääb M 1974
353 Jooksja nr 13276 N 1993
354 Jooksja nr 13313 N 1986 Sportland Team
355 Veiko Orn M 1981
356 Tõnu Ots M 1976
357 Aron Ott M 2002 RR Suusaklubi
358 Silver Ott M 1985
359 Sander Paesalu M 1995
360 Jelena Palagina N 1982
361 Jooksja nr 13277 N 1994
362 Anne-Ly Palm N 1976 SK Jooksupartner
363 Siiri Palmiste N 1974 Viimsi Sport
364 Triin Palmiste N 1984
365 Irina Panina N 1988
366 Piret Parman N 1992
367 Kaja Parts N 1990
368 Maire Parts N 1965
369 Raimond Parts M 2003 Treeningpartner
370 Victoria Paukson N 1986
371 Robin Pedai M 2000 FC Maksatransport
372 Pirgit Pedaja N 1985
373 Jooksja nr 13097 N 1984
374 Monika Peetson N 1976
375 Rodolfo Carlos Perez Hernandez M 1989
376 Jooksja nr 13133 M 1969
377 Taivi Pindis N 1987
378 Aadu Polli M 1977
379 Nicola Maria Porcari N 1970 RunNick BARCELONA
380 Liivi Praks N 1970
381 Kalle Prank M 1984
382 Katiliina Prantsen N 1990
383 Peeter Puio M 1974
384 Ragnar Puio M 2006
385 Argo Purv M 1976 MyFitness
386 Marianne Putting N 1981
387 Argo Põldoja M 1982
388 Natalja Põlkina N 1982
389 Liisa Pähk N 1976
390 Jooksja nr 13451 N 1985
391 Jooksja nr 13382 N 1990
392 Toomas Pärnassalu M 1968 Täppsportlased
393 Raivo Pärnpuu M 1967
532 Loore-Lotta Rahula 2004
394 Elise Rand N 1989
Rene Rande 1973
395 Linda Rebane N 2004
396 Jooksja nr 12348 N 1974
397 Andres Reisenbuk M 1972
398 Kaia Riga N 1992
399 Jaanus Riiner M 1978
543 Kaido Rinaldo 1976
400 Kristi Romanov N 1986
401 Riin Roosalu N 1980
402 Konstantin Root M 1979
403 Tiit Rosenberg M 1982
404 Kaido Rosin M 1975
503 Helina Rundu 1976
405 Elora Rämmal N 1994
406 Jooksja nr 12322 N 1971
407 Kadi Rüütli N 1989 SportlandTeam
408 Anastassia Saar N 1985
409 Imre Saar M 1982
410 Kaido Saar M 1981
411 Artur Sadovski M 1985
412 Karin Sahar-Lambinen N 1987
413 Jane Sakk N 1987 SEB spordiklubi
414 Jooksja nr 13161 N 1989
415 Mirja Sarap N 1962
416 Rain Seepõld M 1989 #headinimesed
417 Julia Seleznjova N 1982
418 Liina Selgis N 1988
419 Katrin Seljak N 1971
420 Jooksja nr 13171 N 1984 kodusahver
421 Kristi Selmet N 1978
422 Harri Siirtola M 1959
533 Märt Silla 1965
423 Tiina Sillaste N 1976
424 Karen Silts N 1988 TeamTrust
Teet Simson 1999
425 Jelena Sipunova N 1983
426 Meeli Sirvi N 1976
427 Mark Erik Skoglund M 2001
428 Tarass Snitsarenko M 1982
429 Üllar Soon M 1989 Relax Gaming
430 Jooksja nr 12306 N 1960
431 Katrina Stepanova N 1986
432 Alina Stoljarova N 2000 Myfitness Lasnamäe Linnamäe
537 Andres Suimets 1986
546 Aivar Sõerd 1964
433 Mikk Sõmersalu M 1978
