MyFitness

Jõusaalis on olemas kõik vahendid ja võimalused ideaalseks treeninguks: kardiopark, vabade raskuste ala, venitusala. Klubis on lai valik kaasaaegseid Technogym jõusaali seadmed. Uudse võimalusena pakume kardiopargil treenides jälgida videoekraanil toimuvat. Lisaks on jõusaalis täiesti uus treenimisvõimalus- Life Fitness  Synrgy360 XL. Tegemist on funktsionaalse treeningu alaga ja antud alal hakkab toimuma ka ringtreening, mis on põnevaks vahelduseks tavalisele jõusaali treeningule. Samuti toimub meil Jõusaali ABC tund, mis aitab jõusaalis orienteeruda ka algajatel ning kus treener tutvustab kõiki klubis olevaid jõusaali seadmeid ja treenimise põhitõdesid. Tund toimub nii eesti kui ka vene keeles.

Treeningstuudios pakume treeninguid igas stiilis ja igale maitsele. Esindatud on cardio, strength, body & mind tunnid. Loe põhjalikku infot rühmatreeningute kohta siit. Muuhulgas on meie tunniplaanis populaarsed Les Mills treeningud.

MyFitness Lasnamäe spinningustuudio mahutab ühte tundi kuni 35 inimest. Spinningustuudio on varustatud “MyRide+” süsteemiga. See on virtuaaltund mis muudab treeningu lõbusaks ja meeldejäävaks. Liikmel on võimalus valida rattasõiduks enam kui 100 erineva maailma sihtkoha vahel spordiklubi seinte vahelt lahkumata.

Klubis töötavad professionaalsed personaaltreenerid ja teenindajad. Treeneritest töötavad MyFitness Lasnamäel Aleksandra Laer, Oleg Anissimov ja Indrek Otsus. Nemad aitavad liikmetel treenida õigesti ja jõuda oma eesmärkideni. Tutvu meie meeskonnaga siin.

MyFitness Lasnamäe asub Virbi 12, II korrusel. Klubi on avatud esmaspäevast reedeni 7.00-22.00 ja nädalavahetusel 9.00-21.00.

 MyFitness liikmele parkimiskellaga 2 tundi TASUTA.

Trennis näeme!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?