MyFitness

9.juunil toimub Pirita Terviseradadel „MyFitness Madness Race: Pirita“
See on MyFitnessi poolt korraldatav ning Pirital esmakordselt toimuv takistusjooks mis pakub osalejatele nii meelelahutust kui ka väljakutseid ja mis kõige olulisem – kustumatuid emotsioone.

MyFitness alustas Madness Race nimelise takistusjooksude sarja korraldamist 2017. aastal ja jätkab populaarseks saanud sarjaga ka sel aastal.

Pirita etapi pikkuseks on 5km ja rajal tuleb läbida 25 erineva raskusastmega takistust. Pirita jõeäärsed tõusud ja laskumised on juba ise päris suureks väljakutseks, lisa sinna veel takistused ja kokku saad päris hea kombo. Kui sellest jääb väheks, siis on võimalus läbida rada kaks korda. Pirita Terviserajad on kauni loodusega. Oleme sellest teinud põneva ja väljakutseid pakkuva takistusteraja kust ei puudu muda, vesi, plangud ega ronimised. Rajale ei jää keegi ja kõik jõuavad lõpuni!!

Meenutusi eelmisest aastast:

 

MyFitnessi teised üritused:
MyFitness Madness Race: Keila

MyFitness Madness Race sõbrad:

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?