MyFitness

Treeningute kirjeldused

 

 • Stepi ABC /Kristi Möldri/ – lihtsate sammuseeriatega treening stepipinkidel, mis mõeldud eriti neile, kes pole varem stepipinkidega toimuvates treeningutes käinud või kes soovib üht-teist meelde tuletada!

 • Double Step /Gea Simson/ – stepi treening, kus kasutatakse sammuseeriate moodustamiseks korraga kahte pinki! Koreograafia ei ole keeruline, aga kaks pinki korraga on ikka kaks pinki – tule proovima!

 • Fun Step /Maigi Varusk & Mari Kull/ – lihtne ja lõbus step-aeroobika tund, kust ei puudu väike puusanõks ja nips.

 • Dance Step Queen /Kadri Carrico/ – midagi tõelistele stepitreeningute gurmaanidele! Tantsulisem ja koreograafiliselt keerulisem stepipingiga toimuv treening.

 • Step Dance with the King /Rainer Rebane/ – meie üks ja ainus RAINER tuleb kütab tantsulise stepitreeninguga päkad kuumaks ja teeb raudselt tuju heaks! Võrratu punkt reedesele stepi-maratonile.

 • DANCE! /Rainer Rebane & Kadri Carrico/ – tule naudi liikumise võlu ja tantsimise kirge, Kadri ja Rainer panevad pead kokku ja keerutavad jalga – KOOS SINUGA!

 • MyFit body /Kristi Roosimägi/ – UUE KAVA ESMAESITLUS! Kristi poolt MyFitnessile kokku pandud kogu keha lihastreening, kus sel korral abivahendiks sliderid ehk libisevad taldrikud. Treening algab soojendusega ja lõppeb lühikese venitusosaga ning tunni põhiosas keskendutakse vaid lihastreeningule ega sooritata sammukombinatsioone, treening on sobilik igal tasemel harrastajale ja kõik osalejad saavad treenida endale sobivas tempos ning sobiva intensiivsusega. Sinu veelgi ilusam keha ootab SIND!

 • NTC+ Endurance / Sandra Raju/ – rühmatreening, mis on inspireeritud spordist ja tippsportlaste poolt kasutatavatest harjutustest. Tegemist on kogu keha treeninguga, kus keskendutakse viiele põhikomponendile: ülakeha, alakeha, kerelihased, plüomeetria ja painduvus. Iga treening keskendub intensiivsemalt ühele komponendile ja MyFitness Weekendil paneb Sandra proovile just Sinu vastupidavuse. Saab põnev olema.

 • MyFit abs /Gea Simson/ – UUE KAVA ESMAESITLUS! Gea poolt MyFitnessile loodud lühike ja tõhus kõhu- ja seljalihaste treening. Sinu 360 kraadi seksikam kõht! Treening kestab vaid 30 minutit ja selle aja jooksul töötatakse efektiivselt läbi kogu kere keskosa. Koormust saavad peamiselt kõhulihased, aga ka seljalihased, mis kokku moodustavad tugeva korseti! Just nende lihasgruppide tugevus näitab, kui tugev Sa tegelikult oled ja on vajalik kõikide keerukamate harjutuste õige tehnilise soorituse jaoks.

 • MyBeat /Eva Ottas & Kristi Roosimägi/ – UUE KAVA ESMAESITLUS! Eva ja Kristi poolt MyFitnessle loodud trummipulkadega treening. Treeningus kasutatakse kaasahaarvat muusikat, mille saatel sooritatakse erinevaid lihtsamaid liikumisi ja liigutusi ning arendatakse nii koordinatsiooni kui vastupidavust, hea tuju ning mõnus energialaeng on boonuseks. Tule ela ennast välja ja tunne end rokk-staarina!

 • Yoga Strech & Relax /Gina Laagus/ – venitused ja lõdvestus trennipäeva lõpus, kus Gina juhatab Sind läbi lihtsate ja voolavate joogaseeriate mõnusa enesetundeni.

Registreeru kohe!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?