MyFitness

Kampaania „MyTeam Challenge vol.2“ ametlikud reeglid

Kampaania „MyTeam Challenge vol.2“ (edaspidi MyTC) on 7.05.2018 – 29.07.2018 toimuv meeskonna treeningute väljakutse, mille korraldajaks on MyFitness AS spordiklubid üle Eesti (edaspidi Kampaania Korraldaja).

 1. MyTC kampaaniasse registreerimine

1.1 Kampaanias MyTC saavad osaleda ainult MyFitness kehtiva lepinguga kliendid (v.a laste- ja noortetreeningute paketid). Kampaanias ei saa osaleda My Fitness AS-i töötajad.

1.2 Kampaaniasse saab registreeruda alates 04.05.2018 vastaval kampaanialehel https://www.myfitness.ee/event/myteam-challenge2/

1.3 MyTC kampaaniasse registreerumiseks tuleb:

– moodustada 4-liikmeline meeskond ehk tiim,

– valida tiimile nimi,

– valida tiimi kapten,

– kapten registreerib tiimi ja liikmete andmed kampaanialehel kujul inimese ees- ja perekonnanimi, isikukood.

1.4 Igale kapteni poolt registreeritud tiimi liikmele saadetakse e-maili teel kinnitus kampaanias osalemise kohta e-maili aadressile, mis on MyFitnessi andmebaasis.

1.5 Kampaaniasse registreeritud tiimi liige peab oma osalemise kinnitama Iseteeninduse keskkonnas. Kui tiimi liige on saanud mitu kutset, siis valib ta ise, millise tiimiga soovib liituda.

1.6 Iga MyFitnessi klubiliige saab liituda ainult ühe meeskonnaga ning meeskonda või selle liikmeid kampaania perioodil vahetada ei saa.

1.7 Kõikidel tiimi liikmetel on võimalik näha, kes on nende grupi liikmed kas nad on oma osalemise meeskonnas kinnitanud.

1.8 Kaptenil on võimalik asendada tiimiliikmeid, kes pole oma osalust kinnitanud või on osalemisest keeldunud.

1.9 Uue tiimi loomise valik kuvatakse ainult nendele MyFitnessi liikmetele, kes veel ei ole ühegi tiimiga liitunud.

1.10 Kampaaniasse registreerunud tiimiliige peab valima, kas soovib kampaanias osaleda:

          A) Group Challenge (GrC) suunal – kampaanias lähevad tavapunktidena arvesse kõik rühmatreeningud (arvesse ei lähe jõusaalikülastused)

          B) Gym Challenge (GyC) suunal – kampaanias lähevad tavapunktidena arvesse kõik jõusaalikülastused (arvesse ei lähe erimärgistuseta rühmatreeningud)

1.11 Kampaanias ei lähe treeningutena arvesse ujumiskursused, kehaanalüüsid, personaaltreeningud jms erandid.

 

 1. MyTC kampaanias ehk väljakutses osalemine

2.1 Iga MyTC kampaaniasse registreeritud tiim peab tegema kokku 12 treeningut nädalas, sealhulgas vähemalt 4 MyTeam Challenge eritreeningut, mis on tunniplaanis eraldi märgistusega (M).

2.2 MyTC nädalaarvestust peetakse esmaspäevast pühapäevani.

2.3 Nädalas üle 12 treeningu tehtud trenne uutele nädalatele üle kanda ei saa, küll aga lähevad punktid kirja üldarvestusse.

2.4 MyFitness iseteeninduskeskkonnas saavad tiimi liikmed näha oma tiimi seisu – mitu nädalatrenni on puudu 12. ja mitu punkti on teenitud MyFitness üritustelt. MyTC Kampaania lehel on ka üldine kõigile nähtav edetabel, kus on tiimi nimi ja kogutud punktide arv. Üldine edetabel uuendatakse igal päev kell 10.00.

 

 1. MyTM kampaania punktiarvestus

3.1  MyTC kampaania punktiarvestus algab 07.05.2018, punkte hakatakse arvestama siis, kui kõik meeskonnaliikmed on oma osalemise kinnitanud.

3.2  MyTC kampaania punktiarvestusse lähevad:

– Vastavalt oma suunale (Group või Gym Challenge) läbitud treeningud – iga läbitud treening annab tiimile 1 punkti.

