MyFitness

13. novembril 2017 alustame MyFitness Ülemiste klubis täiskasvanute ujumiskursusega algajatele. Registreeri ennast kursustele juba täna! Ujumine annab hea koormuse kõikidele peamistele lihasgruppidele ja on heaks vahelduseks tavapärastele jõusaali- ja rühmatreeningutele. See on eluks vajalik oskus ja ujuma õppida pole kunagi liiga hilja!

MyFitness Ülemiste pakub ujumisõpet täiskasvanud algajatele. Kursused on 12-korralised, üks treeningtund kestab 60 minutit. Kursustel keskendume krooli- ja seliliujumisele.
TREENINGUD
Treeningud toimuvad alates 13.novembrist 2017 kaks korda nädalas E ja K kell 18.00-19.00
TREENER ELKE KAAR
Algajate kursustele on oodatud kõik, kes soovivad õppida ujuma.
Kursusel osalemise eeldused:
– puudub vee hirm
– ei ole omandanud ujumiseks vajalikku hingamist
– on olemas oskus püsida vee peal
– on olemas oskus teha vees lihtsamaid ujumisliigutusi
HIND klubiliikmele 69€/ külalisele 99€ (sisaldab sissepääsu klubisse)
Registreerimiseks palume tasuda MyFitness Ülemiste klubi vastuvõttu kursuste maksumuse. Kohtade arv treeninggrupis on piiratud!
TÄHELEPANU
Treeningusse tulles palume kinnitada kasutuskorra, vastava pileti palume esitada treenerile.
Riigi- ja rahvuspühadel ujumiskursuste treeninguid ei toimu.
Treeningusse mitteilmumisel asendustreeningut treeneri juhendamisel ei toimu. Kasutamata treeningu asemel võib klubi külastada iseseisvalt.
Grupitreeningud ei ole sobilikud vee foobiaga inimestele. Vee hirmust ülesaamiseks palume pöörduda meie klubi ujumise personaaltreenerite poole.
TÄPSEM INFO Küsimuste korral palume pöörduda MyFitness Ülemiste klienditeenindaja poole tel 6410024, e-mail ylemiste@myfitness.ee

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?