434 Märt Sõmersalu M 2006
435 Kristofer Säälik M 2002 CFC
436 Katrin Zaitseva N 1996 21CC TRIATLONIKLUBI
437 Elina Zilmer N 1996
353 Jooksja nr 13455 N 1986
439 Kaur Taal M 2001 Kuusalu Spordiklubi
440 Sandra Tael N 1998 Sportland Team
441 Katrin Taho N 1976
442 Jooksja nr 13287 M 1973
Helin Tamm 1990
443 Keith Tammela N 1983 Pärnu MyFitness
444 Andres Tammesoo M 1975
445 Mihkel Tammeveski M 2000 HOK Eesti Merekool
446 Peedu Tammistu M 1990
447 Kristy Tann N 1984
448 Timo Tann M 1981
449 Timo Tarkmees M 1988
450 Liina Tarkus N 1989
451 Liisa Tarkus N 1993
536 Helena Teearu N 2001 MyFitness
453 Sergei Tenson M 1980
454 Carmen Tiivel N 2001
455 Gretel Tiivel N 2003
456 Liia Tiks N 1984 Naised Ringis
519 Jooksja nr 13684 M 1979
458 Rauno Tipner M 1989
459 Bert Tippi N 1990
460 Liisi Tolmov N 1986 Tervisesport
461 Veiko Tomingas M 1975
354 Jooksja nr 13275 N 1974
463 Liliana Torn N 1969 TÄPPSPORTLASED
464 Tõnis Trummal M 1989
465 Jekaterina Trunin N 1987
466 Jana Trunina N 1987
467 Marek Truumaa M 1987
468 Tatjana Tsurkina N 1970 MTÜ Spordiselts
469 Heiki Tuga M 1961
470 Merle Tuga N 1968
471 Kristel Turja N 1983 Saaremaa Matkaklubi
518 Marek Tõnismäe M 1975 Täppsportlased
473 Milja Tätte N 1957
474 Evelin Umalas N 1976
475 Marina Utkina N 1982
476 Kelly Uukkivi N 1982
477 Andres Uusma M 1967 MKM jooksuklubi
549 Maarja Uusväli 1989
540 Laura Vaik 1977 Trenniässad
478 Jaak Vaiknemets M 1979
479 Andi Vallik M 1980 Läänemaa KJK
480 Karolin Varik N 1990
481 Triinu Velbaum N 1981
482 Ida Viil N 1967
483 Mihkel Viilveer M 1991 Opus SK
484 JOHANN MATTIAS VIISITAMM M 2008
485 KARL GUSTAV VIISITAMM M 2008
486 Mart Viisitamm M 1980
487 Jooksja nr 13146 N 1982
488 Jooksja nr 13231 M 1989
489 Heleri Vilu N 1998
490 Martti Vilumaa M 1986
491 Aleksandra Vinogradova N 2000 JK Kalev
492 Mirjam Vint N 1977
493 Indrek Viron M 1978
494 Aet Wingborg N 1970

8 km Käimine/Kepikõnd
551 Darja Aleksandrova N 1986
552 Tiit Anmann M 1976
553 Alla Bezrukova N 1977 Sportswomen
554 Olga Gerassimov N 1979 sportswomen
555 Jooksja nr 13721 N 1959
556 Nikhil Kashyap M 1992
557 Gunnar Kender 1959
516 Ruti Kerro N 1994
559 Rida Khan N 1990
512 Raido Kivikangur M 1989
561 Jooksja nr 13478 N 1982
525 Kati Kohv N 1987
563 Jooksja nr 12227 N 1974 MyFitnes
564 Kadri Kristjuhan-Ling N 1971
Merilyn Kurg 1986
565 Eleri Lapp N 1985
566 Hannes Ling M 1972
530 Aire Lossmann N 1987
568 Kristi Luksep N 1973 Pirita
569 Jooksja nr 13288 N 1971
570 Oksana Lätt N 1985
571 Eve Merimäe N 1975