– MyFitnessi üritustesarja kuuluvad üritused:

 • 12.05 MyFitness Viimsi Jooks (10 punkti / 1 osaleja – näiteks kui osaleb 4 tiimiliiget, saab tiim kokku 40 punkti)
 • 09. 06 MyFitness Madness Race: Pirita (10 punkti / 1 osaleja – näiteks kui osaleb 4 tiimiliiget, saab tiim kokku 40 punkti).
 • 28.07 MyFitness Madness Race: Keila (10 punkti / 1 osaleja – näiteks kui osaleb 4 tiimiliiget, saab tiim kokku 40 punkti).

3.3. MyFitness Madness Race üritustel ei pea osalema registreeritud tiim koos, ürituste punkte arvestatakse individuaalselt, aga need lisatakse MyTeam Challenge vol.2 tiimipunktide üldarvestusse.

 

 1. MyTC auhinnad

4.1  4. mail kampaaniaga registreerunud tiimide vahel loositakse välja 10 ÜLLATUSKINGITUST MyFitnessilt. Üllatuskingitused loositakse välja 3 tööpäeva jooksul ja võitjad kuvatakse MyTC kampaanialehel.

4.2 PEAAUHIND, milleks on Sporlandilt treeningriiete komplektid kogu tiimile 2500€ väärtuses jaehinnas, loositakse välja viie (5-e) kõige enam punkte kogunud meeskonna vahel. Neljale tiimile lohutusauhinnaks kuu aega tasuta treeninguid MyFitness + Täispaketi alusel. Peaauhinna loosimisel lähevad arvesse need tiimid, kes on läbinud MyTC väljakutse ning kõik tiimiliikmed on osalenud vähemalt ühel (1-l) MyFitness suvisel üritusel.

4.3 LISAAUHINNAD loositakse välja:

 • 6– 25. koha vahel (MyFitnessi 7-korra grupi-PT tiimile)
 • 26– 50. koha vahel (500 € krediiti Nike Esinduskauplustelt kogu tiimile)

Lisaauhindade  loosimisel lähevad arvesse need tiimid, kes on läbinud MyTC väljakutse ning kõik tiimiliikmed on osalenud vähemalt ühel (1-l) MyMadness üritustesarja üritusel.

4.4 Igal perioodil lähevad loosimisele ÜLLATUSAUHINNAD, millest Kampaania Korraldaja annab teada jooksvalt kampaanialehel.

4.4.1 Mänguperioodid on:

 • 7. mai – 3. juuni: „Start!“
 • 4. juuni – 1. juuli: „Oled poolel teel!“
 • 2.juuli – 29. juuli: „Lõpuspurt!“

4.5 Kampaania peaauhind ja lisaauhinnad loositakse kümne tööpäeva jooksul pärast kampaania lõppu.

4.6 Võitjate nimed avaldatakse MyTC kampaanialehel ja Facebooki lehel. Võitjatega võetakse auhinna üleandmiseks personaalselt ühendust 7 tööpäeva jooksul pärast loosimist.

4.7 Võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhindadega ega hüvitata auhinna võitjale auhinna maksumust rahas. Auhindade kättesaamisega seotud transpordikulusid vms kulutusi võitjale või tema esindajale ei hüvitata.

4.8 Auhinnad saab osaleja kätte oma koduklubist, MyFitness+ paketi liige valitud MyFitness klubist.

4.9 Auhindu väljastatakse kuni 31.08.2018.

4.10 Auhinna vastuvõtmist võitja poolt loetakse ühtlasi ka loa andmiseks kampaania Korraldajale kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR-kampaaniates jms üritustel ilma võitjale täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.

4.11 Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine juhul, kui on rikutud reegleid, või vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest kohe kampaanias osalejatele kodulehe ja sotsiaalmeedia vahendusel.

4.12 Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb esitada kirjalikult kuni 31.08.2018 MyFitnessile aadressil myteam@myfitness.ee märksõnaga “MyTC”. Pretensioonides peab olema toodud osaleja ees- ja perekonnanimi ning võimalike puuduste kirjeldus. Kampaania Korraldaja vaatab pretensioonid läbi 5 tööpäeva jooksul alates kättesaamise kuupäevast ning teatab oma otsusest pretensiooni esitajale kirjalikult pretensioonis märgitud aadressil.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?