MyFitness

Uus Nike Training Club Challenge  – UNSTOPPABLE POWER


Millel sina end sel treeninghooajal peatada lased?
 Ajapuudus, laiskus, sõltuvusttekitav TV sari või mõni täitsa uus vabandus? Koos Nike Training Club’iga – MITTE MILLELGI. Sest sa oled võimas ja koos teiste võimsate Nike Training Club treenijate ja treeneriga oled sa peatamatu. Saa osa peatamatust jõust ja liitu Nike Training Club Challenge’ga MyFitnessi klubides alates 7. jaanuarist.

PS! Kõigile mitte-MyFitnessi liikmetele on kõikidesse NTC tundidesse sissepääs 5€

Treeningud, mille käigus on võimalik templeid koguda, toimuvad valitud MyFitness’i klubides vahemikus 7.jaanuar – 16.märts ning on jagatud kolme NTC suuna vahel – vastupidavustreeningud ehk ENDURANCE, jõutreeningud ehk STRENGTH ning liikuvust parandavad ja taastavad treeningud ehk MOBILITY. Lisaks leiad sa tunniplaanist ka CIRCUIT treeningud, mis vastavalt treeningu suunitlusele realiseeruvad templina kas vastupidavus või jõutreeningu näol. Lisaks on võimalus külastada ka NTC Yoga treeningut, mis annab sulle templi MOBILITY arvestusse.

Lisamotivatsiooniks saavad Nike Training Club Challenges osalejad koguda preemiapunkte: iga trenni eest saab ühe templi ning kogutud templid annavad sulle soodustusi Nike poodides ning tagavad pääsu eritreeningutesse (vaata alla, et näha kuidas süsteem toimib).

Selle Challenge eriauhinnaks 50 templi kogujale on priipääse Nike Training Day’le.

Millised preemiad sind ootavad?

10 trenni = -15%
20 trenni = -30%
30 trenni = -40%
50 trenni = -50%
… Ühekordne soodustus Nike esinduskauplustest.

NB! Soodusus on ühekordne ja kehtib täishinnast kuni 31.03.2019  Nike Viru ja Ülemiste poes.

Selleks, et teie areng oleks püsiv ja treeninggraafik mitmekülgne, on Sul vaja kokku saada 20 ENDURANCE, 20 STRENGTH JA 10 MOBILITY treeningu templit. Püüa planeerida oma nädal nii, et jõuaksid võrdselt arendada nii oma vastupidavuse- kui ka jõunäitajaid, samas pakkuda kehale ka taastavaid liikuvustreeninguid, mis on treeningprotsessis olulisel kohal. Kõigi rõõmuks on sel korral tagasi ka TESTID – info nende kohta Facebooki grupis

PS! Eritreeningutes osalemine tagab samuti templi. Täpsem lisainfo saabub koos treeninguga.

  1. Vali välja meelepärane MyFitness klubi – Solaris, Postimaja, Mustamäe, Balti Jaama Turg, Ülemiste, Rävala, Viimsi, Tartu Kesklinn,  Tartu Annelinn või Tartu Lõunakeskus.
  2. Vaata treeningute kellaaegu MyFitnessi tunniplaanist
  3. Registeeri ennast treeningule
  4. OLE PEATAMATU!

OLE PEATAMATU!

Challengega võid liituda igal ajal + kutsu sõber ka trenni!

NTC Challenge 2019 Facebooki grupiga saad liituda SIIN

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?