MyFitness

1. NTC Nike Training Club – treeningul kasutatakse keskmisest rohkem jooksu, hüppeharjutusi, mitmesuunalisi liikumisi, reaktsiooniharjutusi ning raskusena pigem oma keharaskust ja ‘hantlina’ paarilist. Tegemist on pigem HIT (high intensity training) või olenevalt treeningu suunitlusest klassikalise intervalltreeninguga, mille käigus arendame keha kiirust, vastupidavust, reaktsiooni ning koordinatsiooni vaheldades aktiivset tööd puhkepausidega. Iga sportlane* valib oma tempo ning treener pakub välja erinevad versioonid harjutuste sooritamiseks.

2. Let`s Dance – tantsuline treening, kus kütavad kirgi külalistreenerid Luciano ja Larz!

3. Zumba – Ainulaadne tantsuline fitness-programm, kus Ladina-Ameerika rütmid ja lihtsad sammud loovad Sulle enneolematu trennielamuse. Zumba® on intervall-treeningu meetodil tantsutund, kus vahelduvad kiiremad ja aeglasemad rütmid, mille käigus vormime oma keha ja kulutame kaloreid nii, et ise ei märkagi!

4. MyFit abs– MyFit abs on MyFitness treenerte poolt loodud kontseptsioon treening, kus fookuses on kerelihased. Treening kestab vaid 30 min. ja selle aja jooksul töötatakse efektiivselt läbi kogu kere keskosa. Koormust saavad peamiselt kõhulihased, aga ka seljalihased, mis kokku moodustavad 360-kraadise (tugeva) korseti! Just nende lihasgruppide tugevus näitab kui tugev Sa tegelikult oled ja on vajalik kõikide keerukamate harjutuste õige tehnilise soorituse jaoks.

5. MyBeat – MyBeat on MyFitness treenerite poolt loodud kontseptsioon treening, milles kasutatakse trummipulkasid. Treeningus kasutatakse kaasahaaravat muusikat, mille saatel sooritatakse erinevaid lihtsamaid liikumisi ja liigutusi ning arendatakse nii koordinatsiooni kui vastupidavust, hea tuju ning mõnus energialaeng on boonuseks. Tule ela ennast välja ja tunne end rokk-staarina!

6. KamiBo – KamiBo® avab Kaug-Ida võitluskunstide uued maailmad uues sportlikus mõõtmes! Tule koge läbi neljafaasilise kontseptsiooni erinevaid ägedaid emotsionaalseid impulsse! Mobiliseerime esimeses Qi faasis, sellele järgneb higine plahvatusohvri Warrior faas, sellele omakorda kaasahaarav võistlusfaasi ning lõpetuseks sisemise rahu ja tasakaalu faas.

7. NTC Yoga meets bodyART – lõdvestav keha ja meele treening, kus joogaharjutused põimuvad dünaamiliste venituste ja painduvusharjutustega.

8. NTC Circuit – ringtreeninguvormis toimuv NTC tund, kus kasutatakse lisaks keharaskusele erinevaid treeningvahendeid.

9. Studio X – unikaalse disainiga kõrge intensiivusega treeningstuudio, kus saad ühendada kardio- ja lihastreeningu. Treeningul on 3 erinevat harjutusjaama, kus saad joosta, raskusi tõsta ja topispalliga harjutusi teha. Jooksul kasutatav Technogym SkillMill on ideaalne trenažöör nii jooksmiseks, alakeha kui kõhulihaste treenimiseks. Tule ja avasta selle põnevaid funktsioone ja mõju Sinu kehale.

  • Upper body – ülakehale suunatud treening.
  • Abs – kerelihastele suunatud treening.
  • Total body- kogu keha treenimisele suunatud treening.

10. Step – stepi pingiga toimuv koreograafiline – tantsuline treening, mis sobib pigem edasijõudnud treenijatele, kellel on varasem stepitreeningute kogemus.

11. Dance – härra Rainer omas mahlas lahutamas meelt ja keerutamas jalga!

12. Shadowboxer – poksitreening, kus kasutatakse spetsiaalset Shadowboxer treeningvahendit, millega arendad jõudu, koordinatsiooni ja painduvust samaaegselt. Tule proovi midagi uut ja põnevat, Shadowboxer esmakordelt Eestis!

13. Dance 90`s style – 90ndate muss, vanakooli hip-hop ja täiesti ainulaadne Larz, Sa ei taha sellest ilma jääda!

14. MyFit body – MyFitness treenerite poolt loodud kontseptsioon treening, kus erinevate lihastreeningu harjutustega antakse koormus kogu kehale. Kava vahetub 2-3 kuu tagant ja iga kava keskendub kindlale treeningvahendile. Treening algab soojendusega ja lõppeb lühikese venitusosaga ning tunni põhiosas keskendutakse vaid lihastreeningule ega sooritata sammukombinatsioone, treening on sobilik igal tasemel harrastajale ja kõik osalejad saavad treenida endale sobivas tempos ning sobiva intensiivsusega. Parimas vormis Sina ootab SIND!

15. Interval Spinning – kiiremaid ja aeglasemaid intervalle sisaldav siserattatreening, mis keskendub vastupidavuse arendamisele ning suurendab kalorite kulutust ja tõstab üleüldist töövõimet. Treener paneb kaasahaarava treeningu kokku mõnusatest muusikapaladest ning treeningul tekib tunne nagu sõidaksid hoopis linnas või mägiteedel!

16. Fatburn – siserattatreening, mille pulsisagedus ja sõidutehnika on suunatud rasva põletusele.

17. MyTabata – MyFitnessi loodud kontsepttreening. Tegemist on siserattasaalis toimuva kõrge intensiivsusega intervalltreeninguga, mille kulminatsiooniks on jaapani treeneri ja sporditeadlase Izumi Tabata poolt välja töötatud intervallisüsteem, nn Tabata. Treening koosneb soojendusest, ettevalmistusest intervallideks, Tabata intervallidest, millele järgneb lühike cardio osa ning taastumine ja venitused.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?