MyFitness

Esmaspäeval 17.09 ootame kõiki proovima täiesti teistmoodi treeninguid MyFitness Rävala klubisse!

17.30 GRIP – Proovile panev vastupidavustreening kangi ja raskustega. GRIP on Sinu võistlus iseendaga. Ainult Sina hindad oma tulemusi! Higista ja treeni!

18.30 ROCK’N’CORE – Intensiivne treening tugevdamaks kerelihaseid. Saad hüpata, pulssi ja raskust tõsta ning teistmoodi kerelihaseid treenida. Pane ennast proovile!

19.30 VERVE – Igas inimeses on tuli ja jõuline energia, mis paneb meid looma, andma ja inspireerima. Lihtsalt igapäevastes askeldustes unustame end ja see kirev ning loov tuli kustub. VERVE äratab meid ülesse ja annab meile võimaluse kasutada oma keha, kui instrumenti, millel on piiramatud võimed. Lase oma keha vabaks ning koge unustamatut keha ja meele treeningu kogemust.

Kõikidele MyFitnessi liikmetele osalemine lisatasuta.

Tunniplaan

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?