MyFitness

Võistluskeskuse asukoha leiad  SIIT

VÕISTLUSKESKUS- avatakse kell 10:30.

PARKIMINE- on tasuta. Tule aegsalt kohale, et vältida suuri sekeldusi. Sujuva parkimise huvides soovitame auto parkida üle tee asuvasse Pirita Selveri parklasse.

REGISTRATUUR – oma nime ja dokumendi alusel saad endale ajavõtukiibi mis pannakse ümber pahkluu. NB! Võistluse iseloomust lähtuvalt tehakse number markeriga kehale (põsk, käsi). Pärast võistlust on Registratuuris võimalik marker nahalt eemaldada

WC –asub võistluskeskuses ning rajal . Üks WC on paigutatud ka rajale – lühikesel distantsil 2.5 km peal ning pikal distantsil nii 2,5 kui ka 7.5 km peal.

PAKIHOID –pakihoid asub võistluskeskuses. Sinna saad tasuta jätta koti oma asjadega.

ESMAABI – võistluskeskuses on kiirabi brigaad kes saab Sind aidata kui vajad meditsiinilist abi. Samuti on brigaad raja peal lühikesel distantsil 2.5 km peal ning pikal distantsil 7.5 km peal.

START – esimene start on kell 12. Stardid antakse iga 5 minuti tagant.

STARDIGRUPID – oma stardigrupi leiad võistluse KODULEHELT hiljemalt 7.juunil.

FINIŠ – kõiki lõpetajaid ootab jook ja medal. Sinu päralt on au ja kuulsus! Tee oma lõpetamine eriliseks! Ela ennast välja – Sul on selleks täielik õigus! Kohal on fotograafid kes jäädvustavad Su emotsioone.

RADA –tutvu kindlasti raja ja takistustega enne võistlust. Lisapõnevuse tekitamiseks võib takistuste järjekord olla erinev kui kaardil olevad numbrid. Rajal läbitakse erinevaid takistusi mis võivad kahjustada elektroonikaseadmeid. Elektroonika kasutamine ( mobiiltelefon,kell jne) on  omal vastutusel.

TAKISTUSED -ei ole kellelegi eluohtlikud. Vali endale sobiv võistlustempo ja kõik läheb kenasti. Juhime tähelepanu, et mõned takistused ei ole sobilikud klaustrofoobiat või epilepsiat põdevatele osalejatele. Antud takistuste juures on võimalik teha karistusring või seista paigal ettenähtud karistusaeg. Takistuste ületamisel võid kasutada oma tiimiliikmete või teiste võistlejate abi. Olge leidlikud ja iga raskus on ületatav.

TOITLUSTUS – palume võtta arvesse,et koha peal toitlustus puudub. Lähim toidupood ja söögikohad asuvad üle tee Pirita Selveris.

FOTOGRAFEERIMINE – korraldaja teeb võistlusest pilte mida saab hiljem kodulehelt ja Sportfoto.ee lehelt järgi vaadata.

KORRALDUSMEESKOND- on KOLLASTES vestides ja seljapeal on kirjutatud TEAM. Kui Sul on küsimusi või abi vaja siis astu julgelt ligi.

AUTASUSTAMINE-toimub võistluskeskuses orienteeruvalt kell 14! See sõltub osalejate ja gruppide lõplikust arvust.

RIIETUS!!! -pane selga sellised riided mis võivad mustaks saada ja pole väga kahju kui kuskilt midagi veidi rebeneb. KEELATUD on panna jalga naelikud – see on kõikide võistlejate turvalisuse ja ka takistuste säilimise  huvides. Naelikutega starti ei lubata!

PESEMINE –kohapeal on ennast võimalik pesta 2€ tasu eest Pirita Spordikeskuse ruumides. Tasuta saab pesta ennast MyFitness Pirita klubis (asub 700m kaugusel) medali ettenäitamisel. Seal on võimalik nautida ka sauna ning hea ilma korral terrassil lõõgastuda.

JOOGIVESI! Ära palun viska oma finišis saadud pudelit minema. Säästame loodust. Sa saad oma pudeli Võistluskeskuses uuesti puhta joogiveega täita.

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?