MyFitness

MyFitness Noortetreening

Treener Airi Põdra

MyFitness Noortetreening on 12-15-aastastele noortele mõeldud lõbus ja kaasahaarav üldfüüsiline treening. Stuudio treeningutes õpitakse meie kogenud treenerite juhendamisel harjutuste õiget tehnikat, arendatakse erinevaid kehalisi võimeid ning vastupidavust. Keskendume noorte mitmekülgsele arengule läbi põnevate ja lõbusate treeningute.

Paketi raames on lapsel võimalik klubi külastada kõikidel lahtiolekuaegadel sealjuures kõik alla 16-aastased peavad treeningutevälisel ajal klubi külastades olema lapsevanema või täisealise isiku järelvalve all. Lapse treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

Treeningut juhendab alati särav ja positiivsust täis treener Airi Põdra.

MyFitness pakub MyFitness Noortetreeningu külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega 20€/kuus. Treeningud toimuvad kaks korda nädalas.

Lepingut palume sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi. MyFitness Noortetreening treeningpaketi kuutasu sisaldab vaid lepingujärgseid treeninguid. Lisatreeningud treeneri juhendamisel on lisatasu eest.

Esmane proovitreening on TASUTA! 

Treeningute toimumisajad:

Esmaspäeviti ja neljapäeviti 16.00-17.00
TÄHELEPANU Riigi- ja rahvuspühadel treeninguid ei toimu.

Küsimuste korral palume ühendust võtta järgmiste kontatkidega:
MyFitness Viljandi klienditeenindus viljandi@myfitness.ee, tel 434 5245
MyFitness Viljadi juhataja Aili Laas aili.laas@myfitness.ee, tel 434 5600

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

MyFitness

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?