MyFitness

02.11 – 08.11 tähistame MyFitness Lõunakeskuse 12. sünnipäeva. Plaanis on sel puhul rohkelt eritreeninguid – sealhulgas tippkokk Joel Ostratiga, Vanemuise esisolisti Maria Engeliga ning muusikute Allana Kasuk ja Indrek Ventmanniga. Lisaks loomulikult ka meie parimate treenerite eritreeningud. Tutvu kõikide meie sünnipäevanädala eritreeningute klubi tunniplaanis siin.

Treeninguid toetavad oma toodete ja teenustega: Teater Vanemuine, Apollo, ProFysio, Joel Ostrat oma uudistoodetega, A. Le.Coq, RedBull, Drifthall, Puls, Boost, Sportland, Nocco ja Barebelles, Astri Arena, Massöör Karina, Gloria Iluteenised ja muidugi ka MyFitness enda teenuste ja toodetega.

Terve sünnipäevanädala jooksul seikleb Tartus ringi ka MyFitnessi auto, mille suhtes tuleb kindlasti silmad lahti hoida. Kõneta juhti ja ütle salasõna “MyTosin” ning keeruta endale erinevaid mõnusaid auhindu – MyFitnessi toodetest kuni 30-päeva perioodikaartideni!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?