MyFitness

Hea spordisõber! Igal esmaspäeval kell 18:15 hakkab MyFitness Kristiines toimuma TRX-i ABC, kus saad õppida kasutama efektiivseid ja huvitavaid harjutusi, mille vältel töötavad mitmed lihasgrupid kehas korraga. Kogu treeningu jooksul kasutad raskusena vaid enese keharaskust, mistõttu on koormust ka lihtne kehaasendi muutmise läbi raskemaks või kergemaks muuta.
TRX® treeningutel kasutatakse spetsiaalset USA mereväes leiutatud treeningvahendit, kus harjutusi sooritatakse treenija omaenese keharaskusega. TRX treeningvahend võimaldab sooritada sadu harjutusi, mis on suunatud lihasjõu, tasakaalu, liikuvuse ja painduvuse arendamiseks. Harjutused teeb eriliseks asjaolu, et iga liigutus mõjutab samaaegselt mitut lihasgruppi ning iga harjutuse sooritamisel tuleb kontrollida pidevalt kogu kere lihaskonna tööd.

TRX® treening hõlmab soojendust, lihastreeningut ja venitust. Lisaks on võimalik TRX® harjutusi kasutada nt jõusaalitreeningutes.

TRX® sobib spordiga äsja tutvust teinutele, aktiivsetele spordiharrastajatele, võistlussportlastele kui ka eakatele, kuna harjutuste raskusastet on võimalik muuta vastavalt treenija sportlikule tasemele ja eesmärkidele.

Lisaks kasutatakse TRX® treeningvahendit edukalt ka taastusravis.

TRX® hõlmab eneses treeningsüsteemi, mida saad hõlpsasti enesega kaasas kanda nii tööl, kodus kui puhkusel.

Tee tutvust TRX-treeningvahendiga siin.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?