MyFitness

Beebiootel emade treening sobib igas rasedusfaasis olevale naisele.Tund algab soojendusharjutustega ja lisaks harjutused fitballil ning matil. Tunni lõpus venitus- ja lõdvetusharjutused.Tunni kestvus on 60 min, millest 10-15 min on vestlusring.

Beebiootel treening on hea võimalus ülepingutamata turvaliselt treenida ning valmistuda sünnituseks. Fitballil võimlemine aitab vähendada või  ära hoida väärpingest tingitud  seljavalusid ja pingeid vaagnas. Regulaarne tunnis osalemine, ka viimastel raseduskuudel, annab sünnituseks hea lõdvestumis- ja hingamisoskuse ning eelduse kiireks sünnitusjärgseks taastumiseks. Treening annab postiivse  emotsiooni nii emale kui kõhubeebile. Treeninguga  võib liituda nii eelnevalt istuva kui sportliku eluviisiga naine kogu raseduse vältel.                 

Mitte liikmele tasu 5€ treening!

Trennis näeme!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?