MyFitness

 

Septembrist alates annavad MyFitness Tartu Lõunakeskuses treeninguid Maarja Jaanovits, Asko Külmsaar ja Krista Majak.

Maarja Jaanovits

Maarja alustas balletipedagoogina 2006. aastal Vanemuise Tantsu- ja Balletikoolis. 2008. aastast töötab ka võimlemisklubis Janika, kus viib läbi balletitreeninguid nii ilu- kui rühmvõimlejatele. 2012. aastast juhendab täiskasvanute balletitreeninguid.

Maarja lõpetas 2010. aastal Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna sporditeaduste bakalaureuseõppe ja õpib praegu sama teaduskonna magistriõppes.

Maarja juhendab alates septembrist MyFitness Tartu Lõunakeskuse spordiklubis Ballettone treeninguid.

Ballettone on  klassikalisest balletist, joogast ja pilatesest inspireeritud treeningstiil, mis arendab tõhusalt lihastoonust, vastupidavust, painduvust, tasakaalu ja koordinatsiooni. Lihtsalt järeletehtavad tantsulised harjutused sisaldavad nii madala kui kõrge amplituudiga liigutusi, mis vahelduvad tasakaaluelementide, kiirete hüpete ja pööretega.

Asko Külmsaar

Asko on alates 2012.a augustist MyFitness Tartu Lõunakeskuse spordiklubi jõusaali treener. Ta juhendab jõusaalis erinevaid treeninguid, viib läbi personaaltreeninguid ja kehaanalüüse.

Asko lõpetas 2011.aastal Tartu Ülikooli Kehakultuuriteaduskonna sporditeaduste bakalaureuseõppe ning töötab alates 2012. aastast Puurmani Gümnaasiumis kehalise kasvatuse õpetajana.

Krista Majak

Krista on lõpetanud Tartu Ülikooli bioloogia ja psühholoogia bakalaureuseõppe  ja hetkel õpib Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis füsioteraapia erialal.

Krista töötab aeroobika treenerina juba aastaid andes erinevaid treeningstiile. Omab aeroobikatreeneri kutsetunnistust ning aeroobikakuninganna tiitlit. Krista on pidev õppija, kes koolitab ennast nii Eestis kui välismaal aeroobikatreenerite koolitustel.

Krista juhendab MyFitness Tartu Lõunakeskuses erinevaid tantsulisi tunde ning bosu treeningut.

Alates septembrist on tunniplaanis uus treening EasyTone. EasyTone stepilaud on uudne treeningvahend pakkumaks mitmekülgset kogu keha treeningut. Kaks pehmet õhuga täidetud patja stepilaua all on just spetsiaalselt välja töötatud tekitamaks ebastabiilset olekut ning treenimisel haaratakse töösse kõik suuremad lihasgrupid. Õhuga täidetud patjades saab reguleerida õhuvoolu, mis annab võimaluse treeningkoormust muuta lihtsamaks või raskemaks. Easytone parandab tasakaali, arendab jõudu ja vastupidavust ning treenib kerelihaseid.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?