MyFitness

Uus Nike Training Club Challenge  – UNSTOPPABLE POWER


Millel sina end sel treeninghooajal peatada lased?
Ajapuudus, laiskus, sõltuvusttekitav TV sari või mõni täitsa uus vabandus? Koos Nike Training Club’iga – MITTE MILLEGIL. Sest sa oled võimas ja koos teiste võimsate Nike Training Club treenijate ja treeneriga oled sa peatamatu. Saa osa peatamatust jõust ja liitu Nike Training Club Challenge’ga MyFitnessi klubides alates 1. oktoobrist.

 

Mis on Nike Training Club Challenge?

Treeningud, mille käigus on võimalik templeid koguda, toimuvad valitud MyFitness’i klubides vahemikus 1.oktoober – 16.detsember ning on jagatud kolme NTC suuna vahel – vastupidavustreeningud ehk ENDURANCE, jõutreeningud ehk STRENGTH ning liikuvust parandavad ja taastavad treeningud ehk MOBILITY. Lisaks leiad sa tunniplaanist ka CIRCUIT treeningud, mis vastavalt treeningu suunitlusele realiseeruvad templina kas vastupidavus või jõutreeningu näol.

Lisamotivatsiooniks saavad Nike Training Club Challenges osalejad koguda preemiapunkte: iga trenni eest saab ühe templi ning kogutud templid annavad sulle soodustusi Nike poodides ning tagavad pääsu eritreeningutesse (vaata alla, et näha kuidas süsteem toimib). Selleks, et teie areng oleks püsiv ja treeninggraafik mitmekülgne, on Sul vaja kokku saada 20 ENDURANCE, 20 STRENGTH JA 10 MOBILITY treeningu templit. Püüa planeerida oma nädal nii, et jõuaksid võrdselt arendada nii oma vastupidavuse- kui ka jõunäitajaid, samas pakkuda kehale ka taastavaid liikuvustreeninguid, mis on treeningprotsessis olulisel kohal.

PS! Eritreeningutes osalemine tagab samuti templi. Täpsem lisainfo saabub koos treeninguga.

Millised preemiad sind ootavad?

10 trenni = -15%
20 trenni = -30%
30 trenni = -40%
50 trenni = -50%
… Ühekordne soodustus Nike esinduskauplustest.

NB! Soodusus on ühekordne ja kehtib täishinnast kuni 28.12.2018  Nike Viru ja Ülemiste poes.

  1. Vali välja meelepärane MyFitness klubi – Solaris, Postimaja, Mustamäe, Balti Jaama Turg, Ülemiste, Rävala, Viimsi, Tartu Kesklinn või MyFitness Tartu Lõunakeskus.
  2. Vaata treeningute kellaaegu MyFitnessi tunniplaanist
  3. Registeeri ennast treeningule
  4. OLE PEATAMATU!

NTC treeningud alustavad täiel võimsusel juba septembrikuust, Challenge ehk siis templite kogumise periood, kestab 1.oktoobrist 16.detsembrini.

NTC Challenge 2018 Facebooki grupiga saad liituda SIIN

NTC TUNNIPLAAN

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?