MyFitness

Hea klubiliige! Kolmapäevasel Express Core Muscles tunnil on uus algusaeg – 18.45! Ideaalne treenida kerelihaseid pärast pikka maraton treeningut! Uuena leiad tunniplaanist ka Circuit treeningu, reedeti kell 09.00 Jaanus Kütt'i juhendamisel.

Circuit – ringtreening , kus sooritatakse harjutusi treenimaks nii jõu- kui südamelihasevastupidavust. Kasutatakse mitmeid vahendeid- kange, hantleid, palle,jm., samuti on suur roll oma keharaskusel baseeruvatel harjutustel. Harjutustest ehk nö. "jaamadest" moodustub ring, mida läbitakse treeningu jooksul 2-3 korda.Intensiivne ja tõhus vaheldus tavapärasele jõusaali- või rühmateeningule, nii meestele kui naistele!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?