MyFitness

Black Friday puhul ootavad Sind MyFitnessi klubides perioodil 26.–28.11 eriti vinged eripakkumised:

  • Kogu perioodi vältel 3 € külastus kõikides MyFitnessi klubides
  • TASUTA LIITUMINE
  • 30-päevane perioodikaart hinnaga 50 € (tavahind 87 €). Pakkumine on lõppenud!
  • MyFitnessi trendikas seljakott –50%
  • Personaalne treeningkava treenerilt 35 €* (vt tingimusi allpool)

Kirjuta TÄNA enda poolt valitud personaaltreenerile e-kiri pealkirjaga „Black Friday treeningkava“ ning kui Sinu kiri personaaltreeneri postkastis on esimese 5 seas, siis saad treenerilt treeningkava hinnaga vaid 35 €!*

Black Friday raames leiad ka PERSONAALTREENINGUTE SUPERPAKKUMISE 3=4! Ole kiire ja kirjuta huvi korral e-mail subjektiga „3=4“ soovitud treeneri e-mailile, sest iga treeneri kohta 10 inimest saab antud pakkumist kasutada!

Pakkumises osalevad järgmised MyFitnessi personaaltreenerid:

Tallinn

Tartu

Viljandi

Narva

 

TINGIMUSED:

  • Pakkumised kehtivad ostuks perioodil 26.-28.11.2021
  • *PERSONAALNE TREENINGKAVA – treeningkava tuleb MyFitnessi spordiklubis välja osta 1 kuu jooksul ning treener peab saatma kliendile treeningkava hiljemalt 1 nädala jooksul peale treeningkavaga seotud küsimustiku täitmist, mille treener kliendile täitmiseks edastab. Treeneril on õigus kliendilt küsida maksekorraldust kauba ostu kinnituseks. Kui oled treeneri poolt sooduskinnituse e-mailile saanud, siis saad MyFitnessi spordiklubis osta treeningkava välja erihinnaga, öeldes letis märksõna „Black Friday treeningkava“.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?