MyFitness

MyFitness Noortetreening
Teens Training Club

MyFitness Noortetreening on 12-15-aastastele noortele mõeldud lõbus ja kaasahaarav üldfüüsiline treening. Stuudio treeningutes õpitakse meie kogenud treenerite juhendamisel harjutuste õiget tehnikat, arendatakse erinevaid kehalisi võimeid ning vastupidavust. Keskendume noorte mitmekülgsele arengule läbi põnevate ja lõbusate treeningute.

Paketi raames on lapsel võimalik klubi külastada kõikidel lahtiolekuaegadel sealjuures kõik alla 16-aastased peavad treeningutevälisel ajal klubi külastades olema lapsevanema või täisealise isiku järelvalve all. Lapse treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

Treeningut juhendab alati särav ja positiivsust täis treener Airi Põdra.

MyFitness pakub MyFitness Noortetreeningu külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega 20€/kuus. Treeningud toimuvad kaks korda nädalas.

Lepingut palume sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi. MyFitness Noortetreening treeningpaketi kuutasu sisaldab vaid lepingujärgseid treeninguid. Lisatreeningud treeneri juhendamisel on lisatasu eest.

Esmane proovitreening on TASUTA! 

Treeningute toimumisajad:

Esmaspäeviti ja neljapäeviti 16.00-17.00
TÄHELEPANU Riigi- ja rahvuspühadel treeninguid ei toimu.

 

ShowtantsShowtants

MyFitness  Showtants treeningud 12-15 aastastele noortele toimuvad 2x nädalas, K kell 16.00-17.00 ja R kell 15.30-16.30. Riigi- ja rahvuspühadel treeninguid ei toimu.

Showtantsu juhendab Kristel Saar, kes on ise olnud 16 aastat võistlustantsija.

Treeningu eesmärk on liikumine ja erinevate tantsukombinatsioonide õppimine. Läbi tantsulise liikumise areneb koordinatsioon ja füüsiline võimekus. Tantsimine tõstab enesekindlust, mis on tänapäeval tütarlaste puhul väga oluline. Tants motiveerib, julgustab ja loob uusi sõpru!

MyFitness pakub Showtantsutreeningute külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega 20€/kuus. Liituda võib jooksvalt aasta ringi!

Esimene proovitreening  on TASUTA!

Paketi raames on lapsel võimalik klubi külastada kõikidel lahtiolekuaegadel sealjuures kõik alla 16-aastased peavad treeningutevälisel ajal klubi külastades olema lapsevanema või täisealise isiku järelvalve all. Lapse treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

Lepingut palume sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi.

 

Väikelaste võimlemine 3-5 aastastele

 

Treening toimub 1x nädalas N kell 17.10-17.55

Väikelaste treeningu eesmärk on arendada last füüsiliselt läbi mängu ja tantsulise liikumise. Tänapäeva nutiajastus on oluline, et lapsel oleks liikumine võimalikult mäguline ja kaasahaarav. Tunnis tehakse erinevaid võimlemisharjutusi, läbitakse takistusradu, tehakse rütmimänge ja pannakse kokku lihtsamaid tantsulisi liikumisi. Tantsutrennis on võimalik lapsel kasutada oma loovust ja õppida end paremini väljendama.

  • 1x külastus lapsele 4.50€
  • 1x külastus vanemaga koos 10€

 Kui vanem soovib samal ajal ise jõusaali või rühmatreeningut külastada, siis võimalik osta sooduspilet 10€. Hind sisaldab nii lapse kui ka täiskasvanu klubi pääset!

 

Lisaks juhime tähelepanu, et:

  • 3-5 aastaste laste vanematel on lubatud klubisse siseneda eesmärgiga abistada lapsi riiete vahetamisel enne ja pärast treeningut;
  • Palume lapsevanematel treeningu efektiivsuse tagamiseks treeningu toimumise ajal kohapeal mitte viibida;
  • lubame lapsi klubisse mitte varem kui 15 min enne treeningu algust ja 15 min pärast treeningu lõppu;
  • Kui vanem soovib samal ajal ise jõusaali või rühmatreeningut külastada, siis võimalik osta sooduspilet 10€. Hind sisaldab nii lapse kui ka täiskasvanu klubi pääset!

 

TÄHELEPANU! MyFitnessi Huvikool “MyFitness Sport“ omab Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba vastavalt kantsleri käskirjale nr.1.1-3./17/114 alates 31.mai 2017.a., mille alusel kantakse makstud kuutasud tuludeklaratsioonis koolituskulude alla ning sellelt saab lapsvanem tagasi tulumaksu osa. Tasutud maksed esitab Maksu- ja Tolliametile My Fitness AS.

Trennis näeme!
Sinu MyFitness

 

Küsimuste korral palume ühendust võtta järgmiste kontatkidega:
MyFitness Viljandi klienditeenindus viljandi@myfitness.ee, tel 434 5245
MyFitness Viljadi juhataja Aili Laas aili.laas@myfitness.ee, tel 434 5600

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?