MyFitness

uued trennid treeningud

Alates 05. septembrist on MyFitness rühmatreeningute tunniplaan oluliselt täienenud ja on veelgi täienemas uute treeningutega!

Sügisel on algamas kaks MyFitnessi enda kontsept-treeningut: MyFit Body ja MyFit Abs, millest esimene on üldfüüsiline treening, kus kasutatakse spetsiaalselt slider-treeningvahendit, millega saab efektiivselt kogu kehale koormust anda. MyFit Abs on 30-minutiline kerelihaste treening, hõlmates 360 kraadi vöökohta. Tunniplaani on lisandunud ka Total Body HIIT – kõrge pulsisagedusega palju kaloreid kulutav üldfüüsiline treening, saavutamaks väga head vormi.

Kindlasti jätkame liikmete lemmikutega, näiteks juba MyFitnessi hitiks saanud Brazil Butt, samuti ainult MyFitnessis tehtavate Challenge´tega Insanity ja NTC (Nike Training Club).

Leia meie uued ja vanad treeningud tunniplaanist!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?