572 Karin Millerman N 1978
573 Merle Mägedik N 1963
574 Marion Mägi N 1987
575 Irina Nurikajeva N 1966 Sportswomen
576 Priit OJA M 1954
524 Ülle Pajumäe N 1968
578 Ilona Marie Pall N 1992
531 Jooksja nr 13548 N 1990
580 Kairi Peters N 1989
538 Merly Pihlaste N 1973
582 Kristel Poolgas N 1970
583 Kristel Poolgas N 1970
584 Kaisa Põlder N 1991 Sportland Team
585 Agnes Pärnamägi N 0
586 Irina Raketskaja N 1979 Sportsmenki
509 Jooksja nr 13527 N 1988
521 Moonika Rünne 1977
588 Risto Sikk M 1985
589 Liana Spiridonova N 2001
590 Jooksja nr 13580 N 1977
591 Jooksja nr 13577 N 1983
592 Julija Zolina N 1976 MyFitnes
593 Jooksja nr 13583 N 1963
594 Anne Tiikmaa N 1984
595 Jooksja nr 12330 N 1980
596 Karin Tiivel N 1976
597 Annika Vaikla N 1979
598 Anna Varep N 1991 A&O
599 Oleg Varep M 1986 A&O
600 Julia Väinaste N 1975 AS Liviko

2,3km Noortejooks
0
0
0
Erik Aron Ambach 2006
1 Erik Anmann M 2002
2 Ron-Antero Borissov M 2003 CFC Spordiklubi
Gertrud Ehrlich 2005
3 Jooksja nr 13453 M 2010 HK Tornaado
4 Anni Fedotov N 2005 CFC Jaak Mae suusakool
5 Maris Haavik N 2007
6 Maria Hendrikson N 2007
7 Alex Hrustov M 2002
8 Kaspar Jaaska M 2007 pelgulinna gümnaasium
9 Aiki Jalakas N 2002 RR Suusaklubi
10 Jooksja nr 11903 N 2006
131 Nora Adeele Kalda 2009
11 Kretel Kaljumäe N 2005 CFC
12 Mirtel Kaljumäe N 2008 CFC
13 Jooksja nr 13229 N 2002
14 Jooksja nr 13228 N 1982
15 Mattias Kasela M 2003
16 Karl Martin Kiivit M 2010
Hanna Kirsipuu 2009
17 Eldar Kolpakov M 2012 HC Panter
18 Jooksja nr 12228 N 2006
Juhan Kont 2005
19 Jooksja nr 13505 M 2006
20 Arseni Kulikov M 2012 HC PANTER
Ethel Kurist 2006
99 Margit Kuuse 2005
21 Jan Kris Kuusmann M 2007
22 Romet Käis M 2008 Etlanta
Kätlin Kääparin 2008
23 Ander-Hubert Lauri M 2009 HC Panter
24 Tambet Leima M 2008
25 Liv Leivo N 2007 Jaak Mae suusakool
26 Miia Liisa Kukk N 2007 CFC
27 Tauri Liiv M 2005 Viimsi MRJK
Laura Looskari 2007
28 Dominic Luht M 2009 HC Panter
29 Roland Luht M 2006 HC Panter
30 Vidrik Luts M 2008
31 Andre Luuk M 2005 CFC Spordiklubi
32 Kennet Luuk M 2009 CFC Spordiklubi
Mario Marchinkevicz 2007
33 Daniil Marinitš M 2010 HK Tornaado
124 Monika Meier 2007
34 Carmela Mitt N 2006
35 Miron Moltšanov M 2011 Hokiklubi Tornaado
36 HANNA-MARLEEN MÕTSNIK N 2006 klubi 21cc
37 KIRKE MÕTSNIK N 2007 klubi 21cc
129 Hanna Mägi 2005
38 Rikard Mäll M 2011 HC Panter
125 Liisa Männiko 2008
39 Adeele Neitsov N 2010 CFC Jaak Mae Suusakool
40 Egert Neitsov M 2007 MRJK Viimsi
41 Rosanna Nero N 2010 Hc Panter
