MyFitness

Tule tutvu ja lisa oma treeningutesse värskust uue EasyLine ringtreeninguga MyFitness Viru klubis!

Ringtreening sobib ideaalselt kaalu kaotuseks, tervise parandamiseks ja füüsilise vormi hoidmiseks või tõstmiseks.

Treeningprogrammid on väga lihtsad ning kiirelt omandatavad, mis koosnevad kolmest osast: soojendus, kardio ja lihastreening  ning venitus ja lõdvestus.

Üheksast masinast (masinad töötavad kahelsuunal, treenides vastandlihasgruppe üheaegselt) ja kardioharjutustest  koosnev ringtreeningu programmi võid teha grupitreeninguna koos treeneriga või individuaalselt tehes saad treeningu paigutada just sulle sobivasse aega oma päevas.

Treeningu pikkust saad tehtavate ringide arvuga ise reguleerida. Masinad on turvalised ja kergesti kohandatavad, harjutused efektiivsed ja annavad kiire ning püsiva tulemuse.

     

Trennis näeme!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?