MyFitness

Teens Training ClubTeens Training Club on 12-15-aastastele noortele mõeldud lõbus ja kaasahaarav üldfüüsiline treening.

Stuudio treeningutes õpitakse meie kogenud treenerite juhendamisel harjutuste õiget tehnikat, arendatakse erinevaid kehalisi võimeid ning vastupidavust. Keskendume  noorte mitmekülgsele arengule läbi põnevate ja lõbusate treeningute.

 

Paketi raames on lapsel võimalik klubi külastada kõikidel lahtiolekuaegadel sealjuures kõik alla 16-aastased peavad treeningutevälisel ajal klubi külastades olema lapsevanema või täisealise isiku järelvalve all. Lapse treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

Treener Siim Kängsepp

Treener Helle-Riin Sõmer

Treeninguid juhendavad alati säravad ja positiivsust täis treenerid Helle-Riin Sõmer ja Siim Kängsepp.                    

 

 

MyFitness pakub Teens Training Club külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega 32€/kuus. Treeningud toimuvad kaks korda nädalas.

Lepingut palume sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi. Teens Training Club treeningpaketi kuutasu sisaldab vaid lepingujärgseid treeninguid. Lisatreeningud treeneri juhendamisel on lisatasu eest.

Esmane proovitreening on TASUTA! 

Treeningute toimumisajad:

Teisipäeviti kell 15.30-16.30;
Neljapäeviti kell 16.00-17.00.

TÄHELEPANU! Riigi- ja rahvuspühadel treeninguid ei toimu.

MyFitnessi Huvikool “MyFitness Sport“ omab Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba vastavalt kantsleri käskirjale nr.1.1-3./17/114 alates 31.mai 2017.a., mille alusel kantakse alates 01.09.2017.a makstud kuutasud tuludeklaratsioonis koolituskulude alla ning sellelt saab lapsevanem tagasi tulumaksu osa. Tasutud maksed esitab Maksu- ja Tolliametile My Fitness AS.

Trennis näeme!
Sinu MyFitness

Küsimuste korral palume ühendust võtta järgmiste kontatkidega:
MyFitness Tartu Kesklinn klienditeenindus  tartukesklinn@myfitness.ee, tel 7362990

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?