42 Andre Näppi M 2007 Lindon Spordiklubi
43 Henri Näppi M 2009 CFC Suusakool
44 Kaisa-Maria Oll N 2005
45 Kristiin Heleen Oll N 2009
46 Risto Olli M 2006
47 Alisa Osipova N 2006 Piruett
48 Aron Ott M 2002 RR Suusaklubi
49 Liselle Palts N 2005 Viimsi MRJK
50 Harald Parts M 2006 Tallinna Reaalkool
51 Raimond Parts M 2003 Treeningpartner
52 Robin Pentma M 2007 Altius
Kaur Pertel 2007
53 Richard Piho M 2005 CFC
54 Patrik Tobias Pindma M 2008 Viimsi Veeklubi
55 Meri-Lill Plagnaud N 2006
56 JEGOR PROSKURIN M 2005 HC PANTER
57 Ragnar Puio M 2006
58 Emma Maria Päärson N 2007 CFC
59 Loreen Rande N 2007
60 Anna Maria Raspel N 2005 Audentese SK TTG
61 Priit Raudkivi M 2009
Grete Helena Rool 2004
62 Jooksja nr 13529 M 2008
63 Heili Ruuse N 2007 Erki Noole Kergejõustikukool
64 Mihkel Joosep Ruut M 2010 HC Panter
65 Mathias Saarela M 2007
66 Mark Samsonov M 2010 HC Panter
67 Rem Samsonov M 2005 HC Panter
68 Jooksja nr 13315 M 2005
69 Jelizaveta Seibak N 2001
70 Freia-Mia Sepp N 2006
130 Mirtel-Madleen Siimar 2007
71 Tristan Aik Sild M 2005 Treeningpartner
72 Niklas Sildre M 2005 HC Panter
73 Simon Sildre M 2008 HC Panter
74 Maria Smirnova N 2008
75 Rico Soots M 2007 HC Panter
76 SANDER STETSKI M 2002 HC Panter
77 Rostislav Strelkov M 2004
78 Kätlin Talu N 2006 Sparta
79 Emma Tammemägi N 2007 CFC
80 Harri Tammemägi M 2008
81 Johannes Tammeorg M 2004 HC Panter
128 Heleriin Tammvere 2011
126 Annabel Tedder 2004
82 Robert Telpt M 2001 MyFitness
83 Karolin Tiivel N 2009
84 Katerina Tserkassova N 2004
85 Maria Vassilevskaja N 2005
86 Milena Vassilevskaja N 2007
87 Andreas Veidemann M 2005
88 Vlad Verbitski M 2007
89 Jooksja nr 13531 M 2008
90 Jooksja nr 13532 N 2006
91 Kaspar Viksi M 2005
92 Janika Vilde N 2005 MyFitness
93 Kristina Vilde N 2001 MyFitness
94 ROOMET VILT M 2009 CFC Viimsi
95 Janely Viron N 2001
96 Holger Vitsur M 2007
97 Andre Vont M 2004 Hc Panter
98 Nora Vont N 2008 Hc Panter

Lastejooks
Andre Albri 2016
Stepan Antipov 2011 Hokiklubi Tornaado
Maribel Aulik 2015
Nikita Belikov 2011
Georg Dubrovski 2014
Ilja Gendelev 2012
Jooksja nr 13514 2010
Jooksja nr 13515 2013
Helena Haug 2016
Maria Hendrikson 2007
Helen Hints 2008
Ranel Jallai 2010
Renata Eliis Jallai 2012
Nikita Jevas 2008
Andre Juur 2009 Erki Noole Kergejõustikukool
Henry Juur 2009 Erki Noole Kergejõustikukool
Märten Jürgenson 2011
Arabella-Desiré Kahro 2010
Marten Kaljumäe 2012
Tormi Kallakas 2014
Joonas Karja 2009
Joonatan Karja 2012
Ivan Kasjantšuk 2011 HC Vipers
Chrislin Kaunissaar 2009
Kenneth Kaunissaar 2012
Jooksja nr 13650 2014
Jooksja nr 13649 2012
Amelia Marie Kiisk 2012
Karol Kivi 2010 Erki Noole Kergejõustikukool
Saara Kivi 2008 Erki Noole Kergejõustikukool
Laura Victoria Klenovski 2009
Mark Oliver Klenovski 2012
Jooksja nr 13756 2009 HC vipers
Lucillian Koroljov 2014 HC Vipers
Maximilian Koroljov 2010 HC Vipers
Nicholas Koroljov 2011 HC Vipers
Jooksja nr 13616 2012
Jooksja nr 13504 2016
Jooksja nr 13503 2011
Jooksja nr 13560 2013
Jooksja nr 13584 2016
Karl-Erik Kudu 2010
Jooksja nr 13528 2016
Isabel Kuusik 2010
MARIEL KUUSIK 2013
Revo-Ken Käär 2012
Delisa Lass 2009
Julia Latõnina 2015
Thor Ling 2014
Jooksja nr 13148 2008
Mathias Lužkov 2010
Raido Luts 2008
Kennet Luuk 2009 CFC Spordiklubi
Serena Maisa 2007
Daniel Mango 2010 Vipers HC
Anastasia Marinitš 2014
Daniil Marinitš 2010 HK Tornaado
Bianca Matsiselts 2009
Bianca Matsiselts 2009
Jooksja nr 13701 2009
Maksim Melnikov 2009
Vadim Melnikov 2007
Gert Merimäe 2009
Aleksei Mitkov 2015
Roman Mitkov 2011 HC Vipers
Miron Moltšanov 2011 Hokiklubi Tornaado
SANDRA MÕTSNIK 2014
Roger Narmont 2009 Ajakiri Jooksja
Dmitri Nitsholdt 2010 HK Tornaado
Annabel Nõmme 2013
Annabel Nõmme 2013
Oliver Nõmme 2010
Henri Näppi 2009
Laura Orn 2013
Lisandra Orn 2015
Miroslav Osipov 2012 Vipers
Andrea Paju 2013 Odlo Eesti
Kristiina Paju 2008 Odlo Eesti
Jooksja nr 13237 2011
Jooksja nr 13238 2014
Jooksja nr 13236 2011
Kate Paukson 2011
Mark-Kristjan Paukson 2013
Jooksja nr 13648 2010 Vipers
DARJA PROSKURINA 2014 HC PANTER
Cassandra-Lisete Pruul 2014
Rainis Puio 2014
Rebecca Maria Pulk 2010
Marko Puumees 2010
JASPER Pärgma 2012
Ruuben Raudkivi 2011
Jooksja nr 13243 2016
Jooksja nr 13679 2011
Neleliis Ruuse 2010
Jooksja nr 13217 2008 Erki Noole Kergjõustikukool
Kirke Marie Sarv 2008 TriSmile
Taavet Sarv 2011 TriSmile
Romet Savest 2011
Jooksja nr 13316 2009
Patrick Seppa 2008
Rebecca Sermat 2009 Erki Noole kergejõustikukool
Karl Kristofer Sillaorg 2009
Georgy Sosnovski 2015
Timofei Stetski 2017 Beebiklubi
Viktoria Stetski 2009 Edu-do
Makar Štšemeljov 2010 HC VIPERS
Savva Zemskov 2010 HK Tornaado
Alisa Zolotarjov 2014
Jakob Tann 2015
Karolin Tiivel 2009
Krista Tiivel 2009
Eliis Kristiin Treilmann 2016
Glen Rico Treilmann 2014
Sofia Trunin 2014
Ksenia Tserkassova 2007
Leonid Turovski 2012 HK VIPERS
Semjon Turovski 2009 HK VIPERS
Kristofer Valge 2012
Jooksja nr 13593 2010 HC Vipers
Henry Viron 2011
Marko Võigas 2008 Erki Noole KJK

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?