MyFitness

Taipoks on universaalne võitluskunst, mis on pika ajalooga ja pärit Taimaalt. Eestis väga populaarne võitluskunst sobib nii meestele, kui naistele kes soovivad õppida lööke poksikotti, harjutada paarilisega löökide tõrjeid, põikeid ja blokke ning saada parem kontroll oma keha tasakaalu üle. Taipoksi treeningutel harjutatakse lööke käte, jalgade, põlvede ja küünarnukkidega. Samuti õpitakse löökide püüdeid ja püstivõitlust ehk klintshi. Treeningutel keskendutakse lisaks taipoksi tehnikale ka parema füüsilise vormi treenimisele, tehakse harjutusi oma keha raskusega, kätekõverdusi, hüppeid ja lööke poksikotti, mis on hea füüsilise raskusega trenn. Õpetame lisaks taipoksile ka muid erinevaid võitluskunstide stiile, kickboxi K1 reeglitega ja poksitehnika aluseid. Kõik treenerid on koolitatud oma ala parimate poolt ja omavad aastatepikkust praktikat võitluskunstides. Kõik huvilised on teretulnud.

Jõud
Painduvus
Intensiivsus
Koreograafia
  • Taipoks

  • Taipoks

  • Taipoks

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?