MyFitness

MyFitness Madness Race: Pirita 5km | MyFitness Madness Race: Pirita 10km

MyFitness Madness Race: Pirita 5km
Triin (Saks) Kunart 1980 Nike
Kaisa Aatonen 1989 kossumutid
Tarmo Aavaste 1973 Voller
Jaanika Aavik 1987
Siim Adamson 1989
Jooksja nr 14076 1990
Alina Agaptševa 1993
Annika Altoja 1997 Happy Feet
Jaanus Altoja 1971 Happy Feet
Maike Altoja 1971 Happy Feet
Karin Andrejev 1983 Ramirent
Karl Anton 1990
Merike Aro 1989 Kossumutid
Andres Aruksaar 1987
Agne Arumägi 1999
Nele Atonen 1983
Pille Aus 1991
Andrei Baklajev 1982 Werun
Andrei Barinov 1984 #WERUN_PRANTS_TEAM
Alla Bezrukova 1977 Sportswomen
Julia Bhomrah 1991
Jooksja nr 13325 1984
Jooksja nr 14092 1988
Jooksja nr 14154 1981 Karvased ja Ilusad 2
Jooksja nr 14200 1985 Страж Параш
Feride Celik 1988
Olesja Dmitrijeva 1989 Sportland Kristiine
Anu Ehatamm 1988
Karen Einre 1986
Carol Figueroa 1985
Jooksja nr 14182 1981
Laura Freivald 1994 Sportland Tallinn
Natalja Frolova 1982
Maarja Gawley 1975 MDMA
Maiya Noelle Gawley 2000 MDMA
Merli Gebruk 1980 MIKS?!
Olga Gerassimov 1979 sportswomen
Jooksja nr 13858 1992
James Gray 1978
Robert Grossmann 1987 Semetron
Kerli Haas 1990 Beebifitness
Jarmo Haljas 2003
Evely Heinpalu 1979 SportsDirect
Sirje Hiiesalu 1980
Jooksja nr 14208 1988 Han Duo
Elen Horeva 1993 Horticom
Liis Hulkko 1994 Beebi fitness
Veronika Härm 1979
Kirke Härma-Tamme 1986 Mudamiljon trenni päevas
Nadežda Ivanova 1992
Eduard Jakson 1985
Aare Jamnes 1989 Sisekaitseakadeemia
Tiit Janson 1981
Arianna Sofia Jater 2001
Jooksja nr 14201 1987
Tõnis Joarand 1991
Erki Jolla 1994
Jooksja nr 14058 1980 Naised Ringis
Taavi Järvsoo 1985
Juhan Jürlau 1988 Segapudru
Mana Kaasik 1992
Taavi Kaasik 1998
Eliko Kahar-Kütt 1985 Sportland Kristiine
Eerik Kaiste 1989 One More Rep
Kairit Kalamägi 1988 KIIRET POLE
Kauri Kalbre 1992
Dave Kaljuste 1982
Jooksja nr 14215 1994
Kristo Kamm 1989
Lemmit Kaplinski 1980
Merin Kappasto 1980 Voller
Jooksja nr 14142 1997
Mirko Karu 1991 Printsess.eu
Laura Kasak 1991 Voller
Jooksja nr 14090 1974
Riho Kerge 1985 Naised Ringis
Juri Keshmanov 2005
Jooksja nr 13891 1984 PinkRabbit
Timo Kingumets 1992 One More Rep
Jooksja nr 14104 1994 Kossumutid
Keidi Kitt 1995 MOOSIPALLID
Käthi Kivi 1989
Marti Kivi 1995
Silver Kivi 1986
Veiko Kivirand 1984 VaimValmis
Erko Kivro 1984
Jooksja nr 14149 1980 Karvased ja Ilusad 1
Christo Klettenberg 1989
Mario Klimov 1991 Semetron
Liina Koit 1985 MOOSIPALLID
Jooksja nr 14156 1980 Karvased ja Ilusad 3
Erkki Kollom 1994
ELIISABT KOOL 2003 CFC Suusakool
Jooksja nr 14125 1986
Aron Kristjan Kovru 1995 Sportland Tallinn
Sergei Krasii 1988
Christin Liis Krass 1999
Triin Kukk 1993
Hannes Kunart 1975 Nike
Willem Kuningas 1989
Hardo Kuslap 1989
Riin Kustavson 1994 Sportland Ülemiste
Ljubov Kutovaja 1984
Erki Kuus 1997 Happy Feet
Piret Kuusk 1981
Laina Kuuskla 1986
Inga Kõiv 1972
Margit Käbin 1989 Nike
Rait Käbin 1981 Nike
Kaidi Külaots 1992
Marti Küttis 1992
Jooksja nr 13139 1986
Jooksja nr 13132 1992 SportsDirect
Jooksja nr 14152 1981 Karvased ja Ilusad 2
Hanna-Liisa Lagle 1992
Risto Laidla 1984 One More Rep
Kädi Laine 1979 RIKS
Gerli Lang 1998
Lare Patrik Lankinen 1992 Kapsapirukad
Jooksja nr 14211 1992 Kapsapirukad
Jane Lanno 1994 Sportland Office
Caroline Lasseron 1984
Jooksja nr 13948 1993 Sportland Tallinn
Henri Leht 1998
Karmen Lehtla 1988 Horticom
Jooksja nr 14105 1989 kossumutid
Kaie Leidsaar 1981 Mudamiljon trenni päevas
Alari Lell 1976 Nike
Jooksja nr 14153 1981 Karvased ja Ilusad 2
Allar Leo 1987
Laura Liivrand 1992
Leidi Lind 1983 Sportland Office
Katrin Lipstal 1983
Grete-Liis Loog 1996 Sporland Kristiine
Marko Luik 1984
Kairi Lumberg 1984
Margo Maasik 0 Pirita Myfitness
Magnus Mangusson 2004
Tanel Mangusson 1975
Willem Mangusson 2003
Katriin Mats 1990 BORNtoSQUAT
Andrea Matsina 1991
Maris Matskin 1993
Terje Menert 1987
Erle Meresmaa 1984 MRJK
Madli Merila 1983 MOOSIPALLID
Jooksja nr 14147 1981 Karvased ja Ilusad 1
Hannes Metssalu 1993
Holger Mies 1968
Marko Miir 1983 Printsess.eu
Ljudmilla Mikson 1982
Martin Minin 1984 Semetron
Andra Moistus 1996
Jooksja nr 14166 1984
Raimo Mustonen 1976
Janne Muttik 1997
Triin Mõisaäär 1984
Gerlyn Mäepea 1993 One More Rep
Mariliis Mänd 1987
Karmen Mändla 1992 Sportland Office
Pille-Riin Mändoja 1994 Sportland Kristiine
Sander Mändoja 1989 2. jalaväebrigaad
Mirjam Mätlik 1975 MRJK
Eva Mari Müts 1988
Vilve Naarits 1976 One More Rep
Riho Nahkor 1983
Jooksja nr 14148 1981 Karvased ja Ilusad 1
Kristel Nei 1989 Sportland Office
Jooksja nr 14143 1989
Kirill Nikodimov 1988
Marek Norit 1983 Segapudru
Jooksja nr 14203 1966 sportswomen
Margus Nurmela 1978 Voller
Märt Nõmmerga 1988
Timo Oja 1987
Jooksja nr 14151 1981 Karvased ja Ilusad 2
Brita Olesk 1994
Javier Ortiz 1970
Silver Ott 1985
Evelin Pajula 1980 PPA jooksuklubi
Jooksja nr 13620 1997 Happy Feet
Lagle Palo-Vavulin 1984
Irina Panina 1988
Hendri Parrol 1991 Segapudru
Kaido Parv 1981
Martin Petoffer 1989
Mardo Petrov 1997
Tatjana Petrovits 1983
Jooksja nr 13932 1978
Rauno Pihlak 1989
Ljudmilla Pilk 1985 Beebifitness
Märt Pilliroog 2000
Pille Pirn 1976
Risto Pirnpuu 1994 Sportland Ülemiste
Jooksja nr 14163 1979 Karvased ja Ilusad 4
Aleksandr Ponomarjov 1985 Страж Параш
Kristi Posti 1987
Jooksja nr 14128 1988 #WERUN_PRANTS_TEAM
Märt Puusepp 1988 Nike
Jooksja nr 14159 1979 Karvased ja Ilusad 4
Kaisa Põlder 1991 Sportland Ülemiste
Kristjan Pärna 1993
Sven Raba 1993
Jooksja nr 14171 1979 Sportswomen
Edgar Randmets 1990
Karl Randmäe 1990
Jooksja nr 14158 1981 Karased ja Ilusad 4
Risto Rauk 1988
Reigo Reinberg 1984 Voller
Artur Reinpõld 1997
Kai Rikko 1988 One More Rep
Carolyn Rist 1989 KIIRET POLE
Jooksja nr 14155 1984 Karvased ja Ilusad 3
Jooksja nr 13131 1986 SportsDirect
Rene Ron 2000
Kiret Rooba 1985 Beebifitness
Ievgenia Rudkovska 1990
Maksim Rudoi 1989 Страж Параш
Stanislava Russakova 1986 MIKS?!
Garri-Kerto Rägastik 1988
Silja Rämson 1989 Sportland Tallinn
Jooksja nr 13422 1989 Sportland Ülemiste
Liis Saks 1981 KIIRET POLE
Jooksja nr 14132 1983
Raul Sarapik 1982 Horticom
Jaago Schmuul 1979
Enn Semjonov 1988 Naised Ringis
Jooksja nr 13931 1990 VaimValmis
Andrei Sevela 1981
Jelena Solomina 1975 #WERUN_PRANTS_TEAM
Irina Sooläte 1978
Marju Soonets 1986
Gredi Sooväli 1990
Liina Sooäär 1987 Ramirent
Irina Suhhova 1984
Jooksja nr 13951 1988
Jooksja nr 14150 1981 Karvased ja Ilusad 1
Aljona Šatalova 1984 Semetron
Ksenia Šljapnikova 1992
Oksana Zahharova 1980
Jooksja nr 13297 1998 Sportland Kristiine
Tambet Tallo 1988
Jooksja nr 14070 1988 Ramirent
Jooksja nr 13859 1994 Sportland Ülemiste
Helin Tamm 1990
Viktoria Tamm 1995
Oskar Tammejõe 1992
Jaan Tarmak 1985 Segapudru
Ülari Teder 1986 Reach-U
Liisa Teedla 1992 Printsess.eu
Jooksja nr 14161 1981 Karvased ja Ilusad 3
Teno Telgma 1987 Voller
Taisi Telve 1994
Marina Tihhonova 1999
Jooksja nr 14160 1981 Karvased ja Ilusad 3
Urmas Tiirik 1988
Terje Tikka 1987 Printsess.eu
Liia Tiks 1984 Naised Ringis
Trevor Tiks 1979 Naised Ringis
Jooksja nr 13901 1995 SportsDirect
Luiza Tolokonnikova 1999
Oleg Toming 1988 Страж Параш
Feliks Toomsoo 1994
Aleksei Trei 1988
Joosep Truu 1988 Segapudru
Valeri Tšernõš 1982
Kristina Tõnismäe 1985
Reelika Tähka 1983 Horticom
Riina Udu 1986 Ramirent
Birgit Uibu 1991
Age Utt 1986
Keilika Uudikas 1988
Kelly Uukkivi 1982 Mudamiljon trenni päevas
Danii Uusoja 1998 MDMA
Teele Vaga 1988
Signe Valdmann 1983
Kuldar Vallandi 1992 Kapsapirukad
Katrina Van der Valk 1991
Valentina Vandiseva 1985
Kadi Vannus 1998
Karolin Varik 1990
Krislin Varis 1989
Stella Vask 1998 Sportland Ülemiste
Jooksja nr 14164 1979 Karvased ja Ilusad 4
Maia-Liisa Veldi 2002
Riin Vent 1992
Liisi Vibu 1995
Kätlin Vikbladh 1990 KIIRET POLE
Jooksja nr 14174 1977
Reelika Virma 1995
Siljar Viru 1984
Jooksja nr 14176 1974 TallinkFitness
Jooksja nr 13854 1985 BeebiFitness
Jooksja nr 14093 1985
Anna Maria Võsu 1984
Patrick Wassenaar 1984
Aet Wingborg 1970
Riin Õnnis 1991 Soovin joosta ühes stardis koos Willem Kuningasega
Ekaterina Yakovleva 1987

MyFitness Madness Race: Pirita 10km
Sirli Antsmaa 1989 Sportland Team
Anais Arnout 1987
Marek Grigorjev 1999 Myfitness Lasnamäe Linnamäe
Sven Heiberg 1977
Mari Helstein 1989
Piret Helve 1984
Harsel Holm 1989
Lauri Jakobson 1991
Olari Jakobson 2001
Kertu Jõgi 1989 Sportland Team
Hanna Järvelaid 1996
Teele Kirimägi 1995 Sportland team
Mari Laasma 1979
Aimar Liiver 1974 Telia SK
Sam Lowden 1993
Alari Lumberg 1982 Treeningpartner
Tarvi Matsiselts 1974
Matis Merivee 1980 BronxWood tiim
Andrei Mihhailov 2000 MyFitness Lasnamäe Linnamäe
Tauri Mikk 1988
Jooksja nr 13160 1991 Sub-zero Waste
Rita Muttel 1982
Jooksja nr 14112 1989 Sub-zero Waste
Aljona Pintsuk 1987
Mati Puda 1984
Sten Pärnits 1991
Jooksja nr 13868 1993 Sub-zero Waste
Margus Raud 1986
Jooksja nr 14049 1993
Heiki Rebane 1982 OCR Estonia
Taavi Siilbek 1983
Raimo Simson 1982
Lauri Teder 1980 EveryPay
Deniss Teljakov 1991 Sub-zero Waste
Martin Tiisler 1979
Rauno Tiits 1984 OCR Estonia
Marec Tinnuri 1982
Indrek Vait 1981 OCR Estonia
Vladislav Vereskun 1993
Ronald Vimberg 1996
Marko Viru 1984 OCR Estonia
Jooksja nr 13861 1991 sub zero waste
Kristin Ülevaino 1999

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?