MyFitness

Gong meditatsioon jooga

Rännakule on oodatud kõik, kes tahavad ja soovivad tantsida. Seal saad liikuda just sulle sobivas rütmis, ilma kiirustamata ja andes endale aega kogeda ja tunnetada, mida just sina vajad. Gongirännaku tulemuseks on aga sisemine rahu, loovuse suurenemine ja keha meeldiv lõdvestumine. Rännakud toimuvad kolmel korral MyFitness spordiklubides.

Tantsurännaku sügavamaks eesmärgiks on paremini mõista, kes ma inimesena olen – inimesena selles kehas, millel on loomulikud füüsilised vajadused, hulgaliselt erinevaid suhteid ja väljakutse toime tulla terve rea olukordade ja muutustega igapäevaelus. Kuidas kanda end läbi argipäevatoimetuste, olles maandatud ja kohal oma kehas – selle mõistmine ja kogemine on võti erinevate elu-olukordadega edukaks toimetulekuks.

Tansturännakule on oodatud kõik, kes tahavad ja soovivad tantsida. See on koht, kus kõike võib ja midagi ei pea. Kus saad liikuda just sulle sobivas rütmis, ilma kiirustamata ja andes endale aega kogeda ja tunnetada, mida just sina vajad.

Tegemist on lihtsa liikumispraktikaga, mis on loodud vabastama tantsijat, kes elab igas kehas, olenemata selle kujust, suurusest, vanusest, piirangutest või kogemusest. Anname võimaluse loovale eneseväljendusele, sisemisele tervenemisele, eluenergiale ja loomulikule ekstaasile.

Muusika on valitud 5 Rütmi Tantsu põhiprintsiipe silmas pidades.

5 Rütmi on Voolamine, Staccato, Kaos, Lüürika ja Vaikus.
5 Rütmi Tantsu looja on Gabrielle Roth.
5 Rütmi on alati koos moodustades laine:

  • Voolamine- Maa element- oleme ühenduses oma maandatusega, kindel ja sensuaalne. Naiselikkuse ja naiseliku energia sümboolne väljendus. Meis kõigis on olemas mõlemad energiad, hoolimata sellest, kas sündisime mehena või naisena.
  • Staccato- Tule element- see on kirglik, sütitab, hävitab ja äratab ka meis need energiad. Mehelikkuse ja meheliku energia väljendus meis- tegutsemine, otsustamine jne.
  • Naiselikud energiad on seotud teadlikkusega ja mehelikud tugevusega.
  • Kaos- Vee element- see haarab meid kaasa nagu veepöörisesse. Siin kohtuvad naiselik ja mehelik energia kogu oma mitmekesisuses, vastuolulisuses ja ettearvamatuses. Kaoses on potentsiaal, see on vaba piirangutest ja tavamaailma struktuuridest. Siin on koht, kus vastandid, nagu ka mehelik ja naiselik lahustuvad, vastuolud ületatakse ja toimub ühinemine.
  • Lüürika- Õhu element- see on hinge rütm, hinge loomupäraseks omaduseks on muuta kuju. See tekib loomuliku jätkuna peale kaost. Lüürika aitab meil mõista, et energia on pidevas muutumises, kõik võimalused on meie endi kätes- igal ajahetkel.
  • Vaikus- Eeter element- selle rütmi arhetüüp on Alkeemik, kes muudab valu kunstiks, negatiivsuse loovuseks, viha kaastundeks ja hirmu armastuseks. Vaikus õpetab, et väljapääs on läbiminek. Selles rütmis on olemas kõik eelnevad rütmid.

Tantsurännakut juhendab Merrit Helistve

Gong on holistiline heliinstrument, mis ühendab teadvuse, alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasandid. Gongi tervendavad helid aitavad meie kehal ja vaimul paremini lõdvestuda. Lõdvestumine võimaldab energial kehas vabalt voolata, vabanevad energiablokeeringud ning keha saab asuda end tervendama. Gongiheli loob resonantsi kogu inimkehas, tasakaalustades ja puhastades inimorganismi raku tasandil, rahustades  samal ajal tundeid ja mõtteid.  Heliseansi ajal on võimalik ühendust saada rahu allikaga enda sees. Tulemuseks on sisemine rahu, loovuse suurenemine ja keha meeldiv lõdvestumine.

Gongidel loob helisid Tiina Karjatse

Riietu vaba liikumist võimaldavatesse riietesse, tantsime paljajalu. Võta kaasa pudel vett.

 

Rännakud leiavad aset järgnevatel aegadel:

  • 08.detsembril kell 18.30 MyFitness Pirita spordiklubis
  • 12.detsembril kell 18.00 MyFitness Lasnamäe Kärberi spordiklubis
  • 15.detsembril kell 18.00 MyFitness Postimaja spordiklubis

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?