MyFitness

Mis on Nike Training Club?

 

Nike Training Club on ÜKE (üldkehalise ettevalmistuse) stiilis rühmatreening, mis on inspireeritud spordist ning paljude tippsportlaste poolt kasutatavate harjutuste kombinatsioonidest. Süsteem, mis on välja töötatud Nike parimate treenerite poolt, julgustab sportlasi* teadlikumalt treenima ning väärtustama puhkuse ning lihashoolduse olulisust treeningprotsessis. Kui palju Sa treenid, polegi nii oluline kui see, mis on Sinu treeningu eesmärk ning tehnika treeningu jooksul.

Treeningute käigus kasutatakse erinevaid vahendeid (hantlid, sangpommid, vahurullid, matid, kummilindid, kettad, kangid jm), paljud harjutused on sooritatud treenides kasutades oma keharaskust ning igal sportlasel* on võimalus valida kergema ja raskema harjutusvariatsiooni vahel. NTC tundides on au sees tiimitunnetuse arendamine, seetõttu kasutatakse aeg-ajalt ka paarisharjutusi ning tiimides töötamist, kas siis ringtreeningu** või mõne muu formaadi näol. Iga treening keskendub ühele kolmest suunast: ENDURANCE (vastupidavus), STRENGTH (jõud) või MOBILITY (liikuvust parandav treening); mis ühise NTC Challenge programmina annavad sportlasele* nädalate lõikes tasakaalustatud füüsilise koormuse. Lisaks on sellest aastast tunniplaanis ka Nike Training Club CIRCUIT tund, mille näol on tegemist ringtreeninguga ning mille suunitlus on vastavalt tunniplaanis olevale värvile – punane tähistab ENDURANCE, must STRENGTH treeningut.

Kuigi iga treening on kindlama fookusega ühe kehalise võimekuse suuna arenamisele, on tervik piisavalt kombineeritud, et saaksid efektiivse kogu-keha treeningu. Osalema on oodatud iga treenituse tasemega sportlased* – treener pakub alati harjutusest lihtsama ning raskema variandi.

PS1! Challengega võib liituda mistahes ajal sa tahad – kui arvad, et soov on alustada novembrikuust, siis küsi esimesse treeningusse tulles treeneri käest templikaart, et saaksid hakata oma boonuseid koguma.

PS2! Challenges osalemine on igaühe vabal tahtel ning tuletame meelde, et kui sa pole pikka aega aktiivselt treeninud, siis on mõistlik alustada rahulikus tempos ja valida keha jaoks just sel hetkel sobiv koormus ning treeningus käimise sagedus. Konsulteeri treeneriga ning leidke koos optimaalne nädalane treeningute arv. Võistlust ei toimu – tervis enne templeid!

*Kui Sul on keha, siis oled Sa sportlane
**Ringtreening – harjutustest ehk nö “jaamadest” moodustub ring, mida läbitakse treeningu jooksul 2-3 korda ning igat harjutust sooritatakse 45sek – 1min. Treeningu formaat võimaldab kõigil treenida vastavalt oma füüsilisele tasemele ning soovitud tempole.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?