MyFitness

 • 10veebruar

  TOO SÕBRAD LIIKMEKS!

  10.02.-23.02.2020 on kõigile MyFitnessi liikmete sõpradele klubiga liitumine TASUTA kõigis MyFitnessi klubides üle Eesti! Lisaks sellele uuele liitujale tasuta treeningnõustamine ja sõbra klubisse toonud liikmele kingituseks MyFitnessi SELJAKOTT!

 • 3veebruar

  5 tasuta treeningpiletit Sinu sõpradele!

  Sõbrakuu on kõige parem aeg trennisaalis koos sõpradega sportimiseks. Järgneva kahe nädala jooksul treenivad Sinu sõbrad MyFitnessis koos Sinuga tasuta!

 • 30jaanuar

  MyFitness Tartu Annelinna sauna ja pesemisruumide hooldustööd 03.02-05.02

  3.02 - 05.02 sulgeme MyFitness Tartu Annelinn klubi sauna hooldustöödeks. Alates 06.02 on saun kasutajatele taas avatud 04.02 - 05.02 sulgeme MyFitness Tartu Annelinna klubi pesemisruumid hooldustöödeks. Alates 06.02 on klubi pesemisruumid taas avatud.

 • 14jaanuar

  Killer Workout Wednesday

  Tule osale Killer Workout Wednesday-l! Alustame uue igakuise võistlussarjaga, kus hakkame läbi viima erinevaid Killer Workout Wednesday üritusi, mille raames on sul võimalik end proovile panna erinevatel seadmetel ja aladel! Iga kuu uued klubid ja ülesanded!

 • 6jaanuar

  MyGOAL Challenge! 15 trenni = kingitus!

  Pühendu eesmärgile! Uus aasta on hea aeg, et seada oma treeningeesmärk või eesmärgid ja neile pühenduda. MyFitness aitab kaasa! Kutsume Sind osalema digitaalses templimängus MyGOAL Challenge, kus pead läbima vähemalt 15 meie poolt ette valitud treeningut, et saada klubist üllatuskingitus!

 • 9detsember

  Alustasime koostööd Eesti Koolispordi Liiduga

  Eesti Koolispordi Liit ja Baltikumi suurim spordiklubidekett MyFitness lansseerisid omavahelise koostöö, mille raames saavad edaspidi kõik Vabariigi õpetajad MyFitness spordiklubides soodustingimustel treenida.

 • 15november

  MyFitness Tartu Annelinn 1. sünnipäev

  Käes on aeg, mil tähistame MyFitness Tartu Annelinna esimest sünnipäeva terve nädala 18.11-24.11! Toimuvad mitmed põnevad loengud ja eritreeningud. Muidugi ei puudu ka üllatused ja auhinnad tublidele trennilistele meie vahvate partnerite ja sponsorite poolt!

 • 23oktoober

  Koolivaheaja eri: vanem + laps koos personaaltreeningusse!

  Personaaltreening kahele – 40 €. Erihind kehtib kuni 31.10.2019.

 • 21oktoober

  Check In! Work Out!

  Sellel nädalal treenid MyFitnessi spordiklubides tasuta!

 • 13oktoober

  14.10-27.10.2019 sulgeme MyFitness Tartu Lõunakeskuse klubi meeste duširuumid värskendusremondiks.

  Alates 28.10 on klubi meeste duširuumid taas avatud Vabandame ebamugavuste pärast ning täname mõistva suhtumise eest! Trennis näeme!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?