MyFitness

Uus Nike Training Club Challenge  – UNSTOPPABLE POWER

Millel sina end sel treeninghooajal peatada lased? Ajapuudus, laiskus, sõltuvusttekitav TV sari või mõni täitsa uus vabandus? Koos Nike Training Club’iga – MITTE MILLEGIL. Sest sa oled võimas ja koos teiste võimsate Nike Training Club treenijate ja treeneriga oled sa peatamatu. Saa osa peatamatust jõust ja liitu Nike Training Club Challenge’ga MyFitnessi klubides alates 7. jaanuarist.

Mis on aga Nike Training Club?

Nike Training Club on ÜKE (üldkehalise ettevalmistuse) stiilis rühmatreening, mis on inspireeritud spordist ning paljude tippsportlaste poolt kasutatavate harjutuste kombinatsioonidest. Süsteem, mis on välja töötatud Nike parimate treenerite poolt, julgustab sportlasi* teadlikumalt treenima ning väärtustama puhkuse ning lihashoolduse olulisust treeningprotsessis. Kui palju Sa treenid, polegi nii oluline kui see, mis on Sinu treeningu eesmärk ning tehnika treeningu jooksul.

Treeningute käigus kasutatakse erinevaid vahendeid (hantlid, sangpommid, vahurullid, matid, kummilindid, kettad, kangid jm), paljud harjutused on sooritatud treenides kasutades oma keharaskust ning igal sportlasel* on võimalus valida kergema ja raskema harjutusvariatsiooni vahel. NTC tundides on au sees tiimitunnetuse arendamine, seetõttu kasutatakse aeg-ajalt ka paarisharjutusi ning tiimides töötamist, kas siis ringtreeningu** või mõne muu formaadi näol. Iga treening keskendub ühele kolmest suunast: ENDURANCE (vastupidavus), STRENGTH (jõud) või MOBILITY (liikuvust parandav treening); mis ühise NTC Challenge programmina annavad sportlasele* nädalate lõikes tasakaalustatud füüsilise koormuse. Lisaks on sellest aastast tunniplaanis ka Nike Training Club CIRCUIT tund, mille näol on tegemist ringtreeninguga ning mille suunitlus on vastavalt tunniplaanis olevale värvile – punane tähistab ENDURANCE, must STRENGTH treeningut.

PS! Kõigile mitte-MyFitnessi liikmetele on kõikidesse NTC tundidesse sissepääs 5€

LISAINFO

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?