MyFitness

Eesti kõige kaunim jooksurada ootab SIND!

MyFitness Viimsi Jooks toimub 12.mail 2018 Viimsi poolsaarel. Võistluskeskus, Start ja Finiš asuvad Randvere teel Viimsi südames.

Juba kolmandat korda toimub jooksupäev MyFitnessi eestvedamisel. Kokkuvõttes toimub Viimsi Jooks juba 32. korda.

Liikuma on oodatud nii lapsed kui ka täiskasvanud. Põhidistantside pikkused on sel aastal 21,1 km (poolmaraton) ja 7,7 km. Käijatel ja kepikõndijatel  on võimalik läbida samuti 7,7 km pikkune distants. See on üks imeline rännak läbi Viimsi poolsaare. Au ja uhkusega võib seda nimetada Eesti kõige ilusaimaks jooksurajaks.

Lisaks on eraldi distants koolinoortele. Rada kulgeb võistluskeskuse vahetus ümbruses kaasates ka Viimsi terviseradasid. Distantsi pikkuseks on 2,3 km. Kõigile Viimsi koolinoortele (kuni 14 aastased k.a) on jooks tasuta.  Kõikidele väljastpoolt Viimsit tulijatele on osalustasu sümboolne 3€.

Mõeldud on ka lastele. Lastejooksud toimuvad Viimsi Keskkooli kõrval asuval uuel staadionil. Toimuvad põnevad mängud ja kohal on vahvad tegelased kes teevad laste päeva meeldejäävaks. Kõik lastejooksud on tasuta.

Pikemad distantsid kulgevad nii Viimsi asula tänavatel kui ka mööda rannikuäärt, kust avanevad lummavad vaated Soome lahele ja Tallinna siluetile. 21,1 km rada viib poolsaare tippu ja kulgeb tagasi keskusesse mööda imelisi vaateid pakkuvat Rohuneeme teed. Avastamisrõõmu on nii kohalikele kui ka neile, kes pole varem Viimsi poolsaart uudistamas käinud. Jooks on nii asfaltkattega teel kui ka kõva pinnasega metsarajal.

Eriti väljakutseid pakkuv on raja viimased 2,5 km kus tuleb ületada veel mõned järsumad tõusud ja laskumised.

Mai keskpaik on Eestis tavaliselt soe ja päikseline ning loodus on oma täies ilus õitsele löönud.

Tutvu kindlasti eelmise aasta galeriiga ja võistluse juhendiga.

Tule avasta Viimsit ja liigume üheskoos!
Registreeru

MyFitness Viimsi Jooksu sõbrad:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?