MyFitness

Alustame MyFitness Ülemiste City klubis täiskasvanute ujumiskursusega algajatele. Registreeri ennast kursustele juba täna!

Ujumine annab hea koormuse kõikidele peamistele lihasgruppidele ja on heaks vahelduseks tavapärastele jõusaali- ja rühmatreeningutele. See on eluks vajalik oskus ja ujuma õppida pole kunagi liiga hilja!

MyFitness Ülemiste City pakub ujumisõpet täiskasvanud algajatele ning edasijõudnutele. Kursused on 12-korralised, üks treeningtund kestab 60 minutit.

TREENINGUD
Treeningud algajatele toimuvad alates 21.septembrist 2020 kaks korda nädalas :

E kell 19:00-20:00 ja K kell 17:00-18:00

TREENER HELENA THALSON

Algajate kursustele on oodatud kõik, kes soovivad õppida ujuma.
Kursusel osalemise eeldused:
– puudub vee hirm
– ei ole omandanud ujumiseks vajalikku hingamist
– on olemas oskus püsida vee peal
– on olemas oskus teha vees lihtsamaid ujumisliigutusi

Edasijõudnute kursustele on oodatud kõik, kes oskavad juba ujuda krooli, selili ja omavad algteadmisi konna (rinnuli) ujumisest ning soovivad täiendada oma ujumistehnikat antud ujumisviisides. Kursuse põhiline eesmärk on suunatud õige ujumistehnika omandamisele.

HIND klubiliikmele 79€/ külalisele 99€ (sisaldab sissepääsu klubisse)
Registreerimiseks palume tasuda MyFitness Ülemiste City klubi vastuvõttu kursuste maksumuse. Kohtade arv treeninggrupis on piiratud!

TÄHELEPANU

  • Treeningusse tulles palume kinnitada kasutuskorra, vastava pileti palume esitada treenerile.
  • Riigi- ja rahvuspühadel ujumiskursuste treeninguid ei toimu.
  • Treeningusse mitteilmumisel asendustreeningut treeneri juhendamisel ei toimu. Kasutamata treeningu asemel võib klubi külastada iseseisvalt.
  • Grupitreeningud ei ole sobilikud vee foobiaga inimestele. Vee hirmust ülesaamiseks palume pöörduda meie klubi ujumise personaaltreenerite poole.

TÄPSEM INFO Küsimuste korral palume pöörduda MyFitness Ülemiste klienditeenindaja poole tel 6410024, e-mail ylemiste@myfitness.ee